Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Esin memur emeklisi amcalar gibi tutumlu, tabi sen gencsin heveslerin var. O süs püs olmadan da cocuk doguyor merak etme.
Ayricq kapiya tül takma, isimli magnet falan son birkac yildir var, nasil ailenin adeti gelenegi oluyor?
Bizlerde yillardir ypiliyo valla 10-12 yildir kapida süslerler yillardir

Fake filan degilim bn burada kendimi kanfirmak amaçli yazip ne amacim olabilir ki bn burda aklima takilan sorulari derdim varsa derdimi içimi dökuyorum bazi arkadaşlar konularin olaylari detayli bilmedikleri için yargiliyor

Bilgi için eşim okumami istiyor fake degilim bnim ne amavim olabilir yalan sacma sapan konu açip vakit harcamaya bn burda kimsem olmadigi icin derdimi sorularimi paylasiyorum yaptiginiz gercekten cok ayip

Ay ne bu beeee kraliyet geleneği mi onlarda olmazmış Mışmışta muş müş... ya böyle alışacaksın yaşın çok genç seni bastırmaya çalışıyorlar galiba... şimdi dur dedin dedin yoksa bu böyle gelir gider.. 19 yaşında ne ara sevgili oldun evlendin hamile kaldın... 25-30 a kalmadan çocuk yaşında çocuk geliyor Allah sağlık versin ama daha çok üzülecek gibisin.

Fabrika sahibi eşine haftada 20 tl harçlıkmı veriyomuş?
Ne fabrikasıymış merak ettim doğrusu
Devasa buyuk bi fabrika degil resmiyette fabrika diye geciyor üretim yeri 800 metre kare-800metre kare 2side ama yani durum var sonucta ama eşim pinti

Kimsem yok evet cunku uzakta oturuyorum ailemle mesafem 2-3saatlik kaynsnamlarla aramizdaki mesafe yarim saatlik

ben yazdığım yorumlarda sordugum sorulara net cevap alamadim.

ayrıca sürekli tutumluluktan bahsedip şiddeti sadece arada ufak bi detay gibi vermeniz de normal gelmedi.

bi insan boğazdan kısma diye kızıp cay icsinler ne limonatasi demez...

ayrıca da biseyin adet olması için cok uzun yıllar geçmesi gerekir. mesela gelin arabasi adettir ama o da yeni sayilabilecek bi adet. ata binme kalmadi nerdeyse çünkü.
ama bu dedikleriniz tas catlasin 15 20 yıllık bişey.

adamin fabrikasi var ama niye kardesini babasini ortak etsin ki? ya iflas etmekten korkuyodur borçlar üstüne olunca mal kaçırmak için yol yapiyodur. ya da gerçekten iflasın eşiğindedir aşırı şeyler isteyip bize burda ucuz muhabbeti yapiyosunuz.

yani ben çok insan gördüm ortalığı karıştırıp herkesi birbirine düşürüp sonra da oturup beni cok üzüyolar ben masumum diye aglayan.
o yüzden de şimdi niye yapiyim niye söyleyim demeniz fikrimi degistirmiyo.

siz sadece lüks yaşamak isteyip burdan gaz ve tüyo almak için konu acan birisiniz gibi geldi bana

Bu kadar çocuk düşkünüsünüz.
Bebeğiniz için gereksiz şeylere bile heves edip,ağlıyorsunuz ve bebeğinizin kaç haftalık olduğunu hesaplayamayıp 2aydır 8 aylık diyorsunuz.
Anladım peki.

zaten gebelikte iki hafta fark ediyo normal ay hesabina göre iki ay imkansız yanlış hesaplamak.
kaldiki doktor kontrolünde bile sürekli söylenir ona göre kontrole cagrilir nst ye baglanir....

bence ban yemeden gidelim kaj
sonu iyi bi yere gitmiyo

Hrrsey eşimin üstune ama maddi konuda para bir kayinlarim ve ailesiyle resmiyette onlara ait birsey yok öyle ortak kayinbabamin oturdugu ev bike eşimin üstune ama eşim bnim filan demez bu işi ailesiyle birlikte kurmuş ama yönetici başlatan eşim oldugu icin hersey onun üstune bu takı yastigi bn 19yasindayim bnim varmis ve bnden büyuk kuzenim var 23yaşinda onunda varmis magnette 10-12senedir yaklasik ypikiyor bizlerde kapi súsude eşim bogazimi sıkti ama uzunca boğarak degil boynumu tutarak sinirlerine hakim olamiyo anlik sinirle ypti sonra canimli cicimli oluyo yelkenler bnim suya iniyo insede hatirlatiorum seven bogazimi sıkmaz diye bn sana kiyamam ki bn senin bogazini sıkmadim vurmadim diyo

Bu kadar çocuk düşkünüsünüz.
Bebeğiniz için gereksiz şeylere bile heves edip,ağlıyorsunuz ve bebeğinizin kaç haftalık olduğunu hesaplayamayıp 2aydır 8 aylık diyorsunuz.
Anladım peki.
Yanlis hesaplamistim önceden bebegim şuan dogru 8aylık

Bazen cocuk hafta atliyor eeken büyuyormus doktor öyle diyo bide bn önceki konularda yanlis hesaplamistim konu sizce bu mu bn derdimi sorunlarkmi içimi dökuyorum burada sizin alay etmeniz gercekten cok ayip fake oluo yalan konu yazsam amacım ne olabilir boş zaman kaybindan başka

Magnetler, kapı süsleri, babyshowerlar hepsine tamam, ilk bebek, ilk heves herşeyi isteyebilir, bizde adettir deyip siz de yapmak isteyebilirsiniz ama eşiniz boğazınızı sıkıyor, siz bunu yanağınıza öpücük kondurmuş gibi anlatıyorsunuz, eşinize boğazımı sıktın dediğinizde de senin boğazını sıkmadım diyor, ya yaptığını inkar ediyor, bu eylemi şiddet olarak görmüyor ya da ne yaptığını hatırlamayacak kadar şuurunu kaybeden biri, ki 2. seçenekse çok ama çok kötü, sizi öldürür ben öldürmedim ki der, bu sinir çocuğunuza da zarar verecek biliyorsunuz değil mi?
Hiç durmadan ağlama nöbetlerine girdiğinde, gaz sancısından huzursuz olduğunda babasının o "anlık" sinirinden nasiplenecek, baba şiddeti temalı haber içeriklerini okumanızı isterim, 2 aylık bebeği duvara fırlatarak öldüren babalar var.

Ben böyle konulara inanılmasa dahi yazarım zira en azından okuyan birkaç kadının aklında soru işareti bırakmak bile bir şeydir diye düşünürüm.

Kaldı ki ailenizin şiddetinden kaçarak evlenen biriymişsiniz, ailenizin şiddetine hayır ama eşinizin şiddetine evet.
Özür dilerim ailesinin yaptıklarını nefretle anlatan veya ailesini böyle konularda affetmeyen ama aşk adı altında kocasının her türlü şiddetine, aşağılamasına ses çıkarmayan kadınları anlamıyorum, koca aileden daha mı iyi?

valla ben de doğum yaptım ama bugüne kadar ne duydum ne gördüm bebek haftasından ileri ya da geri diye gebelik haftası değiştiğini.

her bebeği doktor kendi gelisimsel cizelgesine göre degerlendirir. belli sınırlar içinde de bu sorun olmaz. ama hiç bi doktor da senin bebeğin iri 20 değil 24 haftalık gebesin demez, diyemez.

sürekli kontrole giden biri de gebeliğini yanlış nasil hesaplayacak??? bunun aşısı kontrolü testi bi dünya şeyi var.

konuyu siz açtınız ama herkes nasıl isterse öyle ele alır. ben bu açılardan bakıyorum. benim merak ettiklerim bunlar. bence sizin derdiniz de herkes kocasina nasil istediğini yaptiriyo olmamaliydi mesela.
hamileyim esim sinirlerini kontrol edemiyo. dengesiz davranışları var çok üzülüyorum olabilirdi mesela.

demekki adetler yöresel farklılık gosteriyo esiniz de kabul etmemis. ben bu kadar ağız eymek yerine oturup ufacık bi yastik diker gecerdim. keçe alip harf kesip bebek kiyafetine dikerdim isimi.

ama bence dediğim gibi sizin anlattiginizdan fazlası var.
hesap yapamam diye calismamak ne demek. hesap makinesi diye bisey var kafadan işlem yapmiyo ki insanlar artık. önce istemedim sonra da esim hesap karistirirsin dedi istemedi yazmissiniz.

konunuz tutarlılık abidesi de benim şüphem mi sorun çıkardı bunca sayfadir??

Bna tokat atmis olsa kavga aninda onuda şiddet saymaz bi tokattan ne olcak der onhn icin şiddet pataklayarak dövmek bna kavgada o kadar lafda söyler 2-3saat sonra canimli cicimli oluyo bnimle bnde seviyorum kocami o yüzden yelken suya iniveriyor

Hanımlar sizde üyelik hakkındaki şüphelerinizi şikayet et butonuna basarak bildirmeyecekseniz konuda fake yazmayınız lütfen, bekliyorum ama ses seda yok, kiblemek şart mı derseniz evet lazım, adminlerime rapor veriyorum çünkü.

Bogazimi sıkarken acıtarak nefesimi keserek degil bogazimi tutup yeter filsn dedi eşim hic bi zaman patsklayarak dövmedi öyle olmasa bile bogazimi oyke ypmasi cok kötu kavgada bna o kadar lafda söyler ama 2-3saat sonra canimli cicimli oluyo bnde eşimi sevdigim icin yelken suya iniveriyor ama ailem cok feci sekilde siddet gosteriodu sırtimda sandakye kiriyodu kemerle bogazimi sıkiyodu annem bıcak çekiodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…