Kocam okbli mi?

"Allah korusun sizinle yaşamaktan beni."

Bunu yazan sizsiniz.Anlama kıtlığı olan da
Yavrumun hayatı çok güzel siz merak etmeyin.Saygısızsınız.
Adamın şekeri tansiyonu var içtiği ilaclari tek tek kontrol edecek değildim.Aklımda çok şükür yerinde.
Sizinle tartişmayacağım
Kavgadan besleniyorsunuz
Beni bırakın başkalarına sarin.
Safi zaman kaybısınız yazık evladınıza

beren_naz beren_naz konuyu kendi derdinizle yeterince sabote ettiniz. Bu G gkulata ’nın konusu. Çok anlatmak, paylaşmak istiyorsanız kendinize yeni konu açın lütfen.
Konuya meraklı değilim
Gördüğünüz üzere kadin susmak bilmediği için cevap hakkı doğuyor o yüzden cevap veriyorum
Burada bazı üyeler insanlara saldırarak mutlu oluyorlar.
Bir mesaj yazdım saldırıya uğradım.Konu mu açılır bu platformda 🤣

Sizi gördükten sonra eşimin normal olduğunu anladım.Daha manyaklar varmış 🤣

Yazik ya insanlar yardim etmeye calisti adam iyi olsa sanki cok normal bir evlilik surdurmussunuz, saglikli paylasimlariniz olmus gibi davranmayin insan herkesi kandirir kendini kandiramaz
Adamin sperm bankasindan ne farki varmis hasta olunca suclu olmus hastalik bu hanimefendi kim ister? Yazik o el kadar bebege en kiymetli degerlerden bir haber annesi var baba ztn kendi dunyasinda

Yazik ya insanlar yardim etmeye calisti adam iyi olsa sanki cok normal bir evlilik surdurmussunuz, saglikli paylasimlariniz olmus gibi davranmayin insan herkesi kandirir kendini kandiramaz
Adamin sperm bankasindan ne farki varmis hasta olunca suclu olmus hastalik bu hanimefendi kim ister? Yazik o el kadar bebege en kiymetli degerlerden bir haber annesi var baba ztn kendi dunyasinda
Hanfendi sizin de paylaşımlarınızı biliyoruz yani burada neler yazdığınızı
Herseyden çok şükür haberim var
Sizin gibiler başkalarına saldırarak
bilip bilmeden iftira atarak mutlu olur.
Adam hastaymış benden gizlemiş sonradan olan bisey degilki
Burayi kaçırıyorsunuz galiba
Neyse cevap yazmayın artık bana

Hanfendi sizin de paylaşımlarınızı biliyoruz yani burada neler yazdığınızı
Herseyden çok şükür haberim var
Sizin gibiler başkalarına saldırarak
bilip bilmeden iftira atarak mutlu olur.
Adam hastaymış benden gizlemiş sonradan olan bisey degilki
Burayi kaçırıyorsunuz galiba
Neyse cevap yazmayın artık bana

E tamam da sizin hastaligi ogrenecek sure vermediginiz gercegi de ortada satirlarinizda bir gr sevgi yok farkindamisiniz bir cocugun en onemli ihtiyaci sevgidir sevginin verdiği Uzuntu/ kirginlik yok cocugum olsun diye evlendim yazan ben degilim
verecek cevabiniz yok sira bana mi geldi klasik kendini tepeden gorme sendromu gecmis olsun :KK70:

E tamam da sizin hastaligi ogrenecek sure vermediginiz gercegi de ortada satirlarinizda bir gr sevgi yok farkindamisiniz bir cocugun en onemli ihtiyaci sevgidir sevginin verdiği Uzuntu/ kirginlik yok cocugum olsun diye evlendim yazan ben degilim
verecek cevabiniz yok sira bana mi geldi klasik kendini tepeden gorme sendromu gecmis olsun :KK70:
Herkese verecek cevabım var benim
Sizlerin yaptığı çok ayıp masum bebeğim üzerinden vurmaya çalışıyorsunuz kızdığım nokta o.
Sevgimi, de herseyimi de veriyorum bebeğime.
Tepeden görmem kimseyi
Sizler yeni doğum yapmış lohusa bir kadınla uğraşacak kadar kötü kalplisiniz
Bebeğim üzerinden prim yapmaya çalışıyorsunuz yazık.Kendi işlerinize bakın
Yazmayın bana

Aslında okbye çok aşina olmama rağmen bu ihtimali daha önce hiç düşünmemiştim ama birden kafamda bir ışık yandı. Yahu bu adam okbli bence.

Şimdiye kadar aşırı detaycı mükemmelliyetçi huylarını hep işkoligliğine ve oğlak Burcu olmasına bağlamıştım abdkshs. Yani huyudur diye düşünüyordum.

Kendisi yapılacak bir şeyi 20 kez tembih eder. Tamam anladım unutmayacağım tekrar hatırlatma derim. İşe gider akşama doğru telefon açıp kızma ama unutmuşsundur diye hatırlatayım der. Çıldırırım :KK70: olay da çamaşırları makineden çıkarıp kurutmaya atmak.

Kedinin suyunu tazelemem gerekir gün içinde ve kocam durup durup tazeledin mi diye sorar. Hele kedinin ilacı filan verilecekse iyice teyit eder. Hangi ilaçtan verecektin say bakalım filan. Şaka gibi.

Her şeyi elli kere sorman normal mi diyorum cevap olarak “çok unutkansın, savruksun içime sinmiyor” diyor. Yalan değil ben unutkan ve savruk bir insanım ama hadi çamaşırları makinede unutsam ne olacak ki. Yani değer mi iş yerinden beni aramaya? Acaba bunlar tembih değil de okb mi diye düşünüyorum. Sırf bu huyu yüzünden ev işlerinin de çok büyük çoğunluğunu kendisi yapıyor. Çünkü ben yapınca tezgaha yemeğe bulaşığı olan kaşığı koyuyormuşum tezgahta iz oluyormuş :KK70: e olsun yani sileriz çamaşır suyuyla.
Bana su iç, aç kalma filan demek için arar işe gidince. Evdeyse zaten zorla önüme getirip o suyu içirir.

Şimdi bir de bebek bekliyoruz iyice tırlattı gibi geliyor. Of ne bileyim normal mi bunlar ya.
Eşinizle ben siz de eşimle baya benziyorsunuz :KK70: Bende okb miyim acaba :110:

Seni mutsuz kadın seni, hem lohusa hem en mükemmel anne olan bir kadına sarmaya utanmıyor musun sen, hemde bu mantık abidesi kadının bebeğini alet ediyorsun kötülüklerine. Pis mutsuz

Seni mutsuz kadın seni, hem lohusa hem en mükemmel anne olan bir kadına sarmaya utanmıyor musun sen, hemde bu mantık abidesi kadının bebeğini alet ediyorsun kötülüklerine. Pis mutsuz

Ya bosversene cocuk buyudukce sorguladikca anlar ne yetiyor ne yetmiyor anlatmaya calistigimiz sey bambaska aslinda
Bide sey mutlu insan dingin olur aslinda ama cokta umrumda degil ekrani kapatip kendi hayatima donuyorum bosver kendine don sende :)

Ya bosversene cocuk buyudukce sorguladikca anlar ne yetiyor ne yetmiyor anlatmaya calistigimiz sey bambaska aslinda
Bide sey mutlu insan dingin olur aslinda ama cokta umrumda degil ekrani kapatip kendi hayatima donuyorum bosver kendine don sende :)
Walla çocuklara çok üzülüyorum içim gidiyor ya yoksa zerre umrumda değil kazık kadar insanlar
Ben de farkındayım bu şekilde çocuk doğuran birinin iflah olmayacağının
👍

Ben söyleyeyim adam bıkmış artık, ben iş yapmıyorum yapmak istemiyorum, her şeyi eşim yapıyor, yemek yapmam dışardan söylerim, hayat banyo ovmak için çok kısa falan filan diyordunuz ya, eşiniz her şeyi kendisi yapmaktan çok mutluydu ya hani işte bıkmış artık, çamaşırı yıkıyorum bari makinede unutmasın assın, kedinin suyunu da dolduruversin bu kadarını da yapsın artık diye düşünüyor adam.

X