Kocalarina nasil istedigini yaptıriyor bu bazı kadınlar

Surat

asiyom ağliyom yinede olmuyo inat sebep onlarin sulalede ayip karsilanir onlarda kimse ypmiyo onlarda her yil cocuk doguruyolar sürekli sıradan cocuk fogurmak bi besik bile almio kimse cocuklarina birbirinden kullaniolar inanirmisiniz gelinligi bile kimse satin almiyo özenip kiraliyolar direk bi bn satin almistim hatta özel diktirdim herkes bnim gelinligimi giycek şimdi dugunlerinde giycekler
Nereli esin ve kac yasında

daha evvel de dediniz ki gelecek kimsem yok.
Bakın açın okuyun konularınızı ,belli ki unutuyorsunuz.
Eşiniz okumanızı istiyor , destekliyor ama çalışmaya gelice aklınız almıyor diye düşünmüş.
Hanım efendi siz bizimle alay mı ediyorsunuz ?

ben de en başından beri biseylerin eksik olduğunu düşünüyorum kajcim

kesinlikle bu kadar değil olay...

Bence fake. Yorumlarida ayri tuhaf, konulari ayri tuhaf. Ve hep tutarsiziliklar. "Maddi durumumuz iyi ama mutfak masraflarindan kisiyorum". Yani madem durum iyi, niye mutfak masraflarindan kisiyorsun? Güya dram çikaracak fakat tutarsizliktan haberi yok. Ben açikçasi inanmiyorum konularina.
Bn kendim bekarliktan beri öyleyim tutumlu olmaya calisirim

Bir de dikkat ettim son 2 aydır 8 aylık hamile 😬
Cidden fake ise de tedavi olması şart.
8aylik saniyodum önceden gafta olarak hesapladigima bazsn
Sanirim ondan dolayi alaçatida babyshower fotoraf çekimi istedin. 6+1 evde, granit merdeven ile yasiyorsun. Bunlar hep tutumluluk.

Konularin ortada, burda paylastin. Cok belli artik fake oldugun.
Yahu sizrne bn bilgi almak için dordum ysptiracaksamda yavas yavas yaptircaktim

Esin memur emeklisi amcalar gibi tutumlu, tabi sen gencsin heveslerin var. O süs püs olmadan da cocuk doguyor merak etme.
Ayricq kapiya tül takma, isimli magnet falan son birkac yildir var, nasil ailenin adeti gelenegi oluyor?

X