Kocalara işveli cilveli dayak :)

bu arada kocişler kıldan tüyden hoşlanmaz nefret ederler
kendinizi salmayın
bıyığınızı,kaşınızı,yüzünüzü,bacaklarınızı oranızı buranızı sürekli bakımlı tutun..
eminim öylesinizdir ama hani bazen kendini salıverenler olabiliyor
şimdi ise yaz ve güneş kendini çok fazla hissettiriyor üzerimizde..
hele dışarda yüzlerde tüy varsa sakal gibi görünüyor ve çok itici bi görüntü bu
gerçekten çok ciddiyim bu konuda
sonra vay efendim kocam şu mini etekliye baktı,vay efendim şu bikinili hatuna gözünü dikti çarşıda sokakta şortlu kızlar dikkatini çekiyor demeyin:)
erkekelr ışıl ışıl bakımlı cilt severler tabiri caizse cillop gibi :)
bilginize:)

artı koku olayı var..malum sıcak ver heran terliyoruz deodorantın parfümün içine düşmek lazım ben genelde akşam üzeri duş alıyorum sürüp sürünüyorum eşim gelince evde teke dolanmış demesin diye:)

ben kocamı aradım

tatlım akşam dışarı çıkalım mı çocuklarla dedim..tamam çıkalım yavrum dedi..

tamam hayatım teşekkürederim..kolay gelsin iyi çalışmalar dedim..

neden resmi konuşuyorsun birimi var yanında dedi..yok hayatım nerden çıktı bu dedim..

sizi dışarı çıkartıyorum diye teşekkürettin de..kendimi bir anda arkadaşın filan sandım dedi..

yok aşkım ondan değil..sende bu sıcakta akşama kadar yoruluyorsun evde uzanmak dinlenmek istersin ama beni kırmayıp dışarı çıkartıcaksın ya o yüzden teşekkür ettim dedim..

yavrum benim beni düşünürmüş..canım karıcım gezdiririm tabi sizi..hemde nereyi istiyorsanız dedi..

tamam aşkım hadi görüşürüz dedik kapattık telefonu..

naberrr naberr kızlar..hehehehehe ...

ben mermileri atmaya başladım bilee....

İşte ben bu konuda bir türlü hizaya getiremiyorum adamı. Şimdi ben arasam aşkım bu akşam çocuklarla beni dışarıya çıkartırmısın desem niye, ne gerek var bu sıcakta zaten ikimizde bütün gün yoruluyoruz akşam şöyle ayaklarımızı uzatıp dinlenelim (bu kısmı sadece kendisi yapıyor tabii ben henüz bir gün bile yapabilmiş değilim) diyecek adım gibi biliyorum. Bende bunun akabinde odun geldim odun giderim diyorsun yani sen kısacası derim kendimi tutamam çünkü. İşte arkadaşlar olay aynen böyle gelişir. En sinir olduğum yanı bu zaten aynen çocuklar duymasındaki Haluk gibi bakarız, ne gerek var vsss... Ay yine sinirlendim adama dün gecenin muhteşemliğinden bu sabahki muhteşem mesajlaşmalarımız filan bir anda uçup gitti kafamdan ve şu an boğasım geldi.:KK4::KK4::KK4::KK4::

Valla yazdıklarınızı okudum da baya sevindim sizlerin adına... Eşim nişanlılık döneminde ki gibi değil artık! Acaba sizlerin de öyle mi ?:nazar:

sana konusmayi yazayim o halde(sizden kopya cektim; kizmayin):

o: gelinim yanimda olunca dünyalar benim oluyor
ben: seninle evliligimde bir kez pisman oldum o da seninle evlenmekte bu kadar gec kaldigim icin
o: o zaman yine evlenelim
ben: tutuklayip kirsalar kalemimi, elimle yazarim seni sevdigimi
cevaplar belki birbiriyle cok alakali degil ama yeterince sicak degilmi anlamiyorum?

hala mesajlarla bombalamak yersiz olmazmi?

evet zorla yapilmaz...bundan sonra ben yazsamda cevap beklememeliyim sanirim

sen de bana kızma lal,cim olur mu..

kopyala yapıştır mesajlar ne kadar samimi olabilir.. eşim bana face mesajları yazsa yollasa
cevap vermem.
veya, ben de sana yazmak için biraz araştırayım, bekle az.. filan derim.
gerçekten içinden geleni yazarsan
gerçek tepki alırsın. o tepkisi gerçek olan o.
önemli olan da gerçek hissini bilmen. başkalarının hissi ile karşılık vermemen.

bir de, beklememeliyim demişsin ya,
ilk zamanlar beklentilerim tavandaydı benim
böyle çok yoğun hissederdim
tahmin edersin tabi karşılıksız kalınca nasıl öfkelenirdim.

sonrasında baktım bu iş kendimi yıpratmaktan öteye gitmiyor.
kendine beklememeyi öğretmek, bu hisse alışmak zaman alıyor.
beklentini bastırmak, törpülemeye çalışmak, kendine yeni bir davranış edindirmek
kolay şey değil.
kimseden birşey beklemiyorum uzun zamandır. yalnızca eşime has bir beklentisizlik hali değil.
rahat ve mutlu edici, daha doğrusu rahat ve mutsuz etmeyici bir his bu.

artı koku olayı var..malum sıcak ver heran terliyoruz deodorantın parfümün içine düşmek lazım ben genelde akşam üzeri duş alıyorum sürüp sürünüyorum eşim gelince evde teke dolanmış demesin diye:)

kesinlikle hayatım onu unutmuşum
bende o gelmeden duşumu alırım illaki deolar parfümler havada uçuyor:)
ama öylede olması lazım,hiç biri yoksa su var sabun var iki kese at tamamdır:)

İşte ben bu konuda bir türlü hizaya getiremiyorum adamı. Şimdi ben arasam aşkım bu akşam çocuklarla beni dışarıya çıkartırmısın desem niye, ne gerek var bu sıcakta zaten ikimizde bütün gün yoruluyoruz akşam şöyle ayaklarımızı uzatıp dinlenelim (bu kısmı sadece kendisi yapıyor tabii ben henüz bir gün bile yapabilmiş değilim) diyecek adım gibi biliyorum. Bende bunun akabinde odun geldim odun giderim diyorsun yani sen kısacası derim kendimi tutamam çünkü. İşte arkadaşlar olay aynen böyle gelişir. En sinir olduğum yanı bu zaten aynen çocuklar duymasındaki Haluk gibi bakarız, ne gerek var vsss... Ay yine sinirlendim adama dün gecenin muhteşemliğinden bu sabahki muhteşem mesajlaşmalarımız filan bir anda uçup gitti kafamdan ve şu an boğasım geldi.:KK4::KK4::KK4::KK4::

Heehh işte al seninkini vur benimkine canım aynı laflar aynııı

Valla yazdıklarınızı okudum da baya sevindim sizlerin adına... Eşim nişanlılık döneminde ki gibi değil artık! Acaba sizlerin de öyle mi ?:nazar:

canım aynen bende katılıyorum benim eşimde ilk tanıştımız zamanlarki gibi degil biz 7 yıl arkadaşlıktan sonra evlendik eşimle ve şimdi tavırları beni çok üzüyor..çok az ilgileniyor ben istedim için bişeyler yapıyor ama kendi istedi için yapmıyor.

zorla yapılmazki mesajlar yazmalar lalcim.
yazmış sabah, vermişsin yanıtını, tebessüm ettirmiş seni,
fazlasını bekleme.
beklediğin için içerleniyorsun.

eşleri nasıllarsa öyle kabul edebildiğimiz sürece iyi hissederiz. kıyaslayarak, beklenti içerisine girerek kendimizi zorlayacağımıza
onu olduğu gibi kabullenmeye zorlamalıyız kendimizi.

karşılıklı ilerler bunlar. zamanla da rayına oturur. temelde sarsıcı problemler yoksa tabi..

kendimi asip bunu basarmam lazim...esimi en cok kendimle kiyasliyorum ben yanlis olsada...

sen de bana kızma lal,cim olur mu..

kopyala yapıştır mesajlar ne kadar samimi olabilir.. eşim bana face mesajları yazsa yollasa
cevap vermem.
veya, ben de sana yazmak için biraz araştırayım, bekle az.. filan derim.
gerçekten içinden geleni yazarsan
gerçek tepki alırsın. o tepkisi gerçek olan o.
önemli olan da gerçek hissini bilmen. başkalarının hissi ile karşılık vermemen.

bir de, beklememeliyim demişsin ya,
ilk zamanlar beklentilerim tavandaydı benim
böyle çok yoğun hissederdim
tahmin edersin tabi karşılıksız kalınca nasıl öfkelenirdim.

sonrasında baktım bu iş kendimi yıpratmaktan öteye gitmiyor.
kendine beklememeyi öğretmek, bu hisse alışmak zaman alıyor.
beklentini bastırmak, törpülemeye çalışmak, kendine yeni bir davranış edindirmek
kolay şey değil.
kimseden birşey beklemiyorum uzun zamandır. yalnızca eşime has bir beklentisizlik hali değil.
rahat ve mutlu edici, daha doğrusu rahat ve mutsuz etmeyici bir his bu.

rica ederim...herseyi konusabilmeliyiz...evet burdan kopyala yapistir yaptim ama bana samimi geldigi icin...yaziyi okuyup düsündügümde bu gercekten böyle dedigim icin...

öyle görünüyorki benim beklentiler hala tavanda...can havliyle indirmem lazim...ilk basta kendimi mutsuz etmemek icin...

zor olacak belki hemen olmayacak ama söylediklerini dikkate alacagim...

canım aynen bende katılıyorum benim eşimde ilk tanıştımız zamanlarki gibi degil biz 7 yıl arkadaşlıktan sonra evlendik eşimle ve şimdi tavırları beni çok üzüyor..çok az ilgileniyor ben istedim için bişeyler yapıyor ama kendi istedi için yapmıyor.

Al benden de o kadar... Evliligim 2. yıl bitecek ama eşimde çok değişim var sadece bana karşı öyle değil ailemede öyle mesala ailem daha 1 hafta önce geldi ve gitti hemde istanbuldan sivasa. Ama eşim bir surat bir surat anlatamam annemde farkında bir pikniğe gittik burnumdan döktü

kendimi asip bunu basarmam lazim...esimi en cok kendimle kiyasliyorum ben yanlis olsada...

rica ederim...herseyi konusabilmeliyiz...evet burdan kopyala yapistir yaptim ama bana samimi geldigi icin...yaziyi okuyup düsündügümde bu gercekten böyle dedigim icin...

öyle görünüyorki benim beklentiler hala tavanda...can havliyle indirmem lazim...ilk basta kendimi mutsuz etmemek icin...

zor olacak belki hemen olmayacak ama söylediklerini dikkate alacagim...
teşekkür ederim anlayışın için..

bu aşamaları atlatmak zamanla oluyor lal,cim. ilk beş altı seneki hırçınlıklarımı hatırlıyorum da..

30lu yaşlarla birlikte hissedilen olgunlukta, sekste bambaşkaymış. Öyle canım..

Eşimle şark görevindeyiz sivas ta bebeğim doğduğunda annem hep ilgilendi allah razı olsun bin kere, dünya durdukça annemde babamda yaşasın. Ama eşim annemler geldiğinde acayip bir huya girdi anlatamam. Çok üzüldüm ama değiştiremiyorum onlar gidince eski huya döndü. Gülüyor konuşuyor ama ailemin yanında kelam etmedi alıp laptopu kucağına sustu nete takıldı.

KIZLAR KONUNUN 40 TAKİPÇİSİNDEN BİRİ DE BENİM. pardon büyük harf yazmışım. neyse. dün burayı okuya okuya bi hal oldum. tabi gece de meyvelerini topladım. eşim yanımda olduğu için mesaj falan atmadım sadece sözler ve imalarla işe başladım. ben de yeni taktikler ediniyorum sayenizde.

yalnız benim de küçücük bi sorunum var 7 aylık oğlum tam yakınlaşıyoruz uyanıyor. uyutuyorum tam romantikleşiyoruz yine uyanıyor. artık romantikliği bırakıp gülmeye başladık. napalım bu da hayatımızın tuzu biberi:)

KIZLAR KONUNUN 40 TAKİPÇİSİNDEN BİRİ DE BENİM. pardon büyük harf yazmışım. neyse. dün burayı okuya okuya bi hal oldum. tabi gece de meyvelerini topladım. eşim yanımda olduğu için mesaj falan atmadım sadece sözler ve imalarla işe başladım. ben de yeni taktikler ediniyorum sayenizde.

yalnız benim de küçücük bi sorunum var 7 aylık oğlum tam yakınlaşıyoruz uyanıyor. uyutuyorum tam romantikleşiyoruz yine uyanıyor. artık romantikliği bırakıp gülmeye başladık. napalım bu da hayatımızın tuzu biberi:)

Herkeste aynı sıkıntı canım benmde 7,5 aylık kızım var

teşekkür ederim anlayışın için..

bu aşamaları atlatmak zamanla oluyor lal,cim. ilk beş altı seneki hırçınlıklarımı hatırlıyorum da..

30lu yaşlarla birlikte hissedilen olgunlukta, sekste bambaşkaymış. Öyle canım..

ben tsk ederim...ben neleri atlattim bunu da atlatirim insallah...

X