Kocam telefonda kızlarla mesajlarını yakaladım

Siz şimdiden gitmemek için kendinizce geçerli bir bahane bulmuşsunuz zaten. Biz ne desek boş. Benim için hamile de olsa affı mümkün olmayan bir durum. Normal bir aldatma da değil, kocan dümdüz sapık çünkü.

Başına bela olur diye susup otur o zaman 2 çocukla
Sanki çok iyi evlilikleriniz var gibi bide küçücük yaşta çocuk yapıyorsunuz ya ne diyim gerçekten çok kızıyorum, üzülüyorum.
Ne yapacaksin ya susup oturup bu adamın pisliklerine katlanacaksın, (kadın doğum kontrollerini aksatma bugün yarın hastalık bulaştırır) ya da bosanip ailenin yanına döneceksin.

Eğer ki boşanmak gözünüzü korkutuyorsa ve bu adamı böyle kabul ederim diyorsanız öyle kabul etmeyin bir çift terapistine gidin önce. Sonra gerekirse o tek gitsin sorunu ney ? Cozsunler. Biz burda herkese bosan bosan diyoruz adam sapık tedavi olmayınca bu sefer başkalarına da zarar veriyor. Diğer kadınlara bir iyilik yapın eşinizi tedavi ettirin . Çocuklarınız da sapık bir babaya baba demesinler en azından .
Daha sonraki süreçte ister bosanin ister bosanmayin

Ne görünce boşanıcaksınız mesela? Siz doğuma giderken o başka kadına gidince mi? Ya ben seni boşuyorum mu? Bana dokunma dediniz ve ona tepki verdiğinizi mi düşünüyorsunuz. Gidecek yatacak siz öğreneceksiniz ve savunması sen bana dokunma dedin suçlu sensin. Bu böyle gider.

Haberlerde görüyoruz ne yapıyorlar dediğiniz adamdan iki çocuk yapmayacaktınız.

Susup oturun.Karistirmayin.Cehalet mutluluktur üç maymunu oynayın.Hak edecek ne yaptım derken.Bilmem her dediğini mi yaptınız gidecek yeriniz yok destek olacak aile yok işiniz yok bunları bildigi icinmi size saygısını kaybetti.Yuzunuze bu kadar rahat gülecek ne var bunda diyecek kadarmi saygı sevgi kaybetme korkusu yok .Bundan sonra belki gizli gizli yapar belki aleni.O sınırı aşmış artık nereye kadar ne olursa

Hamilesiniz kırmak değil amacım fakat bunun terapi ile bilmemneyle çözümü yok çünkü bir sınır var artık olmaz diyoruz bu böyle bir vaka Yüzünüze söyledikleri artık o sınırı geçtiğini gösterdi.Yinede bir uzman vs bir yol gösterici ararsanız tabi eşiniz hiç sanmam gideceğini sizinle olurda ikna ederseniz ve bunun için bir uzman bulursanız kabul edecek deneyin tabiki.Basari şansı varmı bilmem kendi adıma ben denemezdim bile.

Aynen dert dinleyici siktir et onunla mı uğraşacaksın sana erkek mi kalmadı. Hem bir defa yapan yine yapar. Aa pardon aldatmış sen zaten affetmissin yine aldatmış.

Eğer ayrılmak gibi bir niyetiniz yoksa
Bahaneler üretecekseniz , boşuna dedektifçilik oynayıp iğrenç şeyleri gözünün gönlünüzün içine sokmayın

Çünkü ne gözünüzün önünden gider orada gördükleriniz,nede gönlünüz tekrar doğrulur o adama karşı
Adam yazdım lafta sadece

Sizi kaybetmekten zerre korkmuyor
Emin olun sadece sanalda aldatmayla kalmaz bu pis herif

Size verilecek tek tavsiye “””Sakın bir daha kocanızın telefonunu kurcalayıp evin huzurunu bozmayın. Tadınız bari kaçmasın””” Eminim eşiniz harika babadır. Hiç şaşmaz bu kulüpte çünkü. Tüm şeyi elinde gezenler nasıl oluyorsa şahane baba oluyor.

İğrenç adam ya.
Sizdede suç var 25 yaşında 2 çocuk neden?
Böyle adamları bulup evleniyorsunız üstüne koşa koşa çpcuk yapıyorsunuz. Orada burada ağlıyorsunuz ben ne yapacam diye.

Ben artık böyle düşüncesizce üreyenlerin sadece sosyal medyada , harika hayatlarımız var, harika anneyim. Kocam beni çok seviyor. Bak bak sen de bak demek için olduğunu düşünmeye başladım. Yazık çocukların sefilliğine. 10 dk videolardan görüyorlar kadın 3 çocuklu biri de karnında ama makyajlı evi derli toplu. Kocası sevgi dolu. Gerçek hayatta da öyle olacak sanılıyor. Yoksa 25 yaşında 2 çocuk akıl işi değil. Benim oğlım da 25 yaşında. Üniversite bitirdi askerliğini yaptı. Buna rağmen Çoğu şeyi kendi akıl edemiyor. O nu evli düşünemiyorum.

Son düzenleme:
şu fotoğrafını at bu videonu at sana bu kadar göndereyim şeklinde mesajları vardı.
Iyyyh adam bildiğiniz para karşılığı fotoğraf, video istiyor. Bu adam bildiğin sapık! Yokluk, cinsel açlık falan değil bu.
Boşayın kurtulun bu adamdan. İğrenç bir zihniyeti var çünkü. Haa boşanmayacaksanızda lütfen telefon kurcalamaya devam etmeyin. Ben sizde pek boşanacak hava sezemedim.
Ah be kızım gencecik yaşta bir de 2 çocuk yapmışsın...

25 yaş 2 çocuk.. sizi kırmak istemiyorum ama muhtemelen çalışmıyorsunuz. Ayrılıp da kendi ayaklarınızın üstünde durma ihtimalinizin olmadıgını kocanız da biliyor. Adam utanmıyor bile yaptığından çünkü önceden de affetmişsiniz. Çok seviyesizce konuşmalar bunlar maalesef. Neye yetişiyorsunuz bu yaşta bu kadar hızlı yaşıyorsunuz hayatı? Boşan diyemeyeceğim bu durumda evli kalmak da psikolojik olarak sizi çok yıpratır. En iyisi bakmayın telefonlara vs. bazen bilmemek en iyisi

Boşanacağını hiç sanmıyorum, baba evine gidince de bir şey değişmez. Telefonunu karıştırma bari de adam rahat rahat yapsın pisliğini. Sen bu sapığa üçüncü çocuğu da yaparsın bu kafayla.

Benim eşim de böyle ilk önce uygulamadan konuştu sonra gidip buluştu çocuk var diye şans verdim ama düzelmedi bu olaylar olunca bir kaç ay içinde ayrıldık zaten. Demem o ki yazıştıysa mutlaka bir ilerisini de yapar. Ama ayrılmayacaksanız kurcalayıp durmayın. Ayrılacaksanız kanıt toplayın

Bu sapıktan 2. Çocuğu yapmışsın bile aferin , çocuklara yazık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…