Kocamın salaklığı

sipsu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
2
-13
26
Kızlar çıldırmak üzereyim. Bugün eşim ve ortaklarıyla beraberdik. Ortaklarının birinin eşi sonradan görme. Kadını sevmiyorum ve eşim biliyor. Bugün bize sonradan dahil oldular. Onlar gelmeden diğer eşle birlikte oyun parkuruna yürüyüşe çıktık ve çok eğlendim gezerken.eşimi oyun parkuruna gelmesi ve eğlenceli vakit geçirmek için birsürü tatlı mesaj attım. Tamam gelicem dedi. O sırada sevmediğim kadının çocuğuyla oynuyormuş. Gittim yanlarına hadi gidelim dedim eşime. Bu çocuğunu da kucaklayıp onu da götürmeye kalktı. Emanet çocuk bırak dediğim halde dinlemedi. Annesi oturup kahvesini içerken kocam çocuk baktı onu bana tercih ederek. Bu yüzden çok şiddetli kavga ettik resmen benimle vakit geçirmek istemiyor yalnız kalmıyor artık çok yoruldum. Bunun gibi birsürü örnek verebilirim. Eşimle vakit geçirmek istemem suçmuş gibi beni suçlamaya başladı. Haksız mıyım nerede yanlış yapıyorum

Kocam bakıcı değil yalnız tasmalı köpek olmasını tercih ederim
Bu kafa yapısıyla daha çook kavgalar edersiniz, evlenmek diğerini kavgayla yönetmeye çalışmak değildir, bir de kocanızın arkasından salak yazmışsınız ki adama ben üzüldüm Allah yardım etsin, düşman nerde bilinmiyor

Kocam bakıcı değil yalnız tasmalı köpek olmasını tercih ederim
O tercih etmiyor demek ki tasmalı köpeğiniz olmayı.

Çocuğa bakmak, ilgilenmek isteyen kendisi. Başkasının çocuğu ile ilgilendiğimiz zaman bakıcı olmayız. Annesini sevmiyorsunuz diye delirmişsiniz bu kadar ama belli ki kocanız seviyor.

Haksızsın bence. Karşındaki insana gel git demektense ne yapmak istiyorsun diyebilirsin. Adam sen yerine çocukla ilgilendiyse demekki gerçekten kızdığı içine attığı birşeyler vardır. Zaten tek çıkmamışsınız ortaklarinizda varmış özel olarak başka zaman randevu yapardınız.

Yazdım yazdım sildim çocuklarla oynamayı seven bir insanım ve bazen çevremde beni düşünen(!) insanlar sizin gibi tepki veriyor bakıcı mısın amele misin vs diye ama o çocukla zaman geçirmek belki sizden daha iyi geliyordur bunu düşündünüz mü? Ayrıca insanlar çocuklarla zaman geçirmeyi seviyor olabilir niye bu kadar takıldınız anlamadım. Çocuğa bile kin beslemişsiniz

X