Kocamın davranislari

10 yıl önceki ben:) tahammül sınırınız hala dolmamış. ben de hayatımda küslük nedir bilmezdim ve küs duramazdım. ama bir yerden sonra bıçak kemiğe dayanıyor. canınıza yazık.iyi zamanınızda konuşun. böyle devam edemeyeceğinizi söyleyin. çekilir dert değil, çok zor. gitsin terapi filan alsın. büyüsün. küsmeler ergenlikten çıkamadıklarını gösteriyor.
ha bir de şunu diyeyim. çocuklar büyüyünce babalarını ayıplamaya ve her şeyi farketmeye başlayınca onlardan da utandı bence.
bu herifleri boşamamız gerekirdi anaları kadir gecesinde doğurmuş. başka da bir şey demiyorum
Gerçekten çok şanslılar bizim gibi insanlar karşılarına çıktıkları için eşim hiç bir zaman kendimi gelistirmemi istemez hep korelmemi ister ben de çocuklarımın buyumesini bekliyorum

Aman ne güzel. Al çocukları ben de iş güç tutayım kendime geleyim sonra dava açar alırım nasılsa, onlar analarını bulur eninde sonunda zaten deyin. Oturur oturduğu yere. Bu kadar da ekmeğinizden korkmayın. Hasta olursunuz. Bu adam size bakmaz,boşar daha dincini alır.
Zaten beni hasta etti bende sinir stres bırakmadı

Yani tam anlamıyla böyle oluyor bir iki gün ben yumuşayınca gene eski haline donuyo malesef
Neden korkuyorsunuz,en kötü ne olabilir??? Adam başka birini bulabilir, ekonomik rahatınız elinizden alınabilir,önce bunlarla yüzleşin.Adam her durumda birini bulur,siz aman küs halde ilişkiye girmedimmi gider biriyle yatar diye düşündüğünüz adamın koynuna giriyorsunuz önce bunu bir idrak edin.Yarin adam ölse nasil gecineceksiniz hayat bu ölüm var bir şekilde ayakta duracaksınız değil mi??? yani hayat her türlü devam edecek.Adam sizi kullaniyor ve istediği gibi davranıyor saygısız ve bencil buna müsade eden sizsiniz.Kendinize saygı göstermiyorsunuz.Adamin elinde oyuncak olmuşsunuz evli olsanızda değeriniz yok...

Yani tam anlamıyla böyle oluyor bir iki gün ben yumuşayınca gene eski haline donuyo malesef
Iste bunu yaptığınız sürece eşiniz bu küslük savaşını kazanacak ve işine geldiği gibi davranacak. 1 haftaysa 1 hafta 2 haftaya.2 hafta dayanıp küs kalacaksınız. Ondan sonra o pes edecek, baktı ki siz yolunuzdan dönmüyorsunuz, işine de gelmiyor bu durum küslüğü bırakacak. Ya da uğraşmayıp böyle evlilik olmaz deyip boşanacaksınız.

Iste bunu yaptığınız sürece eşiniz bu küslük savaşını kazanacak ve işine geldiği gibi davranacak. 1 haftaysa 1 hafta 2 haftaya.2 hafta dayanıp küs kalacaksınız. Ondan sonra o pes edecek, baktı ki siz yolunuzdan dönmüyorsunuz, işine de gelmiyor bu durum küslüğü bırakacak. Ya da uğraşmayıp böyle evlilik olmaz deyip boşanacaksınız.
Bence boşanmayı adamında gözü yemez. Ama konu sahibi küs kalarak kocasını adam edebilir. Bende daha çok değeri olacak. Ah canım hemcinslerim insan kendi değerini kendi belirliyor.

Pes etmiyo çok inatçı ve kinci bir insan

Neden korkuyorsunuz,en kötü ne olabilir??? Adam başka birini bulabilir, ekonomik rahatınız elinizden alınabilir,önce bunlarla yüzleşin.Adam her durumda birini bulur,siz aman küs halde ilişkiye girmedimmi gider biriyle yatar diye düşündüğünüz adamın koynuna giriyorsunuz önce bunu bir idrak edin.Yarin adam ölse nasil gecineceksiniz hayat bu ölüm var bir şekilde ayakta duracaksınız değil mi??? yani hayat her türlü devam edecek.Adam sizi kullaniyor ve istediği gibi davranıyor saygısız ve bencil buna müsade eden sizsiniz.Kendinize saygı göstermiyorsunuz.Adamin elinde oyuncak olmuşsunuz evli olsanızda değeriniz yok...
İnsan kendi değerini kendi belirler.

Pes etmiyo çok inatçı ve kinci bir insan
Sende o kadar inatçı ol. Bunu yapmak zorundasın. Kendin için. O fedakarlık yaptığın çocuklar yarın o bir gün büyünce yapmasaydın diyecek. Sen kendi benliğinle kalacaksan. Yapma bunu kendine hayat geçmez. O yatağa gelince sen çık. O konuşmaya çalışınca sen tersle.

Sende o kadar inatçı ol. Bunu yapmak zorundasın. Kendin için. O fedakarlık yaptığın çocuklar yarın o bir gün büyünce yapmasaydın diyecek. Sen kendi benliğinle kalacaksan. Yapma bunu kendine hayat geçmez. O yatağa gelince sen çık. O konuşmaya çalışınca sen tersle.
Bu dediğinizi yapicam

Bu dediğinizi yapicam
Ekstrem bi durum olmadikca küçük çocukların babaya verildiğini duymadim boyle bisey yapamaz çocukları alırım falan geçsin bunlari.
O korku bende var

Malesef :KK43: zaten böyle yaptığı icinde ilişkiden hiç zevk almıyorum
bundan sonra "dokunma bana" diyeceksiniz
küstüğün kadınla ne işin var diyerek başlayın
yüzsüze bakın hele
yemek yenirken sofraya oturuyorsa hadi koyun önüne çay neden yapıyorsunuz?

benim eşim de küser bazen bende aklımızın ucundan bile geçmez hele sevişmek

karşı çıksanız döver söver diye mi korkuyorsunuz

Bu dediğinizi yapicam

O korku bende var
Adam sizi kandırıyor almaz cocuklari, alamaz o kadar bencil ve ben merkezci ki bakamaz ,onlara da küser iki güne getirir kapınıza atar.Hem alırsa alsın baba değil mi ??ne yapacak sokakta dilendirecek hâli yok.Bu kadar korkak olmayın annesiniz siz cesur olun adamın size çöp muamelesi yapmasına müsade etmeyin ..

Aslında bahane değil ben onlarsiz yapamam ben bunu eşime de kaç kere dedim çocuklarım küçük bana ver bosanamalim sen den bir kurus para istemiycrm ama yanaşmıyor
hiç bir mahkeme küçük bebeleri babaya vermiyor biliyorsunuz değil mi?
o boş tehdit yapıyor sizin de işinize geliyor çünkü boşanmak istemiyorsunuz kusura bakmayın
ağır yazacağım ezik yapılısınız kendinizi cariye gibi kullandırıyorsunuz
çocuklarınıza mutsuz anneyi gösterip onların da psikolojilerini bozuyorsunuz

çocuklar için değil kendiniz için boşanmak istemiyorsunuz
çocukları alamaz alamaz alamaz

bundan sonra "dokunma bana" diyeceksiniz
küstüğün kadınla ne işin var diyerek başlayın
yüzsüze bakın hele
yemek yenirken sofraya oturuyorsa hadi koyun önüne çay neden yapıyorsunuz?

benim eşim de küser bazen bende aklımızın ucundan bile geçmez hele sevişmek

karşı çıksanız döver söver diye mi korku

X