Kocam güçsüz ve beceriksiz

Ama ne yapalım ki insan fiziğini kendi belirleyemiyor. Ancak kilosunu kontrol edebilir, spor yapar vs ama boy konusunda bir şey yapamaz.
Verdiğiniz örnekleri tüm kısa boylu erkeklere genellememek lazım gerçi çoğunun bu konuda kompleksli olduğuna ben de katılıyorum. Evet benim de tanıdığım kısa boylu erkeklerde ego sorunu var ama tersi örnekle de tanıştım mesela. Adam görseniz minyon bir kız gibi, ama çok başarılı bir akademisyen kendisi ve çok iyi kalpli ve adil bir insan. Evlendi ve şimdi mutlu bir yuvası da var. O da bu boy kompleksini başka türlü telafi etti demek ki.

Hem fiziksel hem kişisel olarak yeterli bulmadığınız bir insanı nasıl beğenebildiniz ki o zaman çok çelişkili. Adam bu yaşına kadar bu şekilde yaşamış karakteri bu sen bu adamı 10 yaşındaki çocuğu eğitir gibi komut vererek mi değiştirebileceğini sanıyorsun gerçekten? ha değişir ama sadece rol yaparak belli bir saatten sonra bunu da beceremeyecek çünkü o kişi değil. Bunca zaman karakterini değiştirmeye uğraşacağınıza adamı değiştirseydiniz keşke daha kolay olurdu

Katılıyorum. Çalıştığım işyerinde benle aynı boyda biri vardı. Adamın ağzı çok güzel laf yapıyor, aşırı sempatik, akıllı ve çalışkan. Şu anki kız arkadaşı 190 adamların dahi bulamayacağı güzellikte bir kız. 170 kızıl tam bir manken tipli ve zeki bir kadın. O yüzden boy bu kadar önemli bir şey değil.

Bu konu beni çok üzdü nedense. O adamcağizin adına çok üzüldüm. Kim bilir böyle şeyler yazdığınızi duysa ne kadar üzülürdü o da.

Evet duymak istemiyorsunuz ama beğenmediğiniz bu adamla neden evlendiginizj ben de soracağim. Sanırım bunun altında şu yatıyor, yakışıklı güçlü alfa tipler genelde aldatır, siz de bari karaktere önem vereyim diye evlenmek istemiş olabilirsiniz. Toplumun aksine ben karakter güzelliğinin ilişkiye yetmeyeceğini biliyorum, zaten de böyle. Ancak çirkin eş/sevgili istemiyorum demek kırıcı olacağından insanlar da tepki görmemek için dillendirmiyor. Ya da uzun boylu kalıplı güçlü ve sosyal birini istiyorum dediğinizde "sen nesin ki bunları istiyosun, kendine bak " diyorlar. O yüzden de böyle sorunlar çıkıyor.

Fakat siz az beğenmeyi geçtim hiç begenmediginiz biriyle evlenmişsiniz. Ben adamda sorun görmedim, herkes sosyal olmak zorunda değil komşuluk ilişkilerini ben de pek sevmem. İş arkadaslariyla iletişim kurmamasi onun bileceği iş. Sorun sizde.

Kilo almasıyla da iş cozulmez. Adam kendi istemiyor, erkeklerde böyle bir huy var. Kendilerine bakmayi gereksiz görüyorlar. Ve yapmıyorlar. Beni beğenen böyle begensin kafalarındalar. Üzgünüm eşiniz hiç değismeyecek. Bu kadar rahatsızsaniz alın karsiniza konuşun. Size bu kadar batan bir adamla evli kalmayın, hem ona da eziyet etmemiş olursunuz.

Ne güzel işte sessiz sakin adam.çekip çevirin dalga geçmiyorum ciddiyim:) eril erkek dediğin çokda matah bisey değil yani sevgi varsa o adam gözünüze en iyisi görünürdü yani elbet var herkesin bir kusuru ama ben sessiz sakin kendi halinde eşlerinin dediğine bakan adamlar güzel geliyor bana ya..

Bu yorumunuza katılmıyorum istatiksel konuşmanız bu verdiğiniz bilgilerin doğru olduğu anlamına gelmez Baba tarafım hep kısa boylu genetik birşey , rahmetli babam dahil tanıdığım tüm erkekler gayet iyi kalpli ve gönlü bol merhametliydi, çoğu vefat etti ama hayatları boyunca uzun akrabalarının şaka yollu tacizine uğrarlardı.Bu genellemeniz beni aşırı gerdi......

Arkadaşım, sevmediğin bir adamla niye evlendin? Lami cimi, osu busu yok bu konunun. Bayağı sevmiyorsun sen. Boşanda adama yazık olmasın daha fazla. Kusura bakma yani durum bu. İçimden geçen de bu.

Ben senin bi yazını okumuştum. Kısacık boyunla ne cerrahlar zenginler bulmuştun Demekki keramet boyda değil

Penis boyu ile boyun alakası yok yalnız ereksiyon süresininde, hatta çoğu zaman büyük penisin dezavantaj olduğunu söyleyenlerde var.
Tanıdığınız bir kişi üzerinden herkesi aynı kefeye koymak anlamsız internet alemi uzun boylu kaslı zorba kaynıyor. Onlar neyin hırsını çıkartıyor insanlardan?

Bu kadar uzun ilişki için eşiniz hakkında söylemleriniz bana altta farklı bir sebep olduğunu hissettirdi. Bence boşanın o kendi düzenini kursun, siz kendi düzeninizi. Çünkü karakter ve yapıdan bahsediyorsunuz. Bu seğiştiremeyeceğiniz bir şey. Birbirinizin hayatını engellememiş olursunuz.

Kadınlar erkekler bitti bir de köpekleri mi kıyaslıyorsun şimdi alt tarafı 3 tane erkek görmüşsün yatakta, birini de zorla yatağa sokmussun 3 kere kendi gelmek istemiyor diye, bütün tecrüben bu, bu kadar emin yorum yapman çok komik olmuş.

Cok sacma yani en basta demissiniz faydasi yok evlenmeseydin diye yazmayin diye ama 10 yil dile kolay. Bir de bunu bir erkek yazsa misal ona da ayni tepkiyi verirdik 10 yil cikip karimin boyu kisa ve asosyal diye buna da sert tepki verirdik. Sizin guclu kadin oldum demeniz ne onu anlamadim ama guclendiniz de ne oldu yani adam senelerce size iyi bir es olmus simdi kilosu az diye kotu mu oldu? Kardesimin veya oglumun karsisina boyle tuhaf tipler cikacak diye cok korkuyorum.

Rus kadinlari tok gözlü ?

Siz mükemmel misiniz de adamdan mükemmellik bekliyorsunuz? Kadı kızında da bile kusur olur yani. Ki şöyle bir şey var. Eşinizin mükemmel olsaydı size bakmazdı. Bu kadar yadırgayana kadar eşinizin eksiklerini siz örtün.

yazan kişi muhtemelden daha kuvvetti bir ihtimalle , baba otoritesinin baskın olduğu, bu erkeğin fiziksel ve akıl olarak kadından daha fazla sorumluluk aldığı bir ailede yetişti

Özetle , erkeğin baskın olduğu bir ailede , baskın bir babanın kızı olarak büyüdü

Baskın baba ve baskın kız inanılmaz bir kaostur
İki keçi bir köprüde olayı

Sonra çekingen beyi görünce ilk başta hoşuna gitti ancak sonradan alışageldiği o ortamı aradı

Son ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…