Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Hep aynı tarz başlıklar ve yorumlarımız.. konu sahibi bakın burda bizim encok ilgilendiğimiz şey sizin boğazınızın sıkılmış olması üstelik hamileyken .. bu asla kabul edilir birşey değil . Siz bir anlık sınır diyorsunuz . Peki eyvallah hayat sizin kabul ediyorsunuz . Her gün beni seven ama hassas olduğu konusunda bunu yapabilen bir adam diyip kabul ediyorsunuz . Kk daki doğal olarak siddetteki hassasiyetimizi bildiğiniz halde yazmayın bunları buraya böyle kabullenecekseniz tolere edecekseniz.
Ve sizin esas üstünde durulmasını istediğiniz konu boğazınız sıkılmadan peki karicim nasıl istersen onu alabilirsini yaptıranlar nasıl başarıyor bunu öğrenmek istiyorsunuz . Ama burda o siddet konusu varken kimse diğer meseleye odaklanamaz. Nacizane tavsiyem daha onurlu olun . Siz es ve annesiniz oda es ve baba . Görevlerin yerine gelmediği yerde sizde kendinizi çekin. Muhtaç değilsiniz tek taraflı herkes sevgiyle görevini yerine getirmeli ki evlilik gemisi yürüsün. Eksiklerini şiddetini laflarını kabullenmeyin yaptirimli tepkiniz olsun .

Alıntılıyorsunuz ama bunun başkasıyla yaptığımız bir konuşma olduğunu farketmiyorsunuz !!!!
Evet başkasıyla yaptığınız konuşmaya cevap vermem cok ayıp birsey. Farkedememişim cok özür dilerim. Zaten iki kisi yapilan bir konuşma olduğundan asla bir başkasının cevap vermemesini yada yorum yapmamasını bilmemem benim hatam. Nasıl böyle büyük bir yanlis yaparim.

bende alıntıladım ama umarım kızmazsın 🙈
Haftalık 20 lirayı duyduktan sonra yazacak yorum kalmıyor ya.
Bir de canım nereye kadar biriktirecek ? Bebek arabası alacak mesela en aşağı 300 e bulur . Onu biriktirmeye kalksa .... çocuk üniversiteye başlar ya. Of of !
:KK200: Tmm sana kızmadım :) 2 kişi alıntıladı ama tescilliçirkinle konuşuyorduk aslında. Yoook konu sahibinin işi zor her anlamda , of ki ne of :KK43:(

Hamile oldugumu ogrendigim gun kumara aldım eşime dedim cebindeki 50 kurusu bile atacaksin hergün attirdim bende attım eşim bazen 5 lira falan atmış ama hergün bir siftah atip oyle ise giderdi 8 aylık hamileyken kumbarayi kirdim parayı butunlettim 500 tl ye yakın para birikmis esime dedim çarşıya gidiyorum oda sağolsun karışmaz tek gitmedigim sürece çünkü yoksa kötü olurum die kız kardeşimi aramis neyse gittim çarşıya lohusa geceligim 75 lira tam takım buldum bir sürü bebek kiyafeti aldım sebil gibi magazadan begendigim tüllü bir taç aldım 5 liraya ona uygun saç tokasi hepsini kendim aldım eşimi alışverişe götürmedim hastane çıkışı almadım çünkü hiç birini begenmedim sarı bir takim aldım bebegime onu giydirdik biberonu pompasi cantasi aklıma gelebilecek herşeyi o 500 lirayla hallettim keşke sende öyle yapsaydin be canım hani esine deseydin bir paket sigara parasını hergün buraya biriktir deseydin belki böyle şeylere gerek kalmazdi he öyle kapıya yazı falan almadım gerek duymadım ben o süsleme işini oğlumun bebek mevlutunde yaptım

Evet başkasıyla yaptığınız konuşmaya cevap vermem cok ayıp birsey. Farkedememişim cok özür dilerim. Zaten iki kisi yapilan bir konuşma olduğundan asla bir başkasının cevap vermemesini yada yorum yapmamasını bilmemem benim hatam. Nasıl böyle büyük bir yanlis yaparim.
Komik olmanıza gerek yok. Konu sahibine yazılmadı alıntıladığınız , başını sonunu bilmeden cımbızla çekip çıkarıp bu ne der gibi , hiç gerek yok. He gidin okuyun anlayın sonra alıntılayıp hesap sorun !!!

Sinirim bozuldu kocanıza da hamile halinizle sizi üzmek istemiyorum. Takmayın kafanıza madem olmayıversin. Bebeğiniz sağ Salim gelsin. Biraz büyütün ve sonra lütfen bir işe girin. İstediiniz gibi evladınıza harcayabilin en azından. Almak isteyipte alamadıklarınızıda illa bebeğe altın takılır, onlarla alın. Ona da karışmasın kocanız

Komik olmanıza gerek yok. Konu sahibine yazılmadı alıntıladığınız , başını sonunu bilmeden cımbızla çekip çıkarıp bu ne der gibi , hiç gerek yok. He gidin okuyun anlayın sonra alıntılayıp hesap sorun !!!
Hanim efendi haftalık 20 lira harçlık mevzusu var konu da. Ki herkes sizin tüm yazdığınız mesajları okumak zorunda degil. Öyle bir yazmışsınız ki eğer dışarıdan gözle bakarsanız konu sahibine yazılmış gibi anlaşılıyor. Ki boyle olduğu benden hariç bir kişinin daha aynı yorumu yapmasından da belli oluyor. Bu yüzden kabalasmaniza gerek yok.

Bu erkekler ne için evleniyorlar birde çocuk yapıyorlar neyin kafasını yaşıyorlar anlamadım valla... Kadın evde temizlik yapsın yemek yapsın altına yatsın hiç birşey istemesin özenmesin.. Kendileri ohhh keyfi keyf. Sokarım erkeğine özgürlük gibisi yok evlilik moktan bir kurum :)) Yaşasın Ekonomik özgürlük yaşasın Özgürlükkkkkk...

İnsan ile evleniyoruz , bize insan oldugumuz icin deger veriyor karsimizdaki kisi
Siz bastan yanlis evlilik yapmissiniz
Aslinda cok sey yazmak istiyorum ama daha yeni dondum ve kocaniz gibi biri banlanmaya degmez
Ben de yeni döndüm ama o kadar şaşırıyorum ki burda okuduklarıma. Şaşkınlığımı anlatmaya kifayet edebilecek kelimeleri ararken amacımdan sapıyorum, sonra üsluptan ceza alıyorum.

Ama bence söyleyene değil söyletene bakmali.

Tüm kocalar böylemi bu diğer kadınlar nasıl kocasına istedigi gerekli gereksiz şeyleri yaptırıp aldırabiliyor yoksa odunluk bnim kocamda mı? Ne ypsam bilemedim

8aylık hamileyim diğer anneler bebek alışverisi yaparken özenir tatlı telaş içindedir bense stres içindeyim sürekli ağlıyorum bn cinsiyet ögrenilir ögrenilmez alınacak listesi yaptim ve internetten filan hep araştirdim fiyatları ben her alisveriste boyleyimdir herseyin ucuzunu uygununu almaya çalisirim hep a101 bim burlardan alisveris yparim hep ucuza kaçarim toptan fiyatli filan o yüzden uygun fiyatli ve iyisini güzelini almak için bebek ürunleri satan yerleri arastirip kaydettim ve bebegime cok fazla birsey almiyorum hediyede gelir diye 5tane 5li set 4zıbın 2tulum filan yani kıyafeti eşime cinsiyet ögrenince dedim hamilelik boyunca yavas yavaş almaya başlayalim diye eşimse son aylarda herseyi birlikte alır geçeriz diye aldırmamisti bende bi anda alıninca masrafli gelir sana demistim rahat ol aliriz demusti takmamisti simdiyse alisveris yparken herseyin fiyatina bakiorum internetten alacaklarim yaşadigim sehirde alicaklarim ayriydi ama her anne gibi her genç gibi bnimde heveslerim var aşiriya kacmamak uzere ypmak istediklerim internetten daha uygun oldugu icin sabahlikli 3lü pijama takımi istemistim 170tl bulabildim eşim pahali diye almiyor ama bn o takimlara özenip istiodum hep takı yastigi bizim külturumuzde olan birsey isimli uygun fiyata buldum onada olmaz bizimkiler bebegin ustune atar parayi filan dedi taç terlik seti begendim 60tl taç takilmiyo bizim sülalenin kadinlari takmiyo ayip diyo taktirmiyor 10lu bebek seti begendim bebegin ismi yazan 150tl cok tatli guzel onada hayir dedi oturdugumuz sehirde pazara ciktigimizda pazardan zibin ve 5li set alcaktim 2tane 5li set aldik yeter hediyede gelicek biz cocukmu dogurcaz cocukmu evlendircez diyor besik bebek arabasi puseti toptanci gibi bi yerden aldik 1400tuttu toplam süt vermek istedigim icin biberon filan almadim bebek telsizi vs.. almadim cok gerekli seyler almaya calistim yinede eşime yaranamiyorum sinir oluyorum bizlerde bebek dogan evin kapisi süslenir hosgeldin bebek yazisi ve tülle bn masraf cikmasin sadece tül alalim bn yparim evde gerisini balonumuz filan var demustim ayip olmaz canımi sıkma bnim yeter artik kapi süslenirmiymis dedi bogazimi sıktı ne var ki bunda normal birsey o gece cok agladim aglayarak istedigini yaptirmaya calistirmayi kim ogretti sna diyip durdu
Bebek dogunca hosgeldin bebek yazili magnet yaptirilir addettir bizde eşim oyle seymi olur bizim sulalede kim yapmis ki diyo kendim yptircam diorum 100tane fazla degil diorum hyr diyo herseye hayir gereksiz diyor abartili birsey istemiyorum ne ypacagim bn bu adamla
Lohusa serbeti yerine limonata veririz diorum bizimkinler çay verip geciyo dio

Diger anneler gerekli gereksiz sey yptiriyo hastane odasi süsletiolar şerbetlik bardaklıkları oluyor elbise giyiyorlar video fotograf cektiriyorkar sabahliklarina isim yazdiriyorlar çöpe atilcak çikolata kağitlarini bile özel yaptıriyorlar vs.. bn bunlara gerek bulmuyorum ama bnim istediklerim ufak tefek ve herseyin uygun fiyatlisina kaçiorum eşimin yapması gerekmez mi bu kadar gereksuz şeyleri yapan bile kocaysa benimkisi ne acaba maddi yönden sıkıntımızda yok şükür bn mutfak masrafını kısıyorum yinede hamileligimde hamile kiyafeti aldirmadim masraf çikmasin diye sadece 1tane bayramlik almistim yinede eşim masraflisin diyor kendi param olsa ypardim alirdim ama almiyim gereksiz para harcamiyim diye harçlik neredeyse hic vermiyor evde oturuyorum hep gezersem eşimle geziyorum o yüzden sadece haftalik 20tl filan veriyor o parada sabah ekmek aliyorum kendime ya da birsey eksik lluyor evde acil bir malzeme gerekiyor öyle gidiyor o yüzddn biriktiremiyorum da açıktan üniversite okuyorum çalişmak istemistim hamile olmadan önce ve hamileligimin başlarinda eşim izin vermemisti şimdi katalog ürunu bari satayim diyorum farmasi ersağ orflime gibi ona da izin vermiyor zaten çevremde yok onu satacak ne ypabilirim kendi ailemdende bi destek yok heekes eşlerine nasil istedigini aldiriyor ve yaptiriyor bn niye yaptiramiyorum en basit birseyi bile hayir olmaz diyor bi kapi süslemeyi bile bu kadarda olmaz ama sigaraya zam geldi halen daha günde 2-3paket sigara içmeye para buluyor maddi sıkıntimizda yok ama bna masraflisin diyor pazara cikiyoruz 1kg alinacak desem 2kg aliyor gerekli olmayan listede olmayan şeyler aliyor masraf ypma boşa ihtiyac yok diorum bogazimizdan kısitlama diyor ama bn abur cubur yemiyim diye harçlıgimi az veriyor ne ypacagim bn Allah ın aşkına..
Ay okudukça nasıl bir odun dedim.. Ya onu alma o pahalı böyle şeyler insanın içinde heves kalır ufakta olsa bişeyler yapmanız lazım.. Vallahi bnm kocam yapacak bunu parçalarım onu 😂😊😊

Hanim efendi haftalık 20 lira harçlık mevzusu var konu da. Ki herkes sizin tüm yazdığınız mesajları okumak zorunda degil. Öyle bir yazmışsınız ki eğer dışarıdan gözle bakarsanız konu sahibine yazılmış gibi anlaşılıyor. Ki boyle olduğu benden hariç bir kişinin daha aynı yorumu yapmasından da belli oluyor. Bu yüzden kabalasmaniza gerek yok.
Kabalaşmak :) Ortaya yazılmış mesaj değildi benim yazdığım aynen böyle cevapladım , bakın şu an kime yazdığımı biliyorum mesela , o yüzden siz anladığınızdan sorumlusunuz ben yazdığımdan , iyi akşamlar .

X