Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Boğazını sıkmasından hiç bahsetmiyorum zaten senin kocanın başta beyninde problem var yoksa seni mutlu eden seylere saygı duyar

Mağazanin başina geç istersen demisti ama hesap kitap isinde biraz yavaşim o yüzden gecmemistim
Hadi ama dürüst olun. Siz çalışmak falan istemiyorsunuz. İnstagramda gördüğünüz o içi boş hayatları yaşamak istiyorsunuz.
Magnet yaptıracağım diyorsunuz ama zaten verecek kimseniz yokmuş ki.
Eşinizle boşanmanız imkansız olduğuna göre bence onun suyuna giderek, ona çok ılımlı davranarak istediğinizi yaptırmalısınız. Bu aklı kimseye vermem ama sizin tek yapabileceğiniz bu.
Üşenmeden tüm konularınızı okudum. Hepsi birbirinden korkunç.

Bence fake. Yorumlarida ayri tuhaf, konulari ayri tuhaf. Ve hep tutarsiziliklar. "Maddi durumumuz iyi ama mutfak masraflarindan kisiyorum". Yani madem durum iyi, niye mutfak masraflarindan kisiyorsun? Güya dram çikaracak fakat tutarsizliktan haberi yok. Ben açikçasi inanmiyorum konularina.

Bir de dikkat ettim son 2 aydır 8 aylık hamile
Cidden fake ise de tedavi olması şart.

Bir de dikkat ettim son 2 aydır 8 aylık hamile
Cidden fake ise de tedavi olması şart.

Ve hiç kimse "benim bogazim sikti" öyle cümle arasina sikistirmaz. Sanki bakkaldan ekmek almaktan bahs eder gibi.

Bak yine tutarsizlik

Mağazanin başina geç istersen demisti ama hesap kitap isinde biraz yavaşim o yüzden gecmemistim

Ve bir iki sayfa öncede esi "istedigin kadar egitim al, okula yollarim ama sadece egitim için, asla çalistirmam" demisti.

Ki o cümle bile kendiliginden tutarsiz. Calismasina izin vermeyn, okumasinada izin vermez. Diyorum ya, bence bizim ile dalga geçiyor.

Geçmis konularina baktimda, feci sekilde tutarsizliklar var.

Bu konu haziranda açilmis ve 6 aylik hamile. Hiçbirseyi yapmak istemeyen es ortada varken, hanim efendi bide alaçatida! babyshower çekimi yapmak istiyormus.

Bu konu agustosta açildi ve 7 aylik hamile, hani haziranda 6 aylik hamile kadin.

Ve buda diger konudan 1 hafta sonra açilmis ve birden 8 aylik hamile oldu :)

Ve genel olarak daha fazla tutarsizliklar var. Kadin dublex evde 6+1 evde yasiyor, merdivenini granitten yaptirmak istiyor, alaçatida fotograf çektirmek istiyor ama ondan sonra birseye para olmadigindan yakiniyor. Ya bir sekilde burdan para toplama derdinde, yada bizim ile cidden egleniyor. Herkese tasviye ederim bir eski konularina göz atmaya.

Üşenmeden hepsini okudum.
Kocası şeytan diyormuş hanımefendiye.
Ay vallahi memleket ruh hastası dolu.

Burda ablalar kardeşler yazmış. Ev kadının insiyatifinde. Durumu olmaz alamaz amenna ama bu devirde 3 paket sigara 50 tl. Ayda yapar 1500 tl.

Acıma kardeşim acıma. Alınacak de as suratını. Bazı kocalar naz cilveyle alıyor. Seninki tam bir gudubet buna anca bağırıp çağırmadan yüz düşüreceksin.

fake misin bilmiyorun ama degilsen evde oturdugun muddetce kendine guvenin de azalicak gunden gune seni sindiricekler. baska bir yerde calisma imkanin yoksa kendi is yerinizde yarim gun de olsa calismaya baslayin. ailenin evi daha beter oldugu icin bunu tavsiye edebiliyorum ancak. calistigin icin ihtiyaclarinda articak. bu kadar mal mulk sahibi insan esinin cocugunun insanlara karsi şık ve guzel gorunmesini ister. senin gibi genc bir kizla evlenmesinden belli bu. bir yerden baslayin mutlaka. yoksa o 20 lira 25 olur 30 olmaz...

Çok özentilisin.Bizi bu instegramlar bozdu sanırım.Bu kadar özenip vır vırr herşeyi istersen olmaz tabikii.Bak benim gibi olucaksın çok takılmıycaksın böyle şeylere,herşey mükemmel olsun dersin Allah korusun daha kötü sağlık problemi yaşarsın.Ben ikizlerime hamileyken gecelik almıştım,ama doğumum 26 haftalık ani doğum olunca hiçbirşey kullanamadım.Bebeklerim 45 gün küvezde kaldılar,önce sağlık dedik,bebekler küvezden çıkınca misafir almadım sonraları alsamda çocukları ortama çıkartmadım böylece bebeklerim 3 ay sonra insan içine çıktılar.Sen sen ol,erkek milletine herşeyi sıralama .Ben de puset istedim alamayız dedi bişey demedim 4 yıl boyunca arabanın arkasında 2 bebeği tutarak gittim gezmelere neler çektiğimi Allah bilir :) mevlüt yaptım adak kurbanlarını kestim yedirdim gelen kişilere,kurabiye yaptırıp dağıtmıştım o kadar.Bence imkanın olsa bile çok gösterişten kaçın gerek yok,sen bebeğine odaklan sağlıkla kucağına al inşallah

Amin sagol tabiki sağlikla olsun ilk önce ama instagramla alakasi yok kullanmiyorum bizim ailemiz sülalemiz tarafinda bu tür sysler degiskklikler normal birşey ama eşim taraf görmemis insanlar kotulemek gibi degil niyetim ama herseyi 10yil geriden yaşiyorlar bebek ürununde hic birsey almazlar cok cicuk yapiyor herkes o yüzden cocuk ypmak sıradanlaşmis onlarda cocuga bir beşik bile almiolar birbirlerinden kullaniolar eşimin durumu var alabilir ama hic sülalesinde görmedigi icin almiyo herseyi ayip karşiliyolar büyuklerin yaninda bebek lafi edilmesi dahi ayip

Zate
N benim çevrem dışta dısaridan gelicekler sırf bebek başina bizlerde özenilir boyle seylere instegramda kullanmiorum bnim yasadigim büyudugum ortamda yillardir 10-12yildir yapilan seyler bunlar calismak istedim eşim hesap kitabin zayif olmaz dedi cunku pahali orjinal seyler satilan magaza buyuk hesaplarada kafam yatkin degil bi yere ise gireyim diye cok yalvardim

Şuan ailenizle görüşüyor musunuz ve aranız nasıl. Benim de akrabalarım gelecek demissiniz de

Surat
asiyom ağliyom yinede olmuyo inat sebep onlarin sulalede ayip karsilanir onlarda kimse ypmiyo onlarda her yil cocuk doguruyolar sürekli sıradan cocuk fogurmak bi besik bile almio kimse cocuklarina birbirinden kullaniolar inanirmisiniz gelinligi bile kimse satin almiyo özenip kiraliyolar direk bi bn satin almistim hatta özel diktirdim herkes bnim gelinligimi giycek şimdi dugunlerinde giycekler

daha evvel de dediniz ki gelecek kimsem yok.
Bakın açın okuyun konularınızı ,belli ki unutuyorsunuz.
Eşiniz okumanızı istiyor , destekliyor ama çalışmaya gelice aklınız almıyor diye düşünmüş.
Hanım efendi siz bizimle alay mı ediyorsunuz ?

Valla böyle bir kocan varsa onu dinlemeyip ama dinliyormuş gibi yapıp bildiğini okumanı öneririm. Cunku böyle adamlarla bas edilmez kardes. He diyeceksin gececeksin herseyi kafana takmayacaksın. Şimdi böyle söylemesi kolay da yıllar gectikce bu soul3dikşerimi daha iyi anlayacqksın ve bazı seyler oturacak yerine. Süs püs olaylarına da takılma doğduktan sonra halledersin bazı seyleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…