Kocanızın anne babasına gitme isteği

Çalışıyorum zaten hayatta yoramam kendimi, artık eşim ne zamana kadar sabrederse iş konusunda oraya kadar hizmet alacaklar gibi

bu erkek ailelerin hamile gelinde kalma sevdasi nedir anlamiyorum

Kayınbabanın ekranında gelin olmasın bi zahmet
Olsa sapık derim net

Pardonda benim msjımdan sadece erkeğin ailesinde kalınması gerektiğini, kadının gidip hizmet etmesi gerektiğini nasıl çıkardınız çok merak ettim? Peki siz annenizi hergün görüp doyamazken adamın annesini görmeye hakkı yok mu? Ben her iki tarafa da eşit davranmalısınız dedim. Bir hafta ona bir hafta buna gidemeyecekseniz hiç birine gitmeyeceksiniz sizi anne büyüttü de erkek ağaç kovuğundan mı çıktı. Madem çekirdek ailenize vakit ayıramamaktan yakınıyorsunuz ayda bir defa kendi annenize bir defa da eşinizin annesine gidersiniz, geri kalan zaman da çekirdek ailenizin olur.

Evlilik bazı şeylere beğenmesekte katlanmak zorundayız gibi bir yorum yapmışsınız. Evlilik katlanmak için değildir. İki tarafın gönül rızalığı aranır. Ayrıca sizin ailenizde kalınıyorsa eş ailesinde de kaşınır yazmışsınız. Konu sahibi annesinin evinde tek kalıyor eşi gitmiyor. Ama kayın ailesinde kalmaya mecbur bırakılıyor. Kadın kendi ailesinin erkek kendi ailesinin evinde kalacaksa problem yok. Ama mecbur bırakılması kadına eziyettir. Kalmak çok saçma herkes kendi evinde kalsın. Oturmaya gidip gelinir o da her hafta değil.

Paşam evlilikten sıkılmış gerisi bahane

Tabi ki eşli kalımlar için geçerli söylediklerim. Kalmak gerekli demedim ben zaten, eğer birinin evinde kalınıyorsa dedim.

Tabi ki eşli kalımlar için geçerli söylediklerim. Kalmak gerekli demedim ben zaten, eğer birinin evinde kalınıyorsa dedim.
Ben sizin tek bir cümlemize yorum yapmıştım. İki kişiyi aynı anda alıntı yapınca karışıklık oldu kusura bakmayın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…