Kocalara işveli cilveli dayak :)

hehehe dünden beri sonunda bütün sayfaları okumayı bitirdim :KK53:
ben henüz nişanlıyım o nedenle tecrübe edinmem lazım ileriye yönelik
ben de çok trip yapan hemen suratı asılan biriyim nişanlım da bu huyumu sevmez hep gülmemi cıvıl cıvıl olmamı ister
ben de işe bu huyumu değiştirerek başlayabilirim sanırım

Son düzenleme:
Kızlar hadi hadi..bi kendinize gelin bi silkelenin allah aşkına..noldunuz yine yaa..döküldünüz vallaa...şimdiden pes ediyor bazılarımız..nededik güle oynaya yaşıcaz artık..yok eften püften şeyleri sorun yapmak şu 3 günlük dünyada..

Hani bişey yapmıyormusunuz kocalara ..arayan soran artistik mesaj çeken yok galiba..

Ohoooo şimdiden koyverdiniz kendinizi...

canım iyi diyosun da,bazen ne kadar istesekte olmuyo işte yarın ramazana başlıyoruz ve evdeki paralar suyunu çekti ne maaş zamanı ne avans bu akşam da eli boş gelirse gelde güleryüzlü ol ben napıcam sahura iftara diye düşünüp suratta asarım dırdırda yaparım herhalde:KK50:

canım iyi diyosun da,bazen ne kadar istesekte olmuyo işte yarın ramazana başlıyoruz ve evdeki paralar suyunu çekti ne maaş zamanı ne avans bu akşam da eli boş gelirse gelde güleryüzlü ol ben napıcam sahura iftara diye düşünüp suratta asarım dırdırda yaparım herhalde:KK50:

sende haklısında adamın elinde olsa zaten yağdırır şekerim..sen akşam eli boş gelince surat assan ne geçecek eline..
bari ağzınızın tadını bozmayın..tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye boşa söylememiş atalarımız..

var bi bildikleri dimi yani..bu akşam kaç kişi kocayla dışarı çıkacak bakimm..aradınızmı siz kocaları dışarı çıkalım diye..şöyle süslenin püslenin güzel kokularınızı sürün gezin tozun hatunlar..ramazanda bunları zaten yapamıcaz pek fazla..

kızlar dunku msjlardan cılvelerden sonra sonuc alan kac kısı war acabaa:KK1::KK1::KK52:

canım aynen bende katılıyorum benim eşimde ilk tanıştımız zamanlarki gibi degil biz 7 yıl arkadaşlıktan sonra evlendik eşimle ve şimdi tavırları beni çok üzüyor..çok az ilgileniyor ben istedim için bişeyler yapıyor ama kendi istedi için yapmıyor.

bizde öyleyiz..eskiden daha güzeldi..ama işlemeye başladım tabi..az evvel koca aradı beni...

hesap numaranı söylesene yavrum kaçtı dedi..bende niye dedim..para yatırcam kredi kartını ödersin dedi..

nerden buldun parayı dedim..
aaa napcan sen..üzümünü ye bağını sorma dedi

hehehehehehehe...yaşasın doğru yoldayım..benim odun düzeliyor yavaş yavaş...
çünkü ben ruhunu alacam dedim size dimi....ruhen bütünleşcez kocamla yavaş yavaş..içten fethedicem

Dün mesaj atmadım ben ama evde gerekeni yaptım :KK70: , sabah ikimizde çok mutlyduk beni işe getiriken şarkılar falan söyledi hahaha. Doğum yaptıntan sonra bende yorgunluktan dolayı çok istek olmuyordu hep ondan talep geliyordu, dün akşam ben sırnaşınca bayağı mutlu oldu herifim

Dün mesaj atmadım ben ama evde gerekeni yaptım :KK70: , sabah ikimizde çok mutlyduk beni işe getiriken şarkılar falan söyledi hahaha. Doğum yaptıntan sonra bende yorgunluktan dolayı çok istek olmuyordu hep ondan talep geliyordu, dün akşam ben sırnaşınca bayağı mutlu oldu herifim

Al benden de o kadar... Evliligim 2. yıl bitecek ama eşimde çok değişim var sadece bana karşı öyle değil ailemede öyle mesala ailem daha 1 hafta önce geldi ve gitti hemde istanbuldan sivasa. Ama eşim bir surat bir surat anlatamam annemde farkında bir pikniğe gittik burnumdan döktü

beni eşim ailemle çok iyi maşşalh bizim sorun ikimizde başka kimseyle yok şimdi bide çocuk için tedavi görüyoruz 2. denememiz ve olumlu sonuç aldık bu sürece kadar hiç alakalı olmadı ilgiye ihtiyacım var stres olmamam lazım dedikce kaçtı benden.şimdide ilk tes sonucunu alalım öyle rahatlıycam ikinci sonucu alalım öyle rahtlıycam dedi sonuçları aldık güzel ama şimdide eşim kontrolede gidelim öyle diyor.eve geliyor hoş beş nasılsın iyimisin arkası yok..buda beni çok üzüyor yaa napcam bilmem.hani öncedende böyleydi aramaz sormazdı desem ama degildi git gide soguyoruz sanki

açıkcası benı okadar cok konuda degıstırmeye calısıyo degıstıremeyınce kısıtlıyokı artık gına geldı
oyuzden bende aynısını yapmaya calısıyorum canım romantızmmı ıstıyo romantık ol,biyeremı gtmek ıstıyo gel benı suraya götür daha bi çok örnek
insan ektıgını biçer o bana bu sekılde davrana davrana bunu aşıladı dogal olarak onu oldugu gibi kabulleneyım ayy canım oda ınsan yalnız kalmaya kafayı dınlemeye hakkı var
güleryuzlu tatlı dıllı olayım erkek bunu ıster falan..yokyaaaaaa
o benım ıhtıyaclarımı ısteklerımı nekadar düşünyo acaba????????
10 yıllık kız arkadaslarımla görüşemıyorum onlar kötü onlar şöyle böyle ben varım sadece ben benn
ee sen varsında huzur yaşattıgın bi anmı var kardeşımmm
benım psıkolojımı düşün birazda rahat bırak benı yaaaa diye baslıyorum bendee
onunla bişey yamaktan keyıf almıyorum cogunlukla cünkü hep jkavga çıkıyo

canımmm yazdıkaşrın cok güzel ama işte bunları uygulayacagın kocanın kıvamıda önemlı
diyorum askım benım senın yerın ayrı sen benım en özelımsın kımse senın yerını alamaz ancak bı bayan bazen hemcınslerıne ıhtıyac duyar konusmak ıster dewrtlesmek ıster,bu eşini ikinci plana attıgı anlamına gelmez.
sadece bayansı bı duygudur,dısarda görüşmek yada evde bulusmak tercıh meselesıdır
ben evımde arkadaslarımı agırlamak ısterımmm keyıflı saatler geçırmek ısterım.benım mutlu olmam eşimide mutlu eder degılmı sevgılım.sen ne düşünüyosun??
ve kocamın cevabı:
ben evımde kımseyı ıstemıyommmm bız yeterız bırbırımıze madem benle zaman gecırmek ıstemıyosun ne halt etmeye evlendın
senın o arkadasların 5 para etmezz,sen benımle mutlu ol,olamıyosanda ne halın varsa gör ama bu konu bıdaha acılmıycak ıstemıyom kız mız.bıdı bıdı,gerisi kavga zaten..

kızlar benım yaşadıgım bu dialogtan sonra bu adama nasıl davranıpta yola getırırm bu konuda fikri olan varmı???
bu arada yemek yiyenlere afiyet bal şeker olsun yiycek olanlarada öyle:)

bizde öyleyiz..eskiden daha güzeldi..ama işlemeye başladım tabi..az evvel koca aradı beni...

hesap numaranı söylesene yavrum kaçtı dedi..bende niye dedim..para yatırcam kredi kartını ödersin dedi..

nerden buldun parayı dedim..
aaa napcan sen..üzümünü ye bağını sorma dedi

hehehehehehehe...yaşasın doğru yoldayım..benim odun düzeliyor yavaş yavaş...
çünkü ben ruhunu alacam dedim size dimi....ruhen bütünleşcez kocamla yavaş yavaş..içten fethedicem

akilli kadinin hali bir baska yok yok ben beceremiyorum bu isi...

pes edecegim sanirim....

akilli kadinin hali bir baska yok yok ben beceremiyorum bu isi...

pes edecegim sanirim....

SAÇMALAMA...ASIL BEN BECEREMEM SANIYORDUM..biz neler neler yaşadık şu 5 senelik evlilikte bir bilsen..kaçkere döndük direkten...
ne kırgınlıklar var içimizde..hani anlatsam roman olur..cidden tatlım yaa...

sakın pes etme..kadın isterse yapamayacağı hiçbirşey yoktur..mantığını kullan..hemen duygularına yenik düşme..kırılıp üzülüp pes etme yani..ok

Son düzenleme:
kızlar benım yaşadıgım bu dialogtan sonra bu adama nasıl davranıpta yola getırırm bu konuda fikri olan varmı???
bu arada yemek yiyenlere afiyet bal şeker olsun yiycek olanlarada öyle:)

tatlım sanki başka şeyler var aranızda..yani neden sürekli seninle vakit geçiriyor..o sıkılmıyormu bu durumdan..arkadaşları çevresi yokmu eşinin oda onlarla takılsın biraz..

seni kısıtlamasının sebebi ne...ondan soğuyacağını filanmı düşünüyor..yani böyle bir izlenimmi verdin acaba eşine..hiç anlamış değilim

Eşimle şark görevindeyiz sivas ta bebeğim doğduğunda annem hep ilgilendi allah razı olsun bin kere, dünya durdukça annemde babamda yaşasın. Ama eşim annemler geldiğinde acayip bir huya girdi anlatamam. Çok üzüldüm ama değiştiremiyorum onlar gidince eski huya döndü. Gülüyor konuşuyor ama ailemin yanında kelam etmedi alıp laptopu kucağına sustu nete takıldı.

yok canım benim eşim ailemle çok iyi maşallah bi sıkıntımız yok o konuda hatta şimdi tüp bebek tedavisi görüyoruz bir aydır annemlerdeyiz maşallah sıkıntı yok .sıkıntı bizim ikimizin arasında 7yıllık arkadaşlık ve 3 yıllıkta evlilik hayatımız var ama evlendimizin ikinci senesinden beri yavaş yavaş kopmaya başladı işini bahane eder yorgunluk bahane eder oldu.eskiden ilgilenmese beni alıştırmasaydı şimdi bu kadar sıkıntı yapmazdım bende.ço gücüme gidiyor.şimdide tedaviyi bahane ediyor.iinci tedavim bu çok şükür bunda güzel sonuçlarımı aldım.tedavi aşamasında soguk kaldı ilgisiz kaldı hep ben ne dersem onu yapıyor kendiligimden düşüneyimde şunu yapayım mutlu edeym demiyor.ilk sonucu alalım öyle ikinci sonucu alalım öyle dedi bana aldık çok şükür çıktı hamilelik.bugün konuştum artık düzeleceksin demi diye şimdi de bana verdigi cvp doktorum 10 gün sonra kontrole gel dedi o bahane gidelimde bi hayırlısıyla sonra rahatlıycam diyor.çokkkkkkkkk üzülüyorum yaa napcam bilmiyorum

SAÇMALAMA...ASIL BEN BECEREMEM SANIYORDUM..biz neler neler yaşadık şu 5 senelik evlilikte bir bilsen..kaç döndük direkten...
ne kırgınlıklar var içimizde..hani anlatsam roman olur..cidden tatlım yaa...

sakın pes etme..kadın isterse yapamayacağı hiçbirşey yoktur..mantığını kullan..hemen duygularına yenik düşme..kırılıp üzülüp pes etme yani..ok

ya baksana su bir kac yaptigim bile dikis tutmuyor...ne kadar sorumsuz bi adam olmus benim esim ben görmek istememisim....

ruhsuz sanki...

ya baksana su bir kac yaptigim bile dikis tutmuyor...ne kadar sorumsuz bi adam olmus benim esim ben görmek istememisim....

ruhsuz sanki...

hemen olacak birşey değil bu..sinirlenme...bir günde düzelirmi..kişiden kişiye farkeder..sen ısrarla iyi davranmaya devam et..emin ol yumuşayacaktır..sakın ukalalık filan yapma..tripte atma..suratta asma..bugün bunların hiçbirini yapma tamammı canım..bir dene hiçbirşey kaybetmezsin...başka sefere sakla..neşeni kaybetme güzelim..

''beni yoksa sevmiyormusun..neden seni önemseyerek yazdığım mesajlarıma cevap vermedin aşkım..gözünde mutlu olmayı gerçekten haketmiyormuyum ?

oysa benim gibi tatlı benim gibi güzel benim gibi kocasına aşık biri nasıl sevilmez ?
haksızmıyım bebeğim..''

bunu yaz

Son düzenleme:
şimdi kızlar bazı erkekler sürekle tartışma ortamı hır gür filan derken evliliği yada eşlerini fazla benimseyemiyolar..hani derler ya bir elmanın iki yarısı..işte o durum oluşamıyor..o yüzden yavaş yavaş aheste aheste hedefe doğru gidicez....istediğimiz şekle elbet gelecekler..kiminin kocası bir haftada kiminin kocası bir ayda kimininki 3 ayda..ama mutlaka biz kazanıcaz...

akşam beni koca dediki

bir erkek annesinin yanında bulduğu huzuru ve güveni hatta daha fazlasını karısının yanında bulmak ister..işte bu huzurdur karı-kocayı bir bütün yapan..eğer bu yakalandıysa bir evlilikte,

ozaman sexte güzel olur..konuşmakta güzel olur tartışmakta güzel olur herşey güzel olur..ve artık adam ben karımı nasıl mutlu etsem acaba diye düşünmeye başlar..işte bunu karısından alabilen erkek, o kadının her dediğini yapar..

hemde kırılmasın üzülmesin yada surat asmasın diye değil içinden geldiği için yapar dedi..

bence doğru vallaaaa

Katılıyorum canım çok doğru söylemiş :KK9::KK9::KK9:

asla asla ve asla vazgecmeyin ,askinizla usandirim onu.teslim olucaktirr ALLAHin izni ile.ben 4 yillik evliyim,neler yasadik.hamileliyimi annemlerde gecirdim arti cocugun 1 yasi olandan sonra baristik ,benim tek bildiyim onu sevdigim ve yerine asla bir baskasini koyamayacagimdi,dondukten sonra da 1 ay cok guzel oldu,sonra yeniden sorunlar,anlasmazliklar,ben yine de sabretdim,onu degistirmeni yolu kendimi degistirmektir diye dusundm hep,tavirlarimi da degistirdim,gorunusumu de,her gun kendime biseyler kattim.ve ne ben ne de o artik eskisi degiliz.ELHAMDULILLAH.onu cook seviyorum,esimden seviyorum kelimesini duymadigim yillar olsa dsa buna hep inandim ve hep inanicam,1 hafta ayriliga dayanamiyorum,ben esimi cook seviyorum,onsuzluk hic cekilmiyordu.

X