Kocaman mementolar?

Ben de nefret ediyorum onlardan emzirdikten sonra hele yere doğru indiler çatladılar büyüdüler sırt ağrısından duramıyorum kamburlasmaya başladım azıcık dikelten bir sutyen yakayım askıları kemigime geçiyor

Bence bedenini yanlış kullanıyorsun. Sen Cup büyüklüğünü yükseltmelisin. Numarasını degil.
90 kullananların göğsün altınin ölcüsü 90 cm olmalıdır.
Bu sayfada tarif ediliyor mesela:
https://www.kom.com.tr/metrictable

Dogru sütyen, hem sırt agrısını azaltır, hemde daha fazla sarkmasına engel olur

Acil spor ve diyete başlayın. Evde bile olur illa dışarı çıkmaya gerek Yok. Günde 20 dk bile inanılmaz etkisini gösteriyor. Birde göğüs toparlayıcı hareketler var onları yapın. Sevgiler.

Duş alırken ani soğuk su şoku yapın.Göğüs,popo,basen etkisini ilk anda hissediyorsunuz ama önemli olan bunu her duş yapabilmek.Kışın biraz zor ama daha ılık suda yapılabiliyor :)
Göğüs bölgesi için özel antrenmanlar var google sağolsun. :) Videoları izleyin,uygulayın..
Sarkma yaş ilerledikçe kaçınılmaz ama yaşın çok genç be kuzum.. :KK43:
Ufak ufak ben de de var çatlama olayı.(Yaş 30 :))
İlk fark ettiğimde kafamdan aşağıya kaynar sular dökülmüştü.Amma kaderine terk etmiyoruz aslaa.Kremlerle nemli tutuyoruz sürekli ve tabiki masaj..
Ameliyat düşünüyorsanız şayet;Elinizden geleni yapın önce ani zayıflamalar çatlak durumunu arttırır.
Olabildiğince pilates,spor, spor,spor.. :KK54::spor::nazar:

Bence bedenini yanlış kullanıyorsun. Sen Cup büyüklüğünü yükseltmelisin. Numarasını degil.
90 kullananların göğsün altınin ölcüsü 90 cm olmalıdır.
Bu sayfada tarif ediliyor mesela:
https://www.kom.com.tr/metrictable

Dogru sütyen, hem sırt agrısını azaltır, hemde daha fazla sarkmasına engel olur
Hemen ölçtürüceğim canım farklı sütyen mağazalarında... :)

Acil spor ve diyete başlayın. Evde bile olur illa dışarı çıkmaya gerek Yok. Günde 20 dk bile inanılmaz etkisini gösteriyor. Birde göğüs toparlayıcı hareketler var onları yapın. Sevgiler.
AYYYY sorma ya. Zayıflamakta ayrı dert valla 3 gündür fazla kaçırdım diye vicdanımda çok rahatsızdı zaten :)

Duş alırken ani soğuk su şoku yapın.Göğüs,popo,basen etkisini ilk anda hissediyorsunuz ama önemli olan bunu her duş yapabilmek.Kışın biraz zor ama daha ılık suda yapılabiliyor :)
Göğüs bölgesi için özel antrenmanlar var google sağolsun. :) Videoları izleyin,uygulayın..
Sarkma yaş ilerledikçe kaçınılmaz ama yaşın çok genç be kuzum.. :KK43:
Ufak ufak ben de de var çatlama olayı.(Yaş 30 :))
İlk fark ettiğimde kafamdan aşağıya kaynar sular dökülmüştü.Amma kaderine terk etmiyoruz aslaa.Kremlerle nemli tutuyoruz sürekli ve tabiki masaj..
Ameliyat düşünüyorsanız şayet;Elinizden geleni yapın önce ani zayıflamalar çatlak durumunu arttırır.
Olabildiğince pilates,spor, spor,spor.. :KK54::spor::nazar:
Evett yaa. Çok teşekkürler ben yinde elimden geleni yapayımda geri kalanı artık kısmet :) Söküp atacak halim yok ya :)

bence küçültme ameliyatı olmayın meme dokusunu zedelediği için kanser riskini arttırıyor.

spor masaj ve doğru sütyenle yaşın küçükse cildin toplayabilir ve pozitif düşünceyle. inan vücudunun şeklinde bile beyninin etkisi var.

X