Kocaman mementolar?

Fazlasıyla bilgilendirici bir cevap.Mezuramı ararken teşekkür ediyorum. :)

Selam derttaş'ım, son birkaç gündür ameliyatı konuşuyorum artık çevremdeki insanlar bile olumlu bakmaya başladılar. Gerçi şu an biraz kiloluyum önce kilo ver sonra ameliyat olursun sporu dene diyorlar. Victoria Secret ve Marks & Spencer önermişler büyük beden sütyenler için, cup ölçümü ben de bilmiyorum ama 90 D bile olmuyor. Ağır yaşamlar izleyen varsa bilir, lenf ödemler var, onlar gibi sarkık ve vücudum asla taşıyamadığı için uç kısımları mor ağırlıktan. Ben de aşırı beyaz tenli ve ince derili bir insanım, dışardan bak içimi gör o derece. Bütün damarlarım, çatlaklarım her şeyim meydanda. Hayat kalitemi inanılmaz düşürüyor. Nefret ediyorum. Liseye giderken 57 kilo civarlarındayken en azından taşıyabiliyordum. Şimdi 75 kiloyum ve montofon gibi hissediyorum bazen memelerim yüzünden kendimi. Lisede de esprisini yapardık olmayanlara dağıtacağım diye. Keşke öyle bir şey olsa!

Seni o kadar iyi anlıyorum ki canım... Ama en iyisi bir doktorla görüşmek olacak sanırım.Vücudumuzun oranına göre kendimizi onlara emanet etmek dışında bir çözüm yok gibi.Ancak benim önce yapmam gereken cup ölçümü ve bütün ölçümü net bir şekilde ölçmek yahut ölçtürmek...

Kanser riskini cogaltmiyor, ama kanseri farketmede gecikebiliyosun.

Meme ve popo ostrojendir
Meme ve rahim kanserinin birsuru sebebi var fakat buyukse ostrojen kaynakli kanser riski artiyo
Tipki uzun sure ostrojen kaynakli ilac kullanmak gibi buyuk memeli kanser hastalarinin patoloji sonucunda hep yuksek ostrojen cikar digerlerinde onkogen
Keza poposu kucuk / hic olmayan kadinlar erken menapoza girer rahim kanseri riski cok dusuktur
Kanser omrumu yedi memesi buyuk kimi taniyosam git baktir diyorum
Kanserin fark edilmemeside buyuk kucukten ziyade fibrokistik meme yapisiyla alakali ortu gorevi goruyo

ah ah doktora sordum, spor bi ise yaramiyor dedi

İşte eğer kendin ölçemiyorsan, bedenimi ölçtürmek istiyorum diyerek Victoria Secret'larda ücretsiz ölçtürebiliyormuşsun. Ben henüz tek bir avmye gidebilme fırsatı bulamadım. Bakacağım mutlaka. İpek Eraslan diye bir kadın var youtube'a girmiş yeni, moda ve bir şey uzmanıymış. Onun sütyen seçmeyle alakalı videosuna denk geldim yakında. Bakabilirsin istersen.

[QUOTE="girlpowerrr, post: 56894340, member: 447213" halalarımın bana devrettiği bu büyük sermayeyi hala ben taşımaktayım.[/QUOTE]
Ayyyy çook güldüm yaa bende aynı durumdayım bayıldım bu tabire

Doğum yaptıktan sonra ameliyat olanı öneririm. Emzirme sürecinde sorun yaşamaman adına ve emzirme sonrası sarkma olayı sürecektir. Zayılaman ve doğru südyen kullanımı şimdilik biraz rahatlamanı sağlayacaktır diye düşünüyorum. Allah kolaylık versin taşımak kolay değil tabi

Elime bi brosur gecmisti hastanede meme kanseriyle ilgili. Orda buyuk memelilerin kucuklere gore daha cok olasilik tasimadigi yaziyordu. Boyle bilinir ama oyle degil yaziyordu. Simdi dusundumde.. meme kanseri tanidigim herkes buyuk memeli gercekten

Dogurmadan böyle ya doğurunca o zaman intiharın esigindeyim mi diyeceksiniz anne olma planiniz varsa hiç uğraşmayın.anne olup başka çocuk düşünmüyorsanız.o zaman kendiniz için ve saglik için duzelttirin.insanın kendine özen göstermesi güzel bir şey fakat sizi karakteriniz için degilde 90 60 90 ölçüleriniz için seven birinin i sevgi değil A

Bende artık bıktım terlemesi taşıması bı yerden taşması gına geldi artık tek çare amileyat

Hem çatlak var hemde aşırı sarkık

Önce bı mezura alıp olcumlerinizi yapın doğru beden ve cup olcunuzu bulup ona göre alın çamaşırı ben bunu yaklaşık 2 yıl önce öğrendim iş işten geçmişti goguslerim büyük diye gidip 105-110 alıyordum satan kızlar abla sen naptın o kadar yoksun sen diyorlardı

Meğerse 95 misim cupi büyükmus

Penti Lotus model. Büyük ihtimalle de 80 D falan olur ama tabii onu ben bilemem:) penti’ye gidin orada toparlayıcı önerirler.

Bir arkadaşım 14 yaşında 90 bedendi. Benim tavsiyem öncelikle göğüs egzersizi. Krem v.s fikrim yok ama doğtu sütyen sadece sarkmayı önler.

Hamileyken memislerim kocamandi arası terliyordu cok guzeldi cok seviniyordum
Neyseki emzirmeyi bırakinca eskisine gore daha buyuk kaldi...hic ummuyordum ama bi sevindirik oldum
Ay sev onları catlak patlak da olsa nolmuş ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…