Kocaman mementolar?

Füze gibi haha süper

care zayiflamak ve ameliyat. sarkan sarkmisdir. catlak asla gitmez. o deri yirtilmis birkere birdaha yapismaz... belki rengi acilir ama catlaklar gitmez. ilk zayifla, sporla destekle ama sonrada duruma bakarsin. daha cok catlamamasi icin her dusdan sonra güzelce krem sür

Birinin derdine öyküneceğim hiç aklıma gelmezdi.

Penti'nin Lotus modeli var. Küçük gösteriyor. Straplez olabiliyor diye yanlışlıkla almıştım. Benim 75 a-b arası olan çıkıntıları dümdüz gösterdi.

Göğüs toparlayan spor hareketlerini düzenli olarak yap. Duştan çıkarken göğsüne soğuk su tut. Yeni incinin toparlayan modellerini dene ben çok memnunum. Estetik müdahale için bence de erken. Çocuğun filan olsun emzir sonra bakarsın duruma göre

Zayıflarken de çatlak oluyor maalesef. Sarkma için daha küçük memeye çözüm olur spor. Ameliyat işini iyi bir doktor araştırıp düşünün.

Ayrıca 80-90 vs. sırt/meme altı ölçüsüdür. A, B, C, D meme boyutunu ifade eder. Bunun için internette siteler var. İkisini ölçüp yazın ve doğru sütyen alın. Şu anda da yanlış kullanıyorsunuz muhtemelen.

Cok agrisi sizisi var dedikleri icin hic bulasmak istemiyorum ama sarkmadan ,yumus yumusluktan bende sikayetciyim.90 b kullaniyorum gerci baya uzun ve yapili oldugumdan buyuk gorunmuyo goguslerim ama hosuma gitmiyor hic.Off.

Ben de ergenligimden beridir Nadide Sultan gibi gezerdim, diklerdi birde bakanin agzina girecek gibi. Zayifladikca kuculur bu biiir
Yasin daha Genf, vucut oturmaya basliyor yirmiden sonra , bir yirmibese Gel ondan sonra dusun, henüz vucudun oturmamis olabilir
Bir de cocuk dogur emzir, baya kuculuyor
Dogru beden bul, sirttan kavrasin askilarin hafif olsun. Ära Tara dogru bedeni bul inan cok fark ediyor, simdi ikinci bebegimi emziriyorum kuculuyor, alismistim buyuk memelerime gidisi de üzücü oluyor
Emzir oyle Gel bebisim

Canım benim göğüslerim de D cup 10 kilo kadar verdim ve küçüldüler evet ama eskisi gibi diri değiller. Ayrıca sütyen olarak ben pentinin lotus modelini kullanıyorum 75D sen de bir dene istersen

Sütyen memeleri daha da sarkıtır zaten. Memeleri onları taşımakla yükümlü liflere bağlara vs. Değil de sırtımıza taşıtmış oluyoruz böylece o bağlar da zayıflıyor.

Fazla kiloluysanız önce zayıflayın sonra tek çözüm ameliyat gibi. Ya da spor biraz işe yarayabilir bilmiyorum. Deneyin bence. Çatlaklar için de kliniklerde çözüm bol.

Büyük meme meme kanseri için enbüyük risk
Kontrollerini düzenli yaptır eğer fazla büyükse ğlastik cerrahiye git ölçüm yaptır onlar yukardan aşağı alttan yukarı ölçüyolar gerekenden büyükse ücretsiz şekilde küçültüyolar

Kanser riskini cogaltmiyor, ama kanseri farketmede gecikebiliyosun.

Yeni çatlaklar için her gün bebe yağı sürersen kısa sürede geçiyor. Ben de senin aksine memesizlikten yakındığım için protez taktırdım, tabi eskiden memem olmadığı için deri aşırı gerildiği için çatladı. Doktorum bebe yağını önerdi, gerçekten de çok kısa sürede bitti gitti o çatlaklar..

90 bedenim dediğine göre sütyen ölçmeyi / seçmeyi bilmiyorsun. O yüzden düzgün sütyen bulamamis olabilirsin
Şimdi önce göğsünün bittiği yer var ya. Orayı olc. Tam bitiş hizasi, sırta doğru.
Kaç çıktı? İşte ona 5 ekle, senin sütyen numaran olacak.
Yani 90 dediğin şey göğüs büyüklüğün değil sadece sırt ölçün.
Gelelim ikinci aşamaya. Şimdi de tam uç kısmından ölç kendini. Ve demin beş eklediğin yerden çıkar.
Göğüs cevren-sirt çevren+5= kup ölçün (2,5 cm=A , 5cm= B 7,5cm= C)
Dur dur çok basit.
Mesela benim göğüs altı ölçüm 71 cm. Beş ekliyorum 76. Yani benim sütyen ölçüm 75
Göğüs çevrem de 82
82-76= 6 cm. Demek ki cupum B
Yani 75 B
Aslında çok basit :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…