Kocamın davranislari

Nasıl evledigimi anlatiyorum ilk başta beni seviyordu ama sonradan değişti onun için dedim
Olumsuz bir olayı kabul edemiyoruz.
Avrupadaki insanların en sevdiğim yönü ki çoook beğenmedim yönleri var.
Adamlar olumsuz bir olayda; kabul ediyor ya degisir mi diye bakıyor ya da cekip gidiyor.

Bizde ise ay biz cok severek evlendik, beni öyle severek aldı ki, aslında beni cok severler icinde kendimize yer bulup avutmaya çalışıyoruz.

Geçmiş adı üstünde geçmiş bitmiş ve yok anılarında kaldığı kadar.

Adamın gözünde şu an iteledigi hizmet eden bir şişme kadınsın.

Olay zaman içerisinde şu an da kalında kendinizi neye layık gördüğünüzü anlayın.

Ben kendimi asla bu duruma layık görmüyorum göremem de zaten ama bilemedigim anlamadığım şey kendimde güç bulamıyorum bırakıp gidemiyorum

Ben getirmedim aslında ben hep daha mutlu olalım istedim oda bunu fırsat bildi aslında beni seven oydu beni kaybetmekten çok korkuyordu beni zorla kaçırdı
Yıl kaç ne zorla kaçırması ya

Ben kendimi asla bu duruma layık görmüyorum göremem de zaten ama bilemedigim anlamadığım şey kendimde güç bulamıyorum bırakıp gidemiyorum
Stockholm sendromuna yakalanmışsın bir an evvel celladından kurtulmanı diliyorum.
Allah aşkına şu ruhsal sorunlu herifleri bırakın, çünkü gücü size yetiyor.
Duşarıda muhteşem bu adamlar evde ise tam tersi.

Kendini topla ve öyle bi bırak ki ömrü boyunca unutamasın.

Bazı kadınlar vardır der ki; bak gittim mi dönüşü olmaz der.
Adamlar kaale almaz.
Ama o kadın gidince görürler dünyayı.

Cok sinirlendim.
Onurlu gururlu şerefli ve haysiyetli bir adam bunları yapmaz.

Bak güzel kardeşim, benim eşim bana dokunurken inan ki o kadar naif ve incedir ki nedeni benim özelliklerim değil, adam insana değer veren bir karaktere sahip….

Bu sendrom nedir aceba

Ben getirmedim aslında ben hep daha mutlu olalım istedim oda bunu fırsat bildi aslında beni seven oydu beni kaybetmekten çok korkuyordu beni zorla kaçırdı
Nasıl kaçırdı bildiğimiz kaçırma mı ? Düğününüz oldu mu ? Niye şikayetçi olmadınız ben mi olayı anlayamadım. 11 yıl öncesinden sanki 70 ler gibi bahsetmişsiniz 2013 ten bahsediyorsunuz.

Esiniz sizi zorla kacirmis, ama siz seviyorsunuz. Cocuklariniza cok toksik evlilik örnegi yasatiyorsunuz, ama onlar icin devam ettiriyorsunuz. Ok. Adam sizi komple yok sayarken "benden sogumasin" diye seks yapiyorsunuz. Ok. Sizin bu evlilikte her hangi bir söz hakkina sahip oldugunuzu zannetmiyorum, o yüzden normal sartlarda verecegim tavsiyeler de isleyecegini zannetmiyorum. Sizin bosanmaya zaten niyetiniz yok gibi

helal olsun kız en iyi taktik bu tam benlik, konu sahibi benim kocamda da benzer huy var ben bu arkadaşın dediğini yapmayı planlıyorum buyur sen de...

Aslında sevgiliydik bir yıl kadar ben ayrılmak istedim çünkü okuycaktim oda izin vermiyordu dedi tamam gel bı yere son kez konuşalım bende gittim gidis o gidiş oldu arabaya attı gittik bı evebeni bı odaya kapattı on gün orda kaldık sonra büyükler araya girdi barış oldu ailem şikayetçi olmuştu ama sonra sikayetimi geri çekmek zorunda kaldim

Tecavüz etti mi size yoksa rızaya dayalı bir barışma mı oldu ?

Boşanmaya çok kararlıydım ama yaşadığım çevre birde cevremdekiler sayesinde boşanma fikrinden soğudum hep düzelir diye bekledim düzelmiyor bende çıkmazda olduğum için sizden fikir bekliyorum verirsiniz vermezsiniz sizin bileceginiz şey sağolsun bir arkadaş fikir verdi onun dediğini yapicam

Bu sendrom nedir aceba
Stockholm sendromu, rehine veya zorla alıkonulan kişilerin, kendilerini rehin alan kişilere karşı duygusal bağ geliştirdiği bir psikolojik durumdur. Adını, 1973 yılında Stockholm'de gerçekleşen bir banka soygununda, rehinelerin soyguncularla empati ve duygusal bağ kurmasından alır.

Tabiki asla bana dokunmadı herşey baristiktan dugunum olduktan resmi nikahım kıyıldıktan sonra oldu
Bu adamla o gün evlenmeyecektiniz. Aileniz de şikayetçi olmuşken yiyecekti cezayı. Siz de eve dönüp ders almış bir şekilde hayatınıza devam edecektiniz. Şimdi okumuş, işinde gücünde yine 2 çocuklu ama iyi bir eşe ve mutlu bir evliliğe sahip bir kadın olabilirdiniz. Kendinize ve çocuklarınıza yazık etmişsiniz.

Bu adam sizden daha genç birini bulunca kapının önüne koyacak sizi. Sadece henüz öyle birini bulmadı. Kafası boş çok insan var ve bir tık uzakta.

Bende de var sanırım dikkatimi çekti esim herseyi yapıyor ama bırakamıyorum taki o bırakana kadar ne yapsa yine de seviyorum diyorum içimden

Malesef sanırım bende bu durum var çünkü bir sekilde onun yanında kalıyorum Allah sizden razı olsun bunun için destek almam gerekiyor sanırım

İnşallah öyle birşey olmaz inşallah değişir benim kıymetimi anlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…