Kocamın davranislari

Oda bu durumdan memnun mudur ki neden böyle yaptığını anlamıyorum istediğini veriyorum ki huzursuzluk bitsin diye ama bitirmiyo

Eşiniz "ihtiyaçlarını" gideriyor. Sonrasında sizle uğraşmamak, kendi kafasına göre takılmak içinde küslüğü kullanıyor. Onun açısından gayet karlı bir düzen.
Bende böyle olduğunu düşünüyorum ama iki tane çocuğum için birşeylere katlaniyorum

İşte siz alıştırmış oluyorsunuz. 15 yıl nirelerdeydiniz?
adam evlendik bismillah küsmeye başladı. anasının evinden öyle gelmiş. orada çekmişler herhalde aynısını devam ettirdi. bu küslük yüzünden onu boşasam da yeriydi ama çocuklara dua etsin. defalarca konuştum yapma dedim. laf anlamadı. konuşmak yerine hep küstü. sonra ben de aynısını yapınca yuttu zokayı. adam oldu. hala ona son nefesimde hakkımı helal edip etmeyeceğimi bilmiyorum. şu an iyi ama geçmişte yaptığı şımarıklıklar beni çok yıprattı.

Boşanma konusunu açtığımda sürekli çocuklarla beni tehdit ediyo
Aman ne güzel. Al çocukları ben de iş güç tutayım kendime geleyim sonra dava açar alırım nasılsa, onlar analarını bulur eninde sonunda zaten deyin. Oturur oturduğu yere. Bu kadar da ekmeğinizden korkmayın. Hasta olursunuz. Bu adam size bakmaz,boşar daha dincini alır.

Ne güzel ya hem küssün hem işini görsün..kusura bakma da küs iken sevişip tekrar küslüge devam etmek sadece ihtiyaç karşılamaktır. Kabul edilebilecek birsey değil

15 yıl geçmiş tabi ana baba köşeye çekilmiş, kardeşler kendi hayatına dalmış, ondan şimdi tek ayak üstü duruyordur. Boşuna çekmemişsinizdir sizi de anlıyorum.

Küsünce sen daha çok küs onun işine gelecek şeyleri yapma adam niye ozur dilesin ki karni tok sırtı pek, seksini de yapiyor. Ayrica ben bu cocuklar için lafina uyuz oluyorum. Ben de cok duydum sizin icin katlandim lafini icimden derdim be kadin 2 cocuk yapana kadar anlayamadin mi da suçu bize yıkıyorsun? O yuzden bosanma karari vermek istiyorsaniz cesur olun bahaneyi cocuklara bulmayin.

Tam olarak naptiniz sizin ki de küsüp küsüp duruyormuydu sebepsiz yere
tabii ki sürekli küsüyordu. ben son iki sefer artık adamı çekecek halim kalmayınca konuşmamaya başladım. duvara çarpmış gibi oldu çünkü daha önce hiç o yönümü görmemişti. 1 aydan fazla devam etti. beyefendi stresten geberdi. 2 kez oldu bu süreç. sonra küseceği zamanlar kendini ifade et, konuş, bebek misin? gibi şeyler söyledim. küsme evresine geçmedi ya da geçemedi.
ben size asıl noktayı söyleyeyim. bence tahammülünüzün bittiğini anlar ve sizi kaybetmekten it gibi korkarsa bırakır. öbür türlü konfor alanından çıkmaz. misilleme yapın. allah yardımcınız olsun.

Ohh adama bak küsüyor ama her türlü hizmetini de yaptırıyor, cinsellikte yaşıyor. Eşinizin işine geliyor bu durum artık belli ki. Kendi aklınca hem kadın dırdırı çekmiyor, eş onunla muhattap olmuyor ama her türlü işi de görülüyor.
Siz küseceksiniz bu seferde. Bizim yazdığımız gibi açıklayıp "ben sana bu nedenlerle küsüm git kendi çayını kendin koy, kendi yemeğini kendin ısıt ye, cinsellik falanda bekleme" diye. Bu seferde o sizin gönlünüzü almaya çalışsın. Böyle iş mi olur yahu?!

Son düzenleme:
Ben kuslugu devam ettiremiyirum kin tutamiyorum herşeyi biranda unutabiliyirum ama bende sizin dusuncenizdeyim son nefesimde asla hakkımı helal etmem diye düşünüyorum

İnanın ki onuda denedim ama fayda etmiyor daha doğrusu bende çok kötü bir çıkmazın içindeyim

Bir kere çok kötü çileden çıktım elime ne geçtiyse duvara fırlattım bağırdım çağırdım sonra geldi gönlümü aldı sarıldı falan bir iki ay iyi olduk sonra gene eskiye döndü

Sizde küsünce işlerini kendisi mi görüyor? Cinsellik istemiyor mu? Bana kalırsa siz dayanamayıp pes ediyorsunuz, o da bunu bildiği için sizden özür dileyip adım atmıyor
Yani tam anlamıyla böyle oluyor bir iki gün ben yumuşayınca gene eski haline donuyo malesef

Ben kuslugu devam ettiremiyirum kin tutamiyorum herşeyi biranda unutabiliyirum ama bende sizin dusuncenizdeyim son nefesimde asla hakkımı helal etmem diye düşünüyorum
10 yıl önceki ben:) tahammül sınırınız hala dolmamış. ben de hayatımda küslük nedir bilmezdim ve küs duramazdım. ama bir yerden sonra bıçak kemiğe dayanıyor. canınıza yazık.iyi zamanınızda konuşun. böyle devam edemeyeceğinizi söyleyin. çekilir dert değil, çok zor. gitsin terapi filan alsın. büyüsün. küsmeler ergenlikten çıkamadıklarını gösteriyor.
ha bir de şunu diyeyim. çocuklar büyüyünce babalarını ayıplamaya ve her şeyi farketmeye başlayınca onlardan da utandı bence.
bu herifleri boşamamız gerekirdi anaları kadir gecesinde doğurmuş. başka da bir şey demiyorum

Aslında bahane değil ben onlarsiz yapamam ben bunu eşime de kaç kere dedim çocuklarım küçük bana ver bosanamalim sen den bir kurus para istemiycrm ama yanaşmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…