kocamın beni aldattığını hissediyorum,nasıl emin olabilirim ki?

ah be cıcek yanlış yapıyorsun boyle devam edersen gun gelecek sen paronaya olmuşsun deyıp senı dıkkate almayıp aldatacaktır allah muhafaza. herşey eşe soylenmez kı once bır takıp edersın araştırmalarda bulunursun ondan sonra gardını alırsın şimdı gard alacak yerde bırakmamışsın nıyemı sen onceden şuphe ettıgını bellı etmışsın daha erken yakalayacak yerıne(tabı boyle bırşey varsa)daha gec yakalayacaksın. aldatan şahıs eve gelınce telını kapatırmış msj ları sesıze alırmış vs vs aşık olan bır ınsan senı rencıde eder aşık olmayan bır ınsanda senı rencıde etmemek ıcın ugrasırmış yanı onu cozmen ıcın dedektıf olman gerek ama benım fıkrım boyle bırşeyın olmadıgından yana huzurunu bozma derım ınan yazdıklarından ufak bır şuphe duysam yazardım bız kadınların saftırık yerıne konmasını istemem dogrusu hıcbırımızde ıstemeyız ıcın rahat olsun boyle bırşey olursa kı umarım olmaz enınde sonunda ortaya cıkar zaten sevgıyle kal:)

iyide arkadaşım takip edicek birşey yok.herşey yolunda.olsa zaten hemen yakalarım herhalde.dedimya gözüm üzerinde.ne olduysa oldu bitti bunu asla bilemeyeceğim,evden bidaha uzaklaştığımda yine yaparmı(yaptıysa tabii) işte bu şüphe delirtcek beni

yinede arkadaşlar sağolun.çünkü yazdıklarınızdan dolayı biraz daha iyiyim.inşallah gerçek düşüncelerinizdir.tşk

Bu konuda yorum yapamayacağım yani aldatıp aldatmadığını sizden iyi bilemeyiz dışardan...
Ama "benim eşim iyidir yapmaz" diye bir şey yok bunu söyliyim...

kadınlar hisseder derler bende aldatıldığımı tahmin ediyorum ama emin değilim belkide eminim ama kendimi kandırıyorum
bir kaç ay önce 1 haftalığına abimlere gitmiştim.her gün eşimle telefonda görüşüyorduk.bir gün aradım telefonu kapalıydı.2 saat sonra o aradı.evde olduğunu uyuduğunu telefonunun çekmediğini söyledi.telefonlarımızın 5 10 dk çekmediği oluyor bazen ama 2 saat boyunca çekmemesi hiç inandırıcı değildi.ben evi de aradım bu arada açan olmadı duymamışımdır uyuyordum dedi.ben çok üstüne gittim beni aldattın dedim tabiiki inkar etti.ona inanmak salaklık olur diye düşünüyorum ama benim kocam yapmaz deriz ya .eşim gerçekten çok iyidir,ona böyle bir şeyi yakıştıramıyorum ama başka ne olabilir ki?hep içimde bir şüphe olacak bu.evden her uzaklaştığımda içim içimi yiyiyor acaba nerde ne yapıyor diye..siz olsanız ne yapardınız?

Eğer eşinin seni aldattığını düşünüyorsan sadece bu olay yeterli değil..Aldatan insanların davranış değişiklikleriyle ilgili pek çok yazı var internette..Ama emin olmadan ailenizin huzurunu bozmamalısın.. Ben o kadar zeki erkeklerle karşılaştım ki eşini aldatırken kadına hiçbirşey hissettirmeyen tipler var..Gerçi kadın biraz uyanık olsa hemen farkeder..Sende aldatıldığına inanıyorsan paranoya yapmadan bir süre eşini izle..Ve hep şunu düşün; gerçekten beni aldatıyorsa nasıl davranacağım, bırakıp gidecekmiyim yoksa biraz kapris yapıp sonra da affedip bir daha olmaması için onun kulağını mı çekeceğim..Eğer aldatılmayı kaldıramayacağını düşünüyorsan ve bu seni psikolojik olarak çok hırpalayacaksa eşini de bırakmayı göze alamıyorsan bu konuyu bir daha düşünme ve onu takip etme..!!!! İnsan bilmediği sürece mutludur. Zaten bir erkek gitmek istiyorsa onu kimse durduramaz ama eşine güvenmiyorsan olası ayrılık durumunu göz önünde bulundurup kendini sağlama almanı sağlayacak herşeyi şimdiden yapmaya başla..

:çok üzgünüm:eşine cevapsız aramalar geliyormu yada eşin sürekli birşeyler düşünüyormuş hisi sende uyandırıyormu yada bir anda sebepsiz şeylere seviniyormu bunlar varsa durup düşünmek lağzım

eşim işten eve evden işe gelip giden bir insandır.zaten her zaman gözüm üstünde öyle sürekli bişey değil zaten benim şüphelendiğim.hani ben yokken yapmıştır belki bir gecelik bişe diyorum.aslında bende benim kocam yapmaz diyenlerdendim ama öyle 2 saat ulaşamayınca aklıma başka birşey gelmedi.yoksa niye kapatsın telefonu düşünüyorum başka sebep bulamıyorum.inşallah değildir.

cnm bnce sen bulmuş bunuyorsun ne aldatması ya töbe töbe...olur öyle vakalr

bence hiç kurcalama eğer devam etmek istiyosan.bu sadece seni daha fazla üzmekten başka bi işe yaramaz.eğer onu tamamen deşifre etmek istiyosan hiç bişeyden şüphelenmiyomuş gibi davran ve onu takip et herşeyiyle.kesin bişeyler bulursun.erkekler kadınlardan daha zeki değildir buna inan

Canım valla çok şüpheci gördüm seni bu kadarı hiç iyi değil fisfisfis
Ben de uyurken duymam hiçbirşeyi hatta yorgunsam isterse davul zurna çalsınlar çokda tın tın :nazar:
Birtek bu olaydan aldattığını düşünüyorsan yani bunda bence şüphe edilcek birşey yok...
Boşuna kendinide eşinide üzme derim...

eşine güvenmiosun sanırım önceden böle bi olay oldumu
çünkü çok basit bişeden dolayı bu düşünceye kapılmışsın

yahu aldatmasına aldatıyordurda.sizin nedenleriniz şüphelenmek için yeterli değil.msj yakaladınızmı,gizli gizli konuşuyormu.kokular sürüp haftasonları birkaç saat evden uzaklaşıyormu.soğukmu yada tam tersi çoook sıcakmı.şüphe edilir şeyler bunlar.yoksa.cebi çekmemiş.uyuyomuş.garibim.günahınamı girdiniz acaba.ha bide gerçekten mecbur kalmadıkça adamları uzun süreli bırakıp gitmeyin.umurunuzdaysa tabi olacaklar.umurunda olmayanlar istediği kadar gidebilir:teytey::jeyyar:

:teselli:valla tek çözüm bırakıp gitemeyeceksiniz hiç biryere.şahsen ben kolay kolay bırakıp gitmiyorum eşimi çok önemli birşey olmadığı sürece.erkekler ne kadar iyi olursa olsun yalnız bırakılmaya gelmez:nazar:

X