Kocamın davranislari

Malesef sanırım bende bu durum var çünkü bir sekilde onun yanında kalıyorum Allah sizden razı olsun bunun için destek almam gerekiyor sanırım
Karar ver kararında dur.
Bu ne ya ben sinir oldum kocana terbiyesiz herif.

Bu hayatta herkesin uçurumu kendine derin…. Bunu sakin unutma.
Hepimiz sınanıyoruz.
Ama senin ki çok onur kırıcı… Allah eşiyle kimseyi sınamasın…

Karar ver kararında dur.
Bu ne ya ben sinir oldum kocana terbiyesiz herif.

Bu hayatta herkesin uçurumu kendine derin…. Bunu sakin unutma.
Hepimiz sınanıyoruz.
Ama senin ki çok onur kırıcı… Allah eşiyle kimseyi sınamasın…
Amin gerçekten çok kiriliyirum

Çok çok haklısın zaten artık sevgisinden emin değilim ama çok korkuyorum
Cidden çok korkmuştum ama en azından öyle bir şey yaşanmamış. Ancak yine de çok hatalısınız nasıl sizi kaçıran adamla evleniyorsunuz ? Hiç aklıma yatmadı bu kaçırma mevzusu. Neyse sonranız umarım güzel olur.

Bende de var sanırım dikkatimi çekti esim herseyi yapıyor ama bırakamıyorum taki o bırakana kadar ne yapsa yine de seviyorum diyorum içimden
Ne yazık ki sizde öyle bir şey yok çünkü siz zaten kocanızla değil kocanın ailesiyle yaşıyorsunuz. Dost acı söyler ancak sizi kocanız kendine eş diye değil anama babama hizmet etsin diyerek kaçırmış. Bu hastalık sizde olsa olsa kv kp için olabilir onlar da sizi zorla kaçırmadılar bildiğim kadarıyla.

Bilmiyormuydunuz bu huyunu.Hic sizde konuşmayın küssün kendi kendine barışsın sizde küsün.Ne yapicaksiniz başka aynısını yapacaksınız anlayacak.Anlamaz terk eder diyorsanız yapamam diyorsanız çekeceksiniz.Tabiki her erkek böyle değil kocanız klonlanmadi herkesin ailesi başka türlü erkek evlatlar doğurdu yani.Bu hepsi aynı sizde Sabri arttirmaz üzgünüm aynı değil.Ben ve siz de farklı kadınlarız.Ya terapiye götürün ki bence gelmez yada çekin Uyumlu olan hep özür dileyen gönül alan buna alistiran sizmiydiniz yoksa karakteri mi bu huy

Ne yazık ki sizde öyle bir şey yok çünkü siz zaten kocanızla değil kocanın ailesiyle yaşıyorsunuz. Dost acı söyler ancak sizi kocanız kendine eş diye değil anama babama hizmet etsin diyerek kaçırmış. Bu hastalık sizde olsa olsa kv kp için olabilir onlar da sizi zorla kaçırmadılar bildiğim kadarıyla.
Evet kaçarak evlendim ailesi ile oturdum 7 yıl boyunca aci ama gerçek işte insan yine De uzuluyor

Evet kaçarak evlendim ailesi ile oturdum 7 yıl boyunca aci ama gerçek işte insan yine De uzuluyor
Kendi durumunuzu bilin diye söyledim ben. Hastalık adı altına sığınmayın o zamanlar böyle düşünüyordum böyle yaptım şimdi ise gözüm açıldı diyip o şekilde hareket edin. Üzülmeyin de üzülmeye gerek yok ister sinirlenin öfkelenin bir şekilde kendiniz için doğru kararı alın ve o şekilde hareket edin benim naçizane önerim.

Kendi durumunuzu bilin diye söyledim ben. Hastalık adı altına sığınmayın o zamanlar böyle düşünüyordum böyle yaptım şimdi ise gözüm açıldı diyip o şekilde hareket edin. Üzülmeyin de üzülmeye gerek yok ister sinirlenin öfkelenin bir şekilde kendiniz için doğru kararı alın ve o şekilde hareket edin benim naçizane önerim.
Tamam teşekkür ediyorum

X