kocamın beni aldattığını hissediyorum,nasıl emin olabilirim ki?

• Konu Sahibi çiçek4
ya canım birkaç saat telefonu açmadı diye aldattı damgasını yapıştırmak biraz vicdansızlık değil mi?
gerçekten uyuyordur ya..

• Konu Sahibi çiçek4
kk daki aldatma hikayelerini okuya okuya paranoya mi oldun yoksa

• Konu Sahibi çiçek4
sadece tel. olayı ıse sanmıyorum.ama takıp edın caktırmadan.telefonlarına bakın.mesajlarına bakın.evde telefon sureklı yanındamı tasımaya basladı mesela.yada eve gelıs saatlerı degısmeye basladımı herzamankınden farklımı? hersey ıpucu aslında.cunkı sozum meclısten dısarı cok salak oluyolar bu konuda.cabuk ele verıyolar kendılerını.

• Konu Sahibi çiçek4
eskilerin bir sözü vardır itin b k yemiyeni olmaz derler ...benim kocam yapmaz diyenler bu ata sözüdür beyninizin bir kenarında dursun bencesenağlama

• Konu Sahibi çiçek4

eşim işten eve evden işe gelip giden bir insandır.zaten her zaman gözüm üstünde öyle sürekli bişey değil zaten benim şüphelendiğim.hani ben yokken yapmıştır belki bir gecelik bişe diyorum.aslında bende benim kocam yapmaz diyenlerdendim ama öyle 2 saat ulaşamayınca aklıma başka birşey gelmedi.yoksa niye kapatsın telefonu düşünüyorum başka sebep bulamıyorum.inşallah değildir.

• Konu Sahibi çiçek4
öyle bişey varsa bile fazla kurcalama bence durup dururken
aslında çok haklısın.diyelimki böyle birşey var.o zaman ne olacak.herşey daha beter olur.gitsen gidemezsin kalsan kalamazsın.çünkü gerçekten çok mutluyuz.bir sorunumuz yok allaha şükür,herşey çok güzelken...ayyy siz olsanız ne yapardınız?

• Konu Sahibi çiçek4
şüphelenmenin sebebi sadece buysa bence gökte ki buluttan nem kapıyosun. bu kadarcık bişey için adamın günahını alma. at bu düşünceleri kafandan yapmaz senin kocan :)

• Konu Sahibi çiçek4
merhabalar öncelikle evli biri olarak hoş olmayan bir durumdasın, hissettiklerini anlayabiliyorum,hani inansan inanasın gelmez inanmasan kendi kendini yer durursun..
ama şunu söyleyebilirimki bence böyle hissetmene ve kuşkulanmana neden olacak başka nedenler vardır mutlaka mesela onun bazı tavırları,kendisiyle fazla ilgilenmesi,sonradan haberin olan bazı konular,veya hepsinden öte senin kendini kötü hissetmen:)
gerçekten bazen depresyonda olduğumuz veya ilgiye aç olduğumuz dönemlerde(hamilelik-lahusalık vb.gibi)alınganlıklarımız ve aldatılıyormuyum paronayamız ortaya çıkıyor...
kesinlikle sana tavsiyem şudurki emin olmadığın şeylerden ötürü kendine ve eşine işkence etme...
hoşçakal canım umarım herşey yoluna girer...

• Konu Sahibi çiçek4
canım hemen olayı aldatmaya bağlama.
elinde kesin deliller varmı?adamın günahını alma emin olmadan sen yanlış anlamışındır canım kalbini ferah tut.ama gözünde üzerinde olsun

• Konu Sahibi çiçek4
madem evveliyatı yok size şiddetle kk nın aldatmakla ilgili olan konularını okumamanızı tavsiye ediyorum çünkü paranoya olmuşsunuz resmen. E yuh derim eşiniz iyi ki inkar etmekle kalmış ben direkt aldatmadım ama bu kadın böyle düşünüyo dgidim direkt aldatım de kavgalar sebepsiz olmasın derdim :S

• Konu Sahibi çiçek4
böyle şeyleri söyleyipte adamın kafasına sokma adamın aklında yoksada sokuyorsun bence biraz rahat ol aldatacak olan her şekilde aldatır yeterki içinde olmasın

• Konu Sahibi çiçek4
"hep içimde bir şüphe olacak bu.evden her uzaklaştığımda "diyorsan o zaman uzaklaşma.
terapi de çok güzel söylemiş.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi çiçek4

valla aynen öyle dedi zaten.aldatimde öyle kavga edelim bari dedi.benim gibisini bulmuşunda konuşuyosun dedi.çok kızdı tabii.belki şüphelerimi söylememem gerekirdi ama tutamadım kendimi.ne düşünürsem söylüyorum söylemeseydim çatlardım.

• Konu Sahibi çiçek4
ah be cıcek yanlış yapıyorsun boyle devam edersen gun gelecek sen paronaya olmuşsun deyıp senı dıkkate almayıp aldatacaktır allah muhafaza. herşey eşe soylenmez kı once bır takıp edersın araştırmalarda bulunursun ondan sonra gardını alırsın şimdı gard alacak yerde bırakmamışsın nıyemı sen onceden şuphe ettıgını bellı etmışsın daha erken yakalayacak yerıne(tabı boyle bırşey varsa)daha gec yakalayacaksın. aldatan şahıs eve gelınce telını kapatırmış msj ları sesıze alırmış vs vs aşık olan bır ınsan senı rencıde eder aşık olmayan bır ınsanda senı rencıde etmemek ıcın ugrasırmış yanı onu cozmen ıcın dedektıf olman gerek ama benım fıkrım boyle bırşeyın olmadıgından yana huzurunu bozma derım ınan yazdıklarından ufak bır şuphe duysam yazardım bız kadınların saftırık yerıne konmasını istemem dogrusu hıcbırımızde ıstemeyız ıcın rahat olsun boyle bırşey olursa kı umarım olmaz enınde sonunda ortaya cıkar zaten sevgıyle kal:)

• Konu Sahibi çiçek4
Aldatmayı kafasına sokmuşsun mminareyi çalan kılıfını hazırlar tele cevapda verir paşa paşa da aldatır eğer kuşkunu bir kez belirttiysen bu iş inada biner biz kadınların en büyük zaaafı bu
kuşkumuzu belirtmeyipte iş üstünde yakalasak ahhh ahhhh nerde bizde o sabır

• Konu Sahibi çiçek4
gözle görülür elle tutlur bişe olsa bişe diecezde ortada bişe yok şekerim ,gerçekten şüphelerne rağmen hımm olabilir dedittireck bişe göremedim demmeki neymiş buda vesile olsun bidaha eşini bırakp gitmeyecn dikkalti ol!!!!!!!!!!gittiğin yere onu da götürecen

• Konu Sahibi çiçek4
Benim esimde uyudugu zaman top atsan duymaz cinsten. Basinin ucunda saat calar yinede adam uykudan kalkamaz.. Yani egerki esin duymadim diyorsa duymamistir, hemen bukadar büyütmeye gerek yok..Icini ferah tut, öyle birsey olsa er gec kokusu cikar...

• Konu Sahibi çiçek4
noldu son durum ya
konuyu acip bidaha ugramiyosunuz

• Konu Sahibi çiçek4
eyer senin yanında biri aradığında telini meşkule veriyorsa yada eve geldiğinde telini kapatıyorsa bu şüphelenmen için en büyük neden ikincisi şu eve gelmemezlik yapıyosa haftanın en az 1 günü genelde hafta sonu sana gereğinden fazla ilgi gösteriyosa yada artık hiç ilgilenmiyosa en önemliside özel hayatınız artık eskisi gibi deilse kesin bişi vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…