Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Ailemden işkence göruyordum psikolojik sorunlari vardi sinir hastasilardi sırtimda sandalye kiriyorlardi her yerim mosmordu bıçak cekiyodu annem babama dövsene şunu diodu kemerle bogazimi sikiyodu babam eşim bni kurtarmak için kaçirdi evlendik

Çalistiklari icin yüzlerini gormuodum evimizdd yemek pismiodu tek yüzlerini bni dövduklerinde gorebiliodum diger türlu normalde yuzume bile bakmiolardi nasilsiniz npyosunuz diodum cvp yoktu

Şöyle bi durum var bunları yapmak için önce cimri olmayan ve eşini mutlu etmeyi seven bı adet koca + para lazım kiminde bu koca var para yok kiminde para var koca yok her iki element birleşince kadınlar her istediğini eşlerine aldırtiyor işte mesele bundan ibaret sanırım sizin eş biraz yontulmamis bu konuda sülalesinden gelen bı yontulmamislik var hemde zira her halta sulalemde şöyle bizde böyle deyip gecistemesnden belli.

Bazı seyler gercekten cok gereksiz oluyor
3 lü pijama filan giyilmiyor
Ama siz esinizin huyunu biliyorsunuzdur,neden son dkya bıraktınız ki?Yavas yavas alsaydınız keske.
O isimli tulumlara falan o paraları cidden vermek yazık.
25 günlük anneyim
Keske hediye getirmek yerine 20-30 neyse zarfa koyup verse insanlar,anne ihtiyacı olanı alsa
Cok greksiz seyler geliyor
Cogunda değişim kartı da olmuypr

Benim eşim geçenlerde x hesabını sen de takip etsene kızı çok güzel giydiriyorlar bak demişti. Ben de kızı çok küçük kadın gibi giydiriyorlar ben o tarzı çok sevniyorum demiştim. Sizi üzmek için yazmıyorum bunları eşimin içinden geliyor kızımızı cicili bicili giydirsin. Dolaştırsın bizi gezdirsin. Hatta ara ara hayıflanır sizi yeterince iyi yaşatamıyorum gezdiremiyorum diye. Ben adama imasını bile etmiyorum. Tamamem görgüyle alakalı. Aileden ne gördüyse onu uyguluyor. Durumumuz da büyük ihtimal sizinki kadar yoktur bile.

Yaşıda çok küçük geçen konusuda böyleydi , kayınvalidesi ayrı bir dert , bulmuşlar ufacık kızı hor davranıyorlar
Yaşı küçük, gidecek yeri yok, para da vermiyor eline gözü açılmasın diyedir oda. Çalışmasına da bundan dolayı izin vermiyor bence. Evin içinde söz hakkı olmasın, verdiğime getirdiğime razı olsun mantığı

Canım ben yanına hergün 5 lira bozuk para koyuyordum..havalar sıcak suluğundaki suyu bitiriyor su alsın diye.beslenmesinin yanına süt ve ayran da koyuyorum bazen 2.ayranı da alıyor...

Çok üzüldüm Allah yardımcin olsun. Söylediklerini kendi paramla yapmaya calıstigim için soruna cevap veremicem. Ama cok fedakar davranmamani onerebilirim. Zira anladigim kadariyla sen kıstıkça o azıtmış

Şu yazdiklarinizin çoğunu ben de almadım. Emin olun çoğu kadın da almamıştır. Çocuğun en fazla 1 ay giyebileceği şeyleri sırf çok özendiniz diye alamadığınız için üzülmeyin.
Ah şu sosyal medya insanı zengin olmadığı için bunalıma sokar.
Burda tek odaklanmanız gereken şey eşinizin sizin boğazınıza yapışması olsun.
Ve lütfen hamile halinizle hem de son ayınıza girmişken basit şeyler işin üzülmeyin.
Bebeğinizle sağlıkla kavuşun inşallah.

Harclik nedir ya parayi elinize vermesi gerek o ne oyle evi donderen kadindir ne eksik ne alinacak Kadin bilir çok antikaymis seninki yalniz hastane odasi susu pirti carti curtu bende sevmem ama sizin icinde olsa kirmamasi gerek icinde kalir

Ne yazıkki önceki konularından da hatırlıyorum, senin eşin yapmaz, uğraşma bile. Değişmez de o adam.
Ha herkesin yumuşak damarı vardır, bulursan zorla.

peki esinizin is yerlerinden birinde de calismaniz mumkun degil mi? ama ondan once ofke kontrolu icin tedavi olmasi konusunda ikna edin.

Eh be kizim bunun cozumu evlenmek miydi peki?

Esinin sana hamileykenn saldirmasi baska sey. Esine bisey yaptirmak baska sey. Bence önceliğin esinin saldirganligi olmali.

Bak evet dilimin ucunda akşamdan beri bulamadım , gözü açılmamış
Katılıyorum sana

O instagram annişlerine her şey bedava gelirken millete bebişimin ilk kakası partisi olmazsa olmaz diye reklam yapıyorlar
Altına kocaman canımmm kuaförüm bilmem ne organizasyon yazıyorlar
Bence bu magnet çok gereksiz çikolata dağıt ondan daha iyi en azından yer insanlar
Yurdum
peki esinizin is yerlerinden birinde de calismaniz mumkun degil mi? ama ondan once ofke kontrolu icin tedavi olmasi konusunda ikna edin.
Boş yere çalışmış olur adam asla para verip sigorta yaptırmaz
Başka yerden iş bulmasınada kendine güveni gelir diye istemez

Ben kocanin senin bogazini sıkmasına takildim. Adam bildigin hödük ya da seni sevmiyor. Boyle bir adama masraf olmasin diye ince ince dusunmek yerine şu alinacak, bu alinacak diye liste yapip ver. Sorumlulugu onun uzerine yik. Ve sunu unutma erkekler para harcadigi kadina deger verir ya da deger verdigi kadina para harcar. Cunku erkekler bunu yatirim yapmak olarak algilar. Su kadina su kadar yatirim yaptim gibi. O yuzden bundan sonra onu dusunme. Alinmasi gerekiyorsa alsin. Yoksa yaranamazsin. Fazla fedakarlik sonunda hep ayrilik getirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…