kocam başkasına aşık inkar ediyor

Aldatıyor diyemem ama gönlü kaymış gibi görünüyor.Oradaki ortam hoşuna gitmiş,kadının ilgisi de aynı şekilde.
Eşin 40 yaşında filan sanırım.Tehlikeli yaşlar yani.Resti çek diyecektim ama senden önce o çekmiş.
Şu durumda ben olsam ne yaparım...Tamam ayrılalım çünkü sana güvenmiyorum derim.Beni sevseydin beni başka kadın için çiğnemezdin,o halde haklısın ayrılalım derdim.Aklı başına gelirse ne ala yoksa zaten bittiyse bitmiştir.

bencede yalandan nefret ederim ki korkudan bile yalan söylenmemesi gerekiyor

Canım spor salonuna gitmesi tabiki normal.bende bu konuda arıza çıkarmam gitmesine.ama bir çok kadın karşı çıkar bu duruma.sen kendi elinle göndermişsin bide onu sıkıyormuyum demeni garipsedim.sen kocanı affetmek için yol arıyorsun inşAllahta üzülmezsin.adam sana tabiki aldatmıyorum dicek nedicek başka :) kesinlikle ottan sebeplerden yuva yıkılmasına karşıyım ama kocan seni çok üzecek haberin olsun.nyse kolay gelsin

zaten çok üzdü

Kadında bana masum gelmedi acikcasi aralarında bişe varmı yokmu bilmiyorum ama ilgi hoşuna gitmiş sizin dediğiniz gibi iyi niyetli değil..
adamın karısıyla arasının bozuldugunu bile bile numarasini vermis sahte hesabından takibi kabul etmiş filan falan hem insan 40li yaşlarda spor salonunda tanıştığı karşı cinsle nasıl arkadaş olablir bu mantıklı mı?

Eşinin ilgisini başka bir kadına kaymış.. Aşk mıdır, hoşlanma mıdır, bilemem.. Ama şu bir gerçek ki, eşinin gönlüne başka bir kadın girmiş.. Ben eşimi seviyorum, boşanmam diyorsan; bu durumu fazla kurcalama..
Eğer ben eşimin yamuğunu görürsem boşanırım diyorsan, delil toplamaya başla..

Kocanızın başkasına aşık olması çok mu önemli bu durumda. Adam zaten her şeyi yapmış yılmadan peşine düşmüşsünüz en sonunda ayrılmak istiyorum demiş. Bunu sizin en başta demeniz gerekirdi. Kadınla konuşmanız zaten en saçması en rezilcesi.

dediğim gibi sürekli inkar ediyor

dediğim gibi sürekli inkar ediyor
İnkar ediyor olması mı sorun bu durumda hala buna takılmışsınız. Adam her şeyi yapmış zaten spora gitmesine bir şey demiyorum insan kendine bakmalı zaten ama kalkıpta kadınla bu kadar muhabbet etmesi siz sildiğiniz halde başka hesaplar açıp takipleşmesi hiç masumca değil. Kadın da masum değil kocanız da.

Bana dediği laf şu benim peşimden benim her hareketimi takip ediyorsun insanlara rezil ediyorsun hep bir açık arama derdindesin o kadınla benim aramda bir şey yok sadece arkadaşız (çok klişe) ama sen beni takipten vazgeçmiyceksin bu olaylar dışındada her konuyu bana soran danışan evde olduğu zaman bütün gün film izler yada dışarı beraber çıkarız yada bildiğim arkadaşlarının yanına gider şunu anlamıyorum ben hangi arada derede yapıyor vakit yok birde kadınla ben oymuş gibi mesajlaştım kadın normal naber nasılsın diye konuşuyor eşine kızına iyi bak işte nişanlısı için öyle bir iki cümle kendi annesinin hastalığı için bir iki böyle konuştular eşim sanarak konuştu

Kadin eşinizi avucunun içine almış seni kandırmis kocana başka sana başka..

Rabbim böle kadınları ıslah eylesin

Sende spora başla fazla kilon varsa vermeye çalış eşinin peşine fazla dolaşma.

Eşinizle kimin hata payı daha çoktur bilmiyorum ama pek çok şeyi tüketmişsiniz anlaşılan. Haklı veya haksız daha önce iki kez adamı boşamaya kalkmışsınız. Adam belli ki tahrip olan özgüvenini toplamaya calışmış spor salonlarında.. Fiziksel anlamda özgüvenini yerine getirme amaçlı diyorum bu arada yanlış anlaşılmasın. Kasıtlı kadın aramaya gitmiş demiyorum.

Bu arada bence de aldatmamış sizi anladığım kadarıyla ama sizi sevmediğini, boşanmak istediğini söyleyen biri olarak bu evliliğe devam ederseniz aldatacağının sinyalini vermiş.

Bela okuyacağım şu mübarek günde. Bence kadın sana ayak yapıyor. Şurda bir sürü kadınız , kacimiz eşi arayan bir erkekle konuşmaya devam eder, kaldı ki Hangimiz kendimizi bu duruma dusururuz. Böyle bir kadın nasıl iyi niyetli olabilir. Eşinin evli olduğunu kabul ederek bir ilişki yaşıyorsa sana tabi ki yok bir şey der.
Kocana gelince zerre adam değil, insan Degil. İki spora gidince bir halt sandı kendini 21 yıllık Hayat arkadaşına bunları söylemiş, yasatmis ya ister başka birine aşık olsun ister gebersi n, sen tavrını koy ve boşan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…