Kocamdan şiddet görüyorum

derya_mm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2024
35
-61
28
Evlendiğim ilk zamandan beri şiddet görüyorum. Hemen hamile kaldığım için ayrılamadım maalesef hamileyken lohusayken ve sonrasında defalarca kez şiddete maruz kaldım önceden pişman olurdu şimdi pişmanlık bile duymadan yatıp uyuyo sürekli hakaret küfür aşağılanma şiddet. Biliyorum boşanmam gerek çocuğum var belki düzelir diye bekledim hep ama olmuyo ailem şehir dışında hiç bişeyden haberleri yok ayrılıp yanlarınada gidemem onlarında sıkıntıları dertleri var. Bugün bende dayanamayıp el kaldırıcaktım daha kötü dövdü yüzüme yüzüme vurdu insan içine nasıl çıkıcam ben artık dayanamıyorum

Evlendiğim ilk zamandan beri şiddet görüyorum. Hemen hamile kaldığım için ayrılamadım maalesef hamileyken lohusayken ve sonrasında defalarca kez şiddete maruz kaldım önceden pişman olurdu şimdi pişmanlık bile duymadan yatıp uyuyo sürekli hakaret küfür aşağılanma şiddet. Biliyorum boşanmam gerek çocuğum var belki düzelir diye bekledim hep ama olmuyo ailem şehir dışında hiç bişeyden haberleri yok ayrılıp yanlarınada gidemem onlarında sıkıntıları dertleri var. Bugün bende dayanamayıp el kaldırıcaktım daha kötü dövdü yüzüme yüzüme vurdu insan içine nasıl çıkıcam ben artık dayanamıyorum
Kadın sığınma evine gidiyorsun. Darp raporu alıyorsun kocandan şikayetçi oluyorsun. Mallarına tedbir kararı koyup boşuyorsun. Hadi sen şiddeti kabul ettin bebeğin suçu ne? Kendine gel..

Sğer susacaksan sessizce dayak yemeye devam edersin giderek artıyor yarın bebeği de döver sizi öldürebilir de??

Darp raporu alacaksin ve uzaklaştırma çıkaracaksın.Cocugum var diyip boşanmadiginda harika bı anne olmuyorsun aksine bu pislik adamla çocuğunu o evde tutmazsan ve dimdik ayakta durup pislik kocanın şiddetine tanıklik ettirmezsen çocuğunu ozmn harika bı anne ve ne istediğini bilen güçlü bı birey olursun.Ailenin ne sıkıntısı var bilmiyorum ama bir gün senin kızın dayak yese ve senin derdin var die sana söylemese gelmese ne gissedersin bı düşün.Anne baba ne olursa olsun evlatlarına sahip çıkıp yanlarında olur senin ailende emin ol yanında olacakdir önce kendin için sonra çocuğun için lütfen darp raporu al uzaklastirma çıkartır

Kendinize acımıyorsanız evladınız acıyın Allah aşkına. Hemen al darp raporunu, uzaklaştırmayı da al. El kaldıran adamın neyini beklediniz düzelir diye nasıl bir düzelme olacak. Ütü basacak haliniz yok adama neyi düzelsin. El kaldırmaya yeltenmesi bile evliliğin bitmesi için yeterli değil ki dövmek.

Konuşun, dönmek istediğinizi söyleyin. Dayak yediğiniz halde size sahip çıkmayan bir aileniz varsa mevcut dertlerinden düğüm düğüm olsunlar zaten.

Gerçekten sahip çıkmazlarsa da kadın sığınma evine gidin.
Hayır ailem öyle sahip çıkmayacak bi aile değil aksine el bebek gül bebek büyüttüler onlara kıyamıyorum yıkılırlar babam hasta annem üzüntüden kahrolur ama çocuğuma da kıyamıyorum napıcam artık kafayı yicem

Kendinize acımıyorsanız evladınız acıyın Allah aşkına. Hemen al darp raporunu, uzaklaştırmayı da al. El kaldıran adamın neyini beklediniz düzelir diye nasıl bir düzelme olacak. Ütü basacak haliniz yok adama neyi düzelsin. El kaldırmaya yeltenmesi bile evliliğin bitmesi için yeterli değil ki dövmek.
Çünkü her defasında beni güzelce konuşup ikna etti normaldeki haliyle sinirli hali okadar farklı ki tartışıp sinirlenince bambaşka oluyo bu yüzden o yönünü gördüğüm için belki zamanla sakinleşir sandım

Hayır ailem öyle sahip çıkmayacak bi aile değil aksine el bebek gül bebek büyüttüler onlara kıyamıyorum yıkılırlar babam hasta annem üzüntüden kahrolur ama çocuğuma da kıyamıyorum napıcam artık kafayı yicem
Tamam onlar üzülmesin şimdilik eşin bir gün seni hastanelik eder (allah korusun) o zaman öğrensinler dimi? Bir süre üzülürler sen iyileştikçe onlar da iyileşir, merak etme.

Çünkü her defasında beni güzelce konuşup ikna etti normaldeki haliyle sinirli hali okadar farklı ki tartışıp sinirlenince bambaşka oluyo bu yüzden o yönünü gördüğüm için belki zamanla sakinleşir sandım
Hikaye anlatmış tabi kocan sana. Kim der ben kötüyüm. Sizinde çok hatanız var. Taviz verilecek konu var verilmeyecek konu var. İnşallah boşanırsın ama hiç enerjiyi alamadım senden

Hikaye anlatmış tabi kocan sana. Kim der ben kötüyüm. Sizinde çok hatanız var. Taviz verilecek konu var verilmeyecek konu var. İnşallah boşanırsın ama hiç enerjiyi alamadım senden
Hikayede değil kızımıza davranışını bi görsen kötü demessin hatta normalde banada herşeye tamam der yapar eder gözü dönünca böyle ben anlamıyorum böyle bi insanın bunları nasıl yaptığını sinirlenince bi insan bu kadar değişir mi

Bakın şimdi darp raporu almazsanız, yarın öbür gün şiddet kaynaklı boşanma davası açsanız , mahkemede karşı tarafın diyeceği, “niye polise başvurmadın, nerde darp raporun?”, sonra siz kendinizi kanıtlamaya çalışırsınız.

Ayrıca işin içine polis girerse eşiniz belki korkar, çekinir.

Bence kendinizden önce bebeğinizi düşünün ve kurtulun bu adamdan. Anneniz babanız zannettiğiniz kadar kırılgan değildir, yıllar insana belli bir metanet yüklüyor, merak etmeyin. Bir süre üzülürler, sonra geçer. Çocuğumun bana dayak yediğini söyleyememesi, dayak yemesinden daha çok üzerdi beni.

Hikayede değil kızımıza davranışını bi görsen kötü demessin hatta normalde banada herşeye tamam der yapar eder gözü dönünca böyle ben anlamıyorum böyle bi insanın bunları nasıl yaptığını sinirlenince bi insan bu kadar değişir mi
Derya laf kalabalığı yapıyorsun şuan farkında mısın? Bu adamın gözü dönüyor ve seni dövüyor derya. Gerisi çokta önemli mi sence

Boşanmaya niyetiniz yoksa yediğiniz dayağı beni hep ikna ediyo inanıyorun diyip normalleştiriyorsanız diyecek pek bisey yok inşallah bidaha çocuk yapmazsınız iyi dayak yemeler size

Valla ben yerinizde olsam bi dakika durmam boşarım siz bayağı iyi dayanmışsınız. Çocuğunu düşünüyorsan bu adamdan bi an önce kurtulmaya bak. Yoksa yarın öbür gün çocuk büyüdüğünde çocuğa da şiddet uygular bu canavar pislik.

X