Kocalara işveli cilveli dayak :)

ben kocamı aradım

tatlım akşam dışarı çıkalım mı çocuklarla dedim..tamam çıkalım yavrum dedi..

tamam hayatım teşekkürederim..kolay gelsin iyi çalışmalar dedim..

neden resmi konuşuyorsun birimi var yanında dedi..yok hayatım nerden çıktı bu dedim..

sizi dışarı çıkartıyorum diye teşekkürettin de..kendimi bir anda arkadaşın filan sandım dedi..

yok aşkım ondan değil..sende bu sıcakta akşama kadar yoruluyorsun evde uzanmak dinlenmek istersin ama beni kırmayıp dışarı çıkartıcaksın ya o yüzden teşekkür ettim dedim..

yavrum benim beni düşünürmüş..canım karıcım gezdiririm tabi sizi..hemde nereyi istiyorsanız dedi..

tamam aşkım hadi görüşürüz dedik kapattık telefonu..

naberrr naberr kızlar..hehehehehe ...

ben mermileri atmaya başladım bilee....

number one! :))) bayıldım harikasınızz durmak yok yola devam:)))

Harikasın:) Ben de bundan bahsediyorum,
o fileler çoraplar baş döndürücü zaten.
e giydin o giysileri
e niye giyinip kuşandığın da belli
yemek niye?
mantığı ne yemeğin?

relax diyorsun ya, ilişki davetinde olunduğu belli.
belirli olan ilişki geriyor beni galiba.
belki de ondan romantik masa sevemiyorum.
aslında şuh giysileri giyip beklemekte bana uzak.
kendiliğinden gelişip kendiliğinden sevişilmeye başlansa
kalkıp karşısında giyinip
yanına yanaşmak
daha mı spontene? saçma mı yoksa?

kendiliğinden olanıda başka tabi,inan hepsinin tadı ayrı:))
bu arada bana uzak demeyin bikaç kez yeltenirsen kesinlikle verim alıcaksın:)

Ben suna hep inanıyorum
Bir evlilikte ayrıntı kadında gizlidir .Bir kadın kocasını vezirde edebilir rezilde....

Herseyden önce insanın bir birey olarak ne istediğini bilmesi gerekir hayatı paylaşmak adına aynı zamanda fedakarlık yapmasınıda...

Hemen hemen hersey sexten ibaret değildir ki en fazla 1 hafta 10 gün idare edilebilir

Peki ya sonrası....Bence değişim kökten uca olmalı

Biz kadınlar sanırım biraz sabırsısız içimizde biriktirip biriktirip ya birden patlıyoruz...Yada tutamadan bir onda pöykürüyoruz ...

Yaşanması gereken güzellikleri es geçmekle baslıyor hersey...Zaten belli bi yastan sonra monotonluk baslıyacak ....

Biraz kırılgan ve alıngan olmayı kenara bırakmalı ...Bkz. Eskiden kadınlar nasıl erkeklerini evlerine bağlarlardı? Yada evlilik bu kadar sadık devam ederdi?

Hizmet etmekten gocunmayarak (tabiki köle gibi değil) ama gerektiği yerde dur demesini bilerek

Biz ne yapıyoruz herseye izin veriyoruz kabulleniyoruz..Baktı ki bi anda patladık kocalara ters tepti ne halin varsa gör iki gün sonra kabul edersin yada barısırsın devam ederiz gibi düşünüyorlar boyle değil işte...

Zemini oyle bi hazırlamalıyız ki ne olduğuna anlam veremeden şaşkınlık içerisinde olmalarını sağlamalıyız....( o hallerine bayılırım eşimin)

kısaca asırı tepki sürekli trip atma uzun süre küs kalma yatak ayırma özellikle sofrada huzursuzluk çıkartma bi erkeği en cok iten davranıslar...

yaaa kızlar o kadarda her lafı yutmayalım yani azcıkta konuşalım sesimiz çıksın yani..
güleryüz tatlı dil tamamda gerekince tripte hakkımız..
bi zahmet onlarda biraz gayret göstersin...

biz nereye kadar verebiliriz ki karsiligina alamayinca?

ben aynı davranmazdım mesela
o anlık yutardım çünkü nasılsa o laflarını burnundan getirebileceğim bi an olacak,şimdilik rafa kaldırırdım elimde malzeme olsun diye
bi zaman sonra bikaç gün umursamaz monoton bi kadın olup çıkardım,sex isteğine bikaç gün cevap vermzdim ve bana hayıflanmasını beklerdim,kii illaki şikayetçi olacaktır böyle davranında...
bende işte tam o zaman o bana saydığı lafların her birini tek teeekkk söyler bi güzel yuttururdum...
ağzını açıpta tek kelime edemez çünkü zaten kendisine ait cümleleri kullanacağım için,aynı dili konuştuğumuzu vurgulardım!
bir daahda cesaret edemezdi bana aynı şekilde yaklaşmaya,en azından dikkatli konuşurdu artık

ah bi yutabilsek bizde...

uyumlu olmak surat asmamak neşeli olmak falan filan

bunları herşeyi yutmak anlamına gelmiyorki..

konuşarak söyelemek lazım sıkıntını...

kocan hadi anneme gidiyoruz dediğinde oturup saatlerce bunun kavgasını yapmaya gerek yok mesela..güler yüzle GİTMİYORUM. DE BİTTİ...

KAVGA EDECEKSE ETSİN..BAĞIRACAKSA BAĞIRSIN..NE DİYECEKSE ETSİN..DUVARLA ORDA BENİM YERİME DİNLER ONU..SABAHA KADAR KUDURCAK DEĞİL YA..ELBET SAKİNLEŞİP GELİP ÖZÜR DİLECEK..ÇÜNKÜ BEN SADECE GİTMİYORUM DEDİM OKADAR..LAFLARI SIRALAYIP BAĞIRIP ÇAĞIRAN OYDU..HALİYLE VİCDANI SIZLAYACAK OLANDA O..BEN HANIMLIĞIMI BOZMADIM SAYGISIZLIKTA YAMADIM...ONA UYMADIM AMA O KENDİNİ REZİL ETTİ...
İSTEKLERİMİ ESKİSİ GİBİ YİNE SÖYLİCEM..AMA KISA VE ÖZ BİTTİ.KARDEŞİM..

LAK LAK LAK YAPMAYA GEREK YOK..BU ÖYLESİNE BİR ÖRNEK TABİ..HERKES KOCASININ HUYUNU SUYUNU BİLİYOR ONA GÖRE TAKTİK GELİŞTİREBİLİR..

BENİ ARKADAŞLARIMLA DIŞARIYA GÖNDERMİYOR DİYELİM..CANIM BENİMDE ONLARLA BİRLİKTE OLUP KAFA DAĞITMAYA İHTİYACIM VAR..ONLAR DİLEDİKLERİ GİBİ GEZİYORLAR EŞLERİ İZİN VERİYOR..SEN VERMİYORSUN BELKİ KENDİNE GÖRE HAKLI SEBEPLERİN VARDIR..SENİ ÇİĞNEMEK İSTEMEM..AMA SENDE BENİ ANLA BENİMDE İHTİYACIM VAR AŞKIM..

DEDİĞİN ZAMAN BUNA HANGİ ERKEK HAYIR DER YADA HANGİ ERKEK BUNUN İÇİN KAVGA EDER..HATİCEYE BAKMA NETİCEYE BAK..DEDİĞİNİ YAPTIRYORMUSUN EVET..EEEEE DAHA NE

sen istedigin kadar konus karsindaki konusmayi bilmedikten sonra yine birsey degismiyorki canim yaaa...

ah keske senin söyledigin gibi tepki alsak bizde alisiriz elbet öyle davranmaya karsiligini aldikca ama....

mesela esim sabah durduk yerde mesaj atti...ne kadar mutlu oldum karsiligini verdim simdi yine tik yok...

bu durumda daha ben ne yapabilirimki...baglanti koptu....kopardi...mesaj yazmayi sevmiyor olabilir ama cokmu zor bea...karsindakinin esinin bir tebbesümüne degmez mi?

Kızlar hadi hadi..bi kendinize gelin bi silkelenin allah aşkına..noldunuz yine yaa..döküldünüz vallaa...şimdiden pes ediyor bazılarımız..nededik güle oynaya yaşıcaz artık..yok eften püften şeyleri sorun yapmak şu 3 günlük dünyada..

Hani bişey yapmıyormusunuz kocalara ..arayan soran artistik mesaj çeken yok galiba..

Ohoooo şimdiden koyverdiniz kendinizi...

Biz akşamdan sonra az önce görüştük aradı akşamın hesabını ayrıca soracam dedi bana :KK52:
Ben bugün ne romantizm ne aşk bişey yapamıcam vicdanım rahatsız ediyo bi yandan ama napiim ya
Hep neşeli olmayı, hiçşeye takmamayı ne çok isterdim, bu insanın elinde demeyin valla ben yapamıyorum istediğim halde bigün deniyorum 2.gün yine aynıyım :KK5:

Bana bir akıl verin neolur,kırgınım çünkü sürekli zeytinyağ gibi üste çıkıyor haklıyken haksız duruma düşüyorum.Bana sürekli aksisin,negatifsin,gerginsin diyor ama aslında o ortamı kendi oluşturuyor.Bütün gece ağladım.Konuşmak istemiyorum onunla ama 4 senedir beraberiz 24 saat hiç küs kalmadık.Belkide küs kalamaya ihtiyacımız var nedersiniz?Sabah uyanırken ayağım onun ayağına değdi ateş değmiş gibi oldum tepeden tırnağa kırgınım kocama.Canım acıyor:KK43:(

bence sen biraz geri çek kendini kendi haline bırak kocanı...
yeni daha olay biraz bekle soğuyunca bi adım atarsın....

bak mesela bende o işte iyi değilim,dışarda bikaç kez romantik yemek ısmarlamıştı eşim adam yer ayırtmış ne güzel tamam herşey iyi,ama kasılmaktan daraldım ben her defasında güleceğim geldi sürekli:)))
insan kendini robot gibi hissediyor,yani ben öyle hissettim şahsen..
sanki beni biri kurmuş oraya bırakmış,kurma kolu dönene kadar rol yapayım istiyor,o durdumu herşey bitecek gibi bişi:)
ben o işi evde ççookk relax uyguluyorum ve inanılmaz güzel geçiyor gece:)
güzel bir masa hazırlıyorum siyah veya kırmızı örtü üzerine örtünün tam zıddı mumlar..2 kadeh,şarap v.s. öyle deli gibi hazırlanmayada gerek yok zaten yiyemiyorsunuz vakit yetmiyor:))))))
saçımı başımıda fönlemiyorum duştan nasıl çıktıysam öyle kuruluyor dağıtıyorum doğal,sıfır makyaj ama dün bahsettiğimiz file çorap veya babydoll giyip bekliyorum kocişimi..
şimdi erkek olalım 2. dk. ve böyle bir masa hazırlanmış olsun şahsımıza ve eşimiz bizi bu şekil bekliyor...
ne yaparsınız Allah aşkına bi söyleyin kızlar:))
buna tepkisiz kalacak ERKEK tanımıyorum ben! :)
olsa olsa Fatih Ürek kalır:)))
dün ben bunu yapınca benım delırdıgımı falan sandı korkutma benı neler oluyo ıyımısın gel bıraz oturup konusalım falan dedı.
yaptıgımda duş aldıktan sonra kendımı banyoya kapatıp makyaj yapmak,kapıdan bana bakıncada sırıtmak..yüzündekı korkuyu görmenız lazımdı koptum:))
Bana bir akıl verin neolur,kırgınım çünkü sürekli zeytinyağ gibi üste çıkıyor haklıyken haksız duruma düşüyorum.Bana sürekli aksisin,negatifsin,gerginsin diyor ama aslında o ortamı kendi oluşturuyor.Bütün gece ağladım.Konuşmak istemiyorum onunla ama 4 senedir beraberiz 24 saat hiç küs kalmadık.Belkide küs kalamaya ihtiyacımız var nedersiniz?Sabah uyanırken ayağım onun ayağına değdi ateş değmiş gibi oldum tepeden tırnağa kırgınım kocama.Canım acıyor:KK43:(
sende sadece bugüne özel kırgınlıgını ertelesen,birden taktık degıstırıp iyi davran akla pakla güzel davran öp kokla.
baktın tepkı aynı sessiz kal bişey deme kavga etme sadece tepkısız kal bakalım ne yapacak
ben kocamı aradım

neden resmi konuşuyorsun birimi var yanında dedi..yok hayatım nerden çıktı bu dedim..

sizi dışarı çıkartıyorum diye teşekkürettin de..kendimi bir anda arkadaşın filan sandım dedi..

yok aşkım ondan değil..sende bu sıcakta akşama kadar yoruluyorsun evde uzanmak dinlenmek istersin ama beni kırmayıp dışarı çıkartıcaksın ya o yüzden teşekkür ettim dedim..

yavrum benim beni düşünürmüş..canım karıcım gezdiririm tabi sizi..hemde nereyi istiyorsanız dedi..

süpersin canım allah bozmasınn:KK34:

biz nereye kadar verebiliriz ki karsiligina alamayinca?

ah bi yutabilsek bizde...

sen istedigin kadar konus karsindaki konusmayi bilmedikten sonra yine birsey degismiyorki canim yaaa...

ah keske senin söyledigin gibi tepki alsak bizde alisiriz elbet öyle davranmaya karsiligini aldikca ama....

mesela esim sabah durduk yerde mesaj atti...ne kadar mutlu oldum karsiligini verdim simdi yine tik yok...

bu durumda daha ben ne yapabilirimki...baglanti koptu....kopardi...mesaj yazmayi sevmiyor olabilir ama cokmu zor bea...karsindakinin esinin bir tebbesümüne degmez mi?
zorla yapılmazki mesajlar yazmalar lalcim.
yazmış sabah, vermişsin yanıtını, tebessüm ettirmiş seni,
fazlasını bekleme.
beklediğin için içerleniyorsun.

eşleri nasıllarsa öyle kabul edebildiğimiz sürece iyi hissederiz. kıyaslayarak, beklenti içerisine girerek kendimizi zorlayacağımıza
onu olduğu gibi kabullenmeye zorlamalıyız kendimizi.

karşılıklı ilerler bunlar. zamanla da rayına oturur. temelde sarsıcı problemler yoksa tabi..

benım koca hala yemek pesınde ::))

ben : kocacım yarın ramazan zaten bugun dısarı cıksak nasıl olur

koca: orucu senınle acıcam

deli yaaa :KK9: :KK9:

Dün alttan almak için evin içinde peşinde fino köpeği gibiydim,ben alttan aldıkça o yok şöylesin yok böylesin dedi.BEn evime gidicem duşumu alıcam odama geçip kitap okuycam belki nette takılırım sizlerde olursanız anlatırım gelişmeleri.Ama konuşmuycam,yanıma gelirse biraz sakinleşmeye,dinlenmeye ihtiyacım var bu konuyu bugün konuşmayalım ben yalnız kalayım diycem.Sizce nasıl?

Dün alttan almak için evin içinde peşinde fino köpeği gibiydim,ben alttan aldıkça o yok şöylesin yok böylesin dedi.BEn evime gidicem duşumu alıcam odama geçip kitap okuycam belki nette takılırım sizlerde olursanız anlatırım gelişmeleri.Ama konuşmuycam,yanıma gelirse biraz sakinleşmeye,dinlenmeye ihtiyacım var bu konuyu bugün konuşmayalım ben yalnız kalayım diycem.Sizce nasıl?

aynen....
bencede seni kırdı madem bu kadar iyi niyetinde anlamıyo en güzeli böyle yapman..
herkes tatlı dilden anlamaz zaten..

ben kocamı aradım

Helal olsun canım sana, sen bu konuda kitap falan okudun mu ilişkiler üzerine, tam olması gerektiği gibi davranıyosun.Ben çok kitap okudum ne yapmam gerektiğini biliyorum az çok ama uygulamada sıkıntı var bende

Ne kadar tatlısın:)
kavun konusu için değil tabi. şekerler ince bir fikir, ince ve samimi:)
--

'başbaşa romantik bir yemek yiyin' hala bu önerinin açılımını merak ediyorum:44:

teşekkürler:)
bu yemek işi şöyle zamanlarda oluyo galiba..galiba diyorum çünkü hiç eşimle dışarda mum ışığında'' kremalı ıspanak yatağında ördek yemedik'':))gendelde bizim yemeklerimiz ben hastayken veya tembelliğim tuttuğunda çıkıp yediğimiz yemekler oluyo..dediğin gibi hamburgeri yerken romantiklik olmuyo haliyle..ama herşey tekdüze olunca ,monotonluk hayatınızı ele geçirince hem değişiklik olsun hemde soğuyan duyguları canlandırsın diye yapılabilir ve tercihen evde olsa daha iyi olur..bencede böyle mum ışığında kasıntı yemek yemek yerine kahvaltı yaparken eşinin çayını doldurunca sandalyeye geçmek yerine eşinin dizine oturup atıştırmayı tercih ederim(dikkat bu önerim 60 kilo ve altı bayanlar içindir adam sakatlanmasın sonra:)

............................................................

Son düzenleme:
HAYATIM BİR GÜNDE HERŞEY DÜZELECEK DİYE BEKLEMEK BİRAZ BOŞ HAYAL OLUR..yavaş yavaş nakış gibi işleyelim..sabırlı ol..hemen küsüp kırılma..
sen de aşkım canım filan gibi cilveli bişeyler yazmamışsınki sonuçta..

ben....çok seviyorum seni

.. yaz..şimdi... pest eme..bir hafta böyle yapabilir..ama sonucuna bak sen kuzummmm

sana konusmayi yazayim o halde(sizden kopya cektim; kizmayin):

o: gelinim yanimda olunca dünyalar benim oluyor
ben: seninle evliligimde bir kez pisman oldum o da seninle evlenmekte bu kadar gec kaldigim icin
o: o zaman yine evlenelim
ben: tutuklayip kirsalar kalemimi, elimle yazarim seni sevdigimi
cevaplar belki birbiriyle cok alakali degil ama yeterince sicak degilmi anlamiyorum?

hala mesajlarla bombalamak yersiz olmazmi?

zorla yapılmazki mesajlar yazmalar lalcim.
yazmış sabah, vermişsin yanıtını, tebessüm ettirmiş seni,
fazlasını bekleme.
beklediğin için içerleniyorsun.

eşleri nasıllarsa öyle kabul edebildiğimiz sürece iyi hissederiz. kıyaslayarak, beklenti içerisine girerek kendimizi zorlayacağımıza
onu olduğu gibi kabullenmeye zorlamalıyız kendimizi.

karşılıklı ilerler bunlar. zamanla da rayına oturur. temelde sarsıcı problemler yoksa tabi..

evet zorla yapilmaz...bundan sonra ben yazsamda cevap beklememeliyim sanirim...

aslina bakarsan onu zorlamiyorum ki acik acik...sende beni özledinmi demiyorum seni özledim diyorum....

he beklenti icindeyim o farkli ama o bunu bilmiyorki

Son düzenleme:
bu arada kocişler kıldan tüyden hoşlanmaz nefret ederler
kendinizi salmayın
bıyığınızı,kaşınızı,yüzünüzü,bacaklarınızı oranızı buranızı sürekli bakımlı tutun..
eminim öylesinizdir ama hani bazen kendini salıverenler olabiliyor
şimdi ise yaz ve güneş kendini çok fazla hissettiriyor üzerimizde..
hele dışarda yüzlerde tüy varsa sakal gibi görünüyor ve çok itici bi görüntü bu
gerçekten çok ciddiyim bu konuda
sonra vay efendim kocam şu mini etekliye baktı,vay efendim şu bikinili hatuna gözünü dikti çarşıda sokakta şortlu kızlar dikkatini çekiyor demeyin:)
erkekelr ışıl ışıl bakımlı cilt severler tabiri caizse cillop gibi :)
bilginize:)

Son düzenleme:
X