Kocam, ben ve eski görüştüğü kız.......

Semo

SeViYoRuM, SeViLiYoRuM!!!
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
3.334
382
8 aydir evliyim...
kocam in benden önce konustugu bir kiz vardi bundan 5 sene öncesi görüsmüslerdi, ama bir seyler baslamadan bitti.

Ve su an, bizim evimizin tam ama tam olarak karsi da oturuyor..
Yani karsi kapi komsumuz (malesef)

ve kocam her evden ciktiginda, gozu karsidaki evde..

Bundan 4 ay once, neden hep karsi tarafa bakiyosun eve girip cikarken diye sordugumda

bana su cevabi verdi, bizim mutlugumuzu gorup gormedigini anlayip, ve onun bizi kismasini gormesini istiyorum dedi...

ve bugun yine fark ettim, tartistik, o yatti.. COK KOTU BIR DURUM!!!

Icimde süpheler oluyor, onu karsiya bakarak gordugumde, cok kotu oluyorum..

Acikcasi, beni sevip sevmediginden bile suphe duyuyorum bazen....

Beni seviyormu, yoksa hala aklinda o varmi acaba???

bilmiyorum, ruh halimi su an anlatmam mumkun bile degilll...

Son düzenleyen: Moderatör:
onunla selamlaşıyor mu? konuşuyor mu? yada o sizinle?

bence eşiniz gayet masumane mutluluğumuzu görüyor mu demiş.
, bizim mutlugumuzu gorup gormedigini anlayip, ve onun bizi kismasini gormesini istiyorum dedi..
yani onu kıskandırmak rahatsız etmek mi istiyormuş. ki..

bence başka bir gelişme yoksa üzerinde duracak birşey değil. bazı erkekler mutluluklarını hezkese yayın etmek ister. gösterişi sever.

içinizi ferah tutun evliliğinizi soğutmayın.

ayy canım cok zor bır durum ne desem bılmemkı ben delırıdım heralde bence ordan tasının oyle bır saansınız varsa yoksa orda oturdugunuz surece bırsey olmasa bıle kendı kendınızı acabalarla yıyıp bıtırıceksınız

ben bu işi anlamadım başkasının sizi kıskanması eşin açısından neden bu kadar önemli.nispetmi yapmaya çalışıyor nasıl mutlu oldugumuzu görsun de neyi kaçırdıgını anlasın gibisinden benim aklıma bi o geldi.yoksa umursamasa neden bu tarz şeylere gerek duysun.bence eşinle açıkça konuş kafanda ki şüpheleri anlat ona.hiç bir şey sizin kavga etmenize neden olmamalı bence hele bir 3.kişi:mad:

Mutlu olduğunu birine kanıtlamak zorunda olmamalı insan..
Ona ne sizin mutlululuğunuzdan?
Hayır kızın belki suçu da yok bu durumda , kaşınan sizin eşiniz kusura bakmayın..
Demekki büyük bi kuyruk acısı var tabiri caizse.. Hala unutamamış içinde kalmış , böyle yaparak o kızı pişman etmek gibi bir isteği var.. ınsan birşey hissetmediği birine de kendini ispat etmek istemez yani..
Birde ispatın böylesi çok absürd neymiş onun evine bakıyorum ki mutlu olduğumuzu anlasın pehh , kızda görmüşse onlara baktığını diyordur karısı da evde kocam beni seviyor diyor ama gözleri bizim pencerede diye.

Yorumlar icin tesekkur ederim.

Cok zor bir durum, tasinma imkanim kesinlikle yok, olsaydi zaten evlenirken burda hic oturmazdim...

Cokmu kiskaniyorum, bos kuruntumu yapiyorum, yoksa esimin icinde hala bi seyler varmi
onu hala cözemedim.

Ama dedigim gibi, aralarinda konusup tanismak'tan baska bir sey olmadi seneler once...

Bilmiyorum, biraz zamana ve esimle bu konuyu ayrintili konusmam lazim...

az once ona, GÖZÜN CIKSIN DEDIM :eek:

Ve suan horul horul uyuyor AYI !!!

o kızın canını acıtma isteği hala ona karşı birşeyler hissettiğini gösteriyor , yoksa insan neden böyle birşey yapmak istesin ki! öyle olmasa bile hiç hoş değil bu yaptığı! neden başkasının canını acıtmak istiyor ki :KK43: eşinizle oturup bu konuyu konuşmanız gerekir. iyi sabahlar...

kız bekar mı evlenmiş mi ? nasıl böyle kötü bir tesadüf olmuşta kapı komsunuz olmuş çok kötü bir durum yaw. peki yıllar önce tanıştıktan sonra niye devam etmemişler eşin mutluluğunuzu kıskanmasını istediğine göre sanırım kız yüz vermemiştir. çok kötü bir durum. bizim alt katta kiracı karı koca vardı kadın kocamı yalnız gördüğünde konusur ben yanındayken görüşmezdi defolup gittilerde rahatladık bizde.

kızda kapı arkasından sürekli eşinizin ona baktığını anlar ve kendine pay çıkarır. eşinize ilk başta bunu anlatın. ve mutluluğunuzu kıskanırsa da insanoğlunun yapmayacığı şey yok. moral de bozmak istemiyorum ama boş kuruntu deyip oturmayın. Gerçi bu durumdan sonra ne yapabilirsiniz taşınamadığınıza göre eşiniz kapısına bakmaktan vazgeçer ama siz ya bakkalda görüşürlerse ya apartmanda karşılaşırlarsa diye kendinizi yiyeceksiniz

kız bekar mı evlenmiş mi ? nasıl böyle kötü bir tesadüf olmuşta kapı komsunuz olmuş çok kötü bir durum yaw.

kiz bekar hala ailesiyle kaliyor canim, evet hemde cok kotu bir durum..

Beraber kapidan cikarken, onun gozlerine bakip, karsi eve bakiyormu diye control etmek istemiyorum ben...

o kızın canını acıtma isteği hala ona karşı birşeyler hissettiğini gösteriyor , yoksa insan neden böyle birşey yapmak istesin ki! öyle.

Durum soyleki, onlarin tanisip konusup, devam etmeme karari verdiklerinde ben piyasada yoktum, yani birbirlerine deger vermis olsalardi, tekrar devam ederlerdi.

devam etmeme kararlarinla benim hic bir alakam yok.

Onlar bitirdikten 2 sene sonra tanistik biz..

Esimin ruh halini anlayamiyorum, hersey yolunda giderken bu konunun 2ci defa patlak vermesi cok uzucu..

Gerçekten zor bir durum sizinki. Kusura bakmayın ama bence eşinizde suç. Neden kıskandırmaya çalışıyor ki anlamadım. Olmuş bitmiş bir olay, tutup nispet yapmaya ne gerek var. Belki kızın umurunda bile değilsiniz ama eşiniz bunu kafasına müthiş takmış durumda.
Eşinize bu durumdan rahatsızlık duyduğunuzu, kimseyi kıskandırmak zorunda olmadığınızı, böyle yapmaya devam ederse mutluluk diye bir şeyin kalamayacağını açıkca söyleyin.

bir insan birini kıskandırmak istiyorsa ,ona olan hisleri devam ediyor demektir.
ona karşı nötr olsa bunlarla uğraşmazdı. umursamazdı bile. yok farzederdi.
bence o evden taşının.
imkan yaratmaya çalışın. bu böyle olmaz. resmen baktı mı bakmadımı..
bunu düşünmek,zorunda kalmak çok kötü.
hayat böyle geçmez...

bende arkadaşlara katılıyorum hala aklının bir köşesinde o var sanırım zamanında reddedilmiş şimdide kızın kıskanmasını istiyo ne saçma evlenmişsin olay bitmiştir inşallah kızda bir meyil yoktur yoksa işler çok kötü bir yere gidebilir tatlım yeni evlisin ve şu olanlara bak çok üzüldüm kocan sana çok büyük kötülük etmiş o sözleriyle bence başka sebepler yaratıp taşınmaya bakın ordan :mymeka:

valla bence böyle giderse evden değil kocadan taşının:) şaka bir yana da bişeyler bile yaşamadığı bir kıza bu kadar ukte kaldıysa içinde bu bence büyük sorun. kıskandırmak ne demek elin kızını. eşiniz empati yapmayı bilmiyor sanırım. sizde geçmişinizden biriyle böyle oyunlara girişseniz neler olur acaba! kıza bakar gönlü kayar bişeyler olur vs diye ev mi taşıyacaksınız bir de? problem; ev, muhit, kız değil eşiniz.

neden kıskandırma gereği duyuyor benim aklımı kurcalayan o :uhm:

ya birde benim merak ettiğim siz o eve sonradanmı taşındınız? yoksa sizden öncede eşiniz o evdemi oturuyordu? evinizin tam karşıda olması tesadüfmü ? ama dediğim gibi insan birini kıskandırmak istiyorsa kesinlikle unutmamış demek:KK43: allah yardımcınız olsun:KK43:

zor bır durum ..kendımı yerıne koydum da ne yaparım dıye..

ev kendı evım degılse tasınırım o evden ..yoksa kendımı bılıyorum sürekli huysuzluk cıkartırım..

ama tasınmak tabı kı bır cozum degil ,aklının kosesınde bır zerre kdar da o varsa

Canım sen yanındasın demi bu adamın
Karısı olarak seni seçmiş,yuvasını seninle kurmuş demi?
Bırak baksın dilediği yere,bakmak parayla değil ya
Bakar bakar unutur sonra
Sen kendini hırpaladığınla kalırsın
Ben ciddi bir durum görmedim açıkcası
Hatta taşınmanı gerektircek hiç birşey görmedim

X