Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Ben senin yerinde olsaydım eşimin zafi olan şeylerden vurarak yola getirmeye çalışırdım, kendi eşim uzerinden degerlendiriyorum; kendisi bilgisayar ve teknoloji hastasıdır habire harddisk ram vs. Alır, senin eşin gibi çocuğuna alacağın şeyleri kisitlasaydi bende onun zevki olan zafi olan şeyleri kisitlardim, onu alttan alttan gozetlerdim sevdiği şeyleri alacağı sıra bundan daha önemli şeyler var bu pahalı almiyalim derdim, böyle diyince tabikide ' ben kendime alıyorum ihtiyacım var, seviyorum ' vs saçmalıklar uydurur. O an yapistiririm cevabı 'evladın için pahalı dediğini vermedigin parayı saçma sapan uğraşlara veriyorsun, senin can parçanmı önemli kıytırık oyuncakların mı 'derim ve vicdanıyla oynarım. İnsansa buna tepki verir suratı asılır ben ne yaşıyorum der yani

Bende yeni evledim dugun yapmadım ama ailem bana dugun yapmak istiyor 4 aylık evliyiz ama benim kocam dugun istiyorsan ayriliriz diyor istemiyor cok seviyormuş ama dugun istemiyor bey efendi bende istemiyorsa yol verdim bacim dune kadar cocuk için çirpiniyordum konu bile açtim ama bugun bu olay olunca boyle adamdan iyi ki olmamis diyorum

Boğazınızı sıktı ve siz hala neden almıyor yapmıyor nasıl yaptırıcam mı diyorsunuz. Hay eli kırılsın onun. Bu yontulmamış odunları balta girmemiş ormandan mı topluyorsunuz?? Haftalık 20 tl nedir?? Aahhh ya ahhh.. Diycek çok şey var da çok geç artık.

Valla kuzu konu sahibinin cevabi cok basit
İnsan deger verdiginin istedigini yapar
Konu sahibinin kocasi karisina deger vermiyor ki yapsin istediklerini
İnsan deger verdigine siddet uygulamaz
Kocaniza nasil istediginizi yaptiriyorsunuz demis , bunun cevabi cok basit , adam beni seviyor ve deger veriyor ve her istedigimi yapiyor , ben bunun icin ekstra bir caba gostermiyorum yada sihii kelimelerim yok bunun icin
Ama konu sahibinin benim soylediklerimi anlayacagini hic sanmiyorum
Cidden ne hayatlar , ne insanlar var , aklim almiyir

Yontmak gerek o zaman
Maalesef... yontamiyorum... siniri cok fazla. Sevgiliyken boyle değildin diye hep diyorum. Her yolu denedim kavga ettim olmadı. sabırla hep iyi yaklaştım olmadı. küstüm olmadı. Bendeki çareler tükendi artık onu boyle kabul ettim.. aşkin gözü kör olsun

Ayrica hayret ettigim bir durum daha var ki; hasta olsaniz acil ihtiyaciniz olsa haninizdq taksi paraniz yok. Bebeginiz olunca nasil olacak?

Boğazımı sıktıdan sonrasını okumadım.
Yahu kapıyı altından varak kaplatsa ne olacak?
Güzel kardeşim, şuan hamilesin seni üzmek istemiyorum, bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah.
Bu hareket ya da benzeri tekrarlandığı anda ne yapman gerektiğini biliyorsun, kendin değil evladın için!!!

8 aylık hamile karısının boğazını kapı süsü gibi b.ktan bir sebepten sıkan herife çocuk doğuruyorsanız bu zaten çok acı bir durum tüylerim diken diken oldu, diğer anlattığınız şeyler çok çok uzun olmuş hepsini okuyamadım Allah yardımcınız olsun bazı şeyleri tutumluanne den bakın temiz ikinci el fiyatlar daha makul maddiyatiniz sınırlı ise herşeyi sıfır almak zorunda değilsiniz.

Kk yı okuyunca gerçekler çok acı gelmeye başladı ya.
Bunlar gerçek olsun istemiyorum resmen. Ama böyle hayatlar var.
Konu sahibi ufak yaşta evlenmiş ve bunun bedelini ödüyor.
Baksana kuzu 20lira ile haftalık yaşamaya çalışıyor. Eşi diyor ki ; sen benim kölemsin, ne istesem yapacaksın al bu da sana süt parası...
Düşünsene dışarıda canı bir şey çekse alıp yiyemeyecek.
Of okurken üzüldüm ya.
Ps; HOŞ GELDİN SEN

Yine de uslubunuz hic hoş değil. Biraz daha anlayışlı olmayı deneyebilirsiniz. Size de iyi akşamlar

bogazimi sıktı ne var ki bunda normal birsey o gece cok agladim aglayarak istedigini yaptirmaya calistirmayi kim ogretti sna diyip durdu
Bu cumlenizden sonra gerisini okumaya gerek var mı sizce ?boğaz sıkmak ne demek hemde hamile bir kadının ? Para alışveriş şundan bundan çok daha önemli sorunlarınız var bence .şiddet !

Konu başlığınıza yorum yapacak olursam,
Evet Alttan girip,üstten çıkan insanlar var.
Ama bunun da ötesinde bişey var ki,saygı.
Karşılıklı birbirine saygı duyan insanlar,
İstekleri karşısında olduğu kadar destek verirler.

Sizin eşiniz ile aranızdaki durum çok çok farklı.
Siz bişeyleri isterken nasıl istiyorsunuz?
Eşiniz size hangi konumda bakıyor ki?
Bir hayatı paylaşıyoruz.
Öyle evde çocuk var gibi, abur cubur almasın az vereyim. Kafası inanılmaz zor.

2 hamileliğimde de bende benzer şeyler istedim.
Elim süs püs şeyleri ile ilgilenmedi.
Fikir istediğimde, ben hiç görmedim böyle şeyler.
Fikir verebilecek son kişiyim. Demişti.
Herkes farklı yaşıyor. Zevkler,renkler,arzular sorgulanmamalı.

Şiddet konusuna gelince,
Kötü bir yanını bilip,hemen iyi taraflarıyla kapatmaya çalıştığınız sürece,sorunları asla çözemezsiniz.
Kadınların en büyük hatasıdır bu.

Ve hep genel söz;
Gidecek yerim yok. (Gelirken gökten geldik sanki)
Çocuğum babasız kalmasın. (Boşanınca ölmüş olunuyor sanki)

Hosbulduk canim , ben bu duzende kadina mi kiziyim , onu kole olsun diye yetistiren ailesine mi kiziyim yoksa kendisine kole olarak mal gibi almis adama mi kiziyim
En iyisi bu konudan cikmak , elim ayagim titriyor boyle konularda

İstediğini bazı şeyleri gereksiz görsemde heveslenmenizi anlayabiliyorum. Eşinizin çok gaddar ve duygusuz olduğunu düşünüyorum. Ne var yani heves ettiğiniz birkaç parça eşyayı alsanız.

Evleneceğim kişi nasıl olmalı diye açılan konular çok oluyor. Cevabı MERHAMETLİ, VİCDANLI...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…