kocam

MXIXNNOXSX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2008
32
0
kocam bana karşı çok ilgisiz bana değer vermiyo.mesela beni hiç dışarıya gezmeye götürmüyo.hep kendi istediği olsun istiyo.düşüncelerime saygı göstermiyor.onun yanında yerim olmadığını düşünüyorum.bi de çok annecil.bir senelik evliyim daha napmam gere-kiyor yardımınıza ihtiyacım var.şimdiden teşekkürler......

erkek milleti nikaha kadar söylediklerini hele daha fazlasını yaşayan birçok arkadaşım var bence hiç huzursuzluk yapıpta bu rahatsızlıklarını ona söylemre sonra bir havalar tafralar kendilerini bişi sanmalar annesine gelince hamen bütün erkekler öyledir yani zamanla oda alışacaktır erkekler kadınlar kadar evliliğe çabuk alışamıyorlar malesef hayatım allah başka sıkıntı vermesin

zorla hıçbırsey yaptıramazsın sen elınden gelenı yap emınım karşılıgını alacksındır bence konuyu ınatlaşmaya getırme

Davranışlarınızın ne derece doğru olduğunu, eşinizin neden böyle davrandığını, size değer vermiyorsa, sizinle neden evlendiğini sağlıklı irdeleyip sağlıklı sonuçlara varabilmeniz için bir uzmana başvurmanız doğru olacaktır.
Sağlıkla,
Dr. Meltem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…