Kocalara işveli cilveli dayak :)

elossa haklisin ama ben olsam bende ayni davranirdim sanirim....hatayi biz nerede yapiyoruz...neden söylenilen laflari yutamiyoruz ve konusma farkli boyutlara geliyor?

ben aynı davranmazdım mesela
o anlık yutardım çünkü nasılsa o laflarını burnundan getirebileceğim bi an olacak,şimdilik rafa kaldırırdım elimde malzeme olsun diye
bi zaman sonra bikaç gün umursamaz monoton bi kadın olup çıkardım,sex isteğine bikaç gün cevap vermzdim ve bana hayıflanmasını beklerdim,kii illaki şikayetçi olacaktır böyle davranında...
bende işte tam o zaman o bana saydığı lafların her birini tek teeekkk söyler bi güzel yuttururdum...
ağzını açıpta tek kelime edemez çünkü zaten kendisine ait cümleleri kullanacağım için,aynı dili konuştuğumuzu vurgulardım!
bir daahda cesaret edemezdi bana aynı şekilde yaklaşmaya,en azından dikkatli konuşurdu artık

sen onun tabağına sar :) o senin tabağına:)))
onun ayranından iç mesela rujun bulaşsın o da bunu görecek ordan içecek kesinlikle.! psikolojik:))
köftenden bi ısırık al,kalanını ona uzat bide güzell bi gülücük patlat..olay bitmiştir:)
Bence de bizde olay biter elossa:)
Filmlerde görürüz ışıklar mumlar kadehler fransızvari öksürükler:)
Yemek masası niye?

Kızlar ben balık burcuyum eşim yay burcu.Evliliğimizde 4 senemiz bitecek.Ben 22 eşim 32 yaşında 2 tanede dünyalar tatlısı kızım var.nişanlıyken atılan mesajları istiyorummmmmm.Bunu nasıl sağlıycaz yaaa :KK43:

Kızlar ben balık burcuyum eşim yay burcu.Evliliğimizde 4 senemiz bitecek.Ben 22 eşim 32 yaşında 2 tanede dünyalar tatlısı kızım var.nişanlıyken atılan mesajları istiyorummmmmm.Bunu nasıl sağlıycaz yaaa :KK43:

sen başlat o zaman şekerim..
şöyle güzel bi mesaj yaz bakalım...

mesajların akıbetinde pazara çıkmıcam annemler gidicem dedim-

- oda kuşlama yem verdin mi dedi.

-verdim akşam erken gelmene gerek kalmadı dedim

- okey dedi

-akşam annemlerdeyim dedim

- okey dedi

bu kaaaaaa yok artık mesaj falan olayı bitti bugünlük

Bende aynıyım canım hemen alınırım,gücüme gider hassasta değildim ama çocuktan sonra böyle oldum sanırım.Bide benim kızdığım olay ben bişey söylerken dikkat ediyorum onu kırmamaya çalışıyorum hakaretvari asla konuşmam ama o nasıl konuşabiliyo ağzından çıkmadan bi düşünsün istiyorum ama yoooook

biz onlara göre cok fazla beklenti icindeyiz sanirim...ayni durum bizde de mevcut...

neden agizlarindan kötü seyler cikmadan düsünmezler acaba karsimdaki kirilirmi diye?

ilk baslarda bunu bende yapamiyordum ama artik ögrendim laflarimi secerek konusmayi...ve bu aslinda cok da zor degil onlar da istese basarabilirler...

elossa haklisin ama ben olsam bende ayni davranirdim sanirim....hatayi biz nerede yapiyoruz...neden söylenilen laflari yutamiyoruz ve konusma farkli boyutlara geliyor?

uyumlu olmak surat asmamak neşeli olmak falan filan

bunları herşeyi yutmak anlamına gelmiyorki..

konuşarak söyelemek lazım sıkıntını...

kocan hadi anneme gidiyoruz dediğinde oturup saatlerce bunun kavgasını yapmaya gerek yok mesela..güler yüzle GİTMİYORUM. DE BİTTİ...

KAVGA EDECEKSE ETSİN..BAĞIRACAKSA BAĞIRSIN..NE DİYECEKSE ETSİN..DUVARLA ORDA BENİM YERİME DİNLER ONU..SABAHA KADAR KUDURCAK DEĞİL YA..ELBET SAKİNLEŞİP GELİP ÖZÜR DİLECEK..ÇÜNKÜ BEN SADECE GİTMİYORUM DEDİM OKADAR..LAFLARI SIRALAYIP BAĞIRIP ÇAĞIRAN OYDU..HALİYLE VİCDANI SIZLAYACAK OLANDA O..BEN HANIMLIĞIMI BOZMADIM SAYGISIZLIKTA YAMADIM...ONA UYMADIM AMA O KENDİNİ REZİL ETTİ...
İSTEKLERİMİ ESKİSİ GİBİ YİNE SÖYLİCEM..AMA KISA VE ÖZ BİTTİ.KARDEŞİM..

LAK LAK LAK YAPMAYA GEREK YOK..BU ÖYLESİNE BİR ÖRNEK TABİ..HERKES KOCASININ HUYUNU SUYUNU BİLİYOR ONA GÖRE TAKTİK GELİŞTİREBİLİR..

BENİ ARKADAŞLARIMLA DIŞARIYA GÖNDERMİYOR DİYELİM..CANIM BENİMDE ONLARLA BİRLİKTE OLUP KAFA DAĞITMAYA İHTİYACIM VAR..ONLAR DİLEDİKLERİ GİBİ GEZİYORLAR EŞLERİ İZİN VERİYOR..SEN VERMİYORSUN BELKİ KENDİNE GÖRE HAKLI SEBEPLERİN VARDIR..SENİ ÇİĞNEMEK İSTEMEM..AMA SENDE BENİ ANLA BENİMDE İHTİYACIM VAR AŞKIM..

DEDİĞİN ZAMAN BUNA HANGİ ERKEK HAYIR DER YADA HANGİ ERKEK BUNUN İÇİN KAVGA EDER..HATİCEYE BAKMA NETİCEYE BAK..DEDİĞİNİ YAPTIRYORMUSUN EVET..EEEEE DAHA NE

Başbaşa yemeğe çıkıp romantik olmanın anlamını bilmiyorum ben. İnsan yemek yerken nasıl duygulu romantik olur.
Biz yemeğe çıkacaksak ne bileyim köfteciye gittik diyelim, köftecide nasıl duygulu olunur?
Veya evde?

dün eşim kavun yiyiyodu bi tane ısırdı uzattı yarısını bana bende ölürüm yine öyle yiyemem onun bardağından su içemem bilir yani böyle dandik bi huyum var ellerimi sıka sıka aldım yedim ama renkten renge girdim napiim yazık romantikliği gelmiş adamın içinde kalmssın dedim..yani böyle şeyler olabilir..birde eşim çayı yarım şekerle içer şekeri kırmaktan gıcık olur..ben boş olduğum bi vakitte aldım bir şekerlik dolusunu kırdım çok hoşuna gitmişti:KK14:

ben aynı davranmazdım mesela
o anlık yutardım çünkü nasılsa o laflarını burnundan getirebileceğim bi an olacak,şimdilik rafa kaldırırdım elimde malzeme olsun diye
bi zaman sonra bikaç gün umursamaz monoton bi kadın olup çıkardım,sex isteğine bikaç gün cevap vermzdim ve bana hayıflanmasını beklerdim,kii illaki şikayetçi olacaktır böyle davranında...
bende işte tam o zaman o bana saydığı lafların her birini tek teeekkk söyler bi güzel yuttururdum...
ağzını açıpta tek kelime edemez çünkü zaten kendisine ait cümleleri kullanacağım için,aynı dili konuştuğumuzu vurgulardım!
bir daahda cesaret edemezdi bana aynı şekilde yaklaşmaya,en azından dikkatli konuşurdu artık

Seninki güzel taktik ama yapabilene işte bende o bikaç günü bekleyecek sabır olsa aaahh

Bence de bizde olay biter elossa:)
Filmlerde görürüz ışıklar mumlar kadehler fransızvari öksürükler:)
Yemek masası niye?

bak mesela bende o işte iyi değilim,dışarda bikaç kez romantik yemek ısmarlamıştı eşim adam yer ayırtmış ne güzel tamam herşey iyi,ama kasılmaktan daraldım ben her defasında güleceğim geldi sürekli:)))
insan kendini robot gibi hissediyor,yani ben öyle hissettim şahsen..
sanki beni biri kurmuş oraya bırakmış,kurma kolu dönene kadar rol yapayım istiyor,o durdumu herşey bitecek gibi bişi:)
ben o işi evde ççookk relax uyguluyorum ve inanılmaz güzel geçiyor gece:)
güzel bir masa hazırlıyorum siyah veya kırmızı örtü üzerine örtünün tam zıddı mumlar..2 kadeh,şarap v.s. öyle deli gibi hazırlanmayada gerek yok zaten yiyemiyorsunuz vakit yetmiyor:))))))
saçımı başımıda fönlemiyorum duştan nasıl çıktıysam öyle kuruluyor dağıtıyorum doğal,sıfır makyaj ama dün bahsettiğimiz file çorap veya babydoll giyip bekliyorum kocişimi..
şimdi erkek olalım 2. dk. ve böyle bir masa hazırlanmış olsun şahsımıza ve eşimiz bizi bu şekil bekliyor...
ne yaparsınız Allah aşkına bi söyleyin kızlar:))
buna tepkisiz kalacak ERKEK tanımıyorum ben! :)
olsa olsa Fatih Ürek kalır:)))

Kızlar hadi hadi..bi kendinize gelin bi silkelenin allah aşkına..noldunuz yine yaa..döküldünüz vallaa...şimdiden pes ediyor bazılarımız..nededik güle oynaya yaşıcaz artık..yok eften püften şeyleri sorun yapmak şu 3 günlük dünyada..

Hani bişey yapmıyormusunuz kocalara ..arayan soran artistik mesaj çeken yok galiba..

Ohoooo şimdiden koyverdiniz kendinizi...

mesajların akıbetinde pazara çıkmıcam annemler gidicem dedim-

- oda kuşlama yem verdin mi dedi.

-verdim akşam erken gelmene gerek kalmadı dedim

- okey dedi

-akşam annemlerdeyim dedim

- okey dedi

bu kaaaaaa yok artık mesaj falan olayı bitti bugünlük
püüüüüüüüüüffffffffffffffffffffff......
uyuz oldum şimdi...

dün eşim kavun yiyiyodu bi tane ısırdı uzattı yarısını bana bende ölürüm yine öyle yiyemem onun bardağından su içemem bilir yani böyle dandik bi huyum var ellerimi sıka sıka aldım yedim ama renkten renge girdim napiim yazık romantikliği gelmiş adamın içinde kalmssın dedim..yani böyle şeyler olabilir..birde eşim çayı yarım şekerle içer şekeri kırmaktan gıcık olur..ben boş olduğum bi vakitte aldım bir şekerlik dolusunu kırdım çok hoşuna gitmişti:KK14:
Ne kadar tatlısın:)
kavun konusu için değil tabi. şekerler ince bir fikir, ince ve samimi:)
--

'başbaşa romantik bir yemek yiyin' hala bu önerinin açılımını merak ediyorum:44:

biz onlara göre cok fazla beklenti icindeyiz sanirim...ayni durum bizde de mevcut...

neden agizlarindan kötü seyler cikmadan düsünmezler acaba karsimdaki kirilirmi diye?

ilk baslarda bunu bende yapamiyordum ama artik ögrendim laflarimi secerek konusmayi...ve bu aslinda cok da zor degil onlar da istese basarabilirler...

HAYATIM BİR GÜNDE HERŞEY DÜZELECEK DİYE BEKLEMEK BİRAZ BOŞ HAYAL OLUR..yavaş yavaş nakış gibi işleyelim..sabırlı ol..hemen küsüp kırılma..
sen de aşkım canım filan gibi cilveli bişeyler yazmamışsınki sonuçta..

ben....çok seviyorum seni

.. yaz..şimdi... pest eme..bir hafta böyle yapabilir..ama sonucuna bak sen kuzummmm

yaratıcı ol, romantik ol demekle olacak şey değil ki bu.
sev beni demez insan. seviyorum seni der.
ilgi, alaka, sevgi, soyut duygular kendiliğinden gelişir, dürterek gelişmez.
varsa vardır, gelir.
12 sene oldu evleneli. bir gün demedim romantik olsan biraz.
değil çünkü.
içten gelir bir his bu.
arzuladığım gibi davranırım. sakınmam. onda da olmayanı istememeliyim. yapmacık davransın istemem.

aksine yaratıcı ol deyince insan tıkanır. söyleyeceği varsa da duraksar.

birbirini kabullenmek ile alakalı durumlar.
açıkcası benı okadar cok konuda degıstırmeye calısıyo degıstıremeyınce kısıtlıyokı artık gına geldı
oyuzden bende aynısını yapmaya calısıyorum canım romantızmmı ıstıyo romantık ol,biyeremı gtmek ıstıyo gel benı suraya götür daha bi çok örnek
insan ektıgını biçer o bana bu sekılde davrana davrana bunu aşıladı dogal olarak onu oldugu gibi kabulleneyım ayy canım oda ınsan yalnız kalmaya kafayı dınlemeye hakkı var
güleryuzlu tatlı dıllı olayım erkek bunu ıster falan..yokyaaaaaa
o benım ıhtıyaclarımı ısteklerımı nekadar düşünyo acaba????????
10 yıllık kız arkadaslarımla görüşemıyorum onlar kötü onlar şöyle böyle ben varım sadece ben benn
ee sen varsında huzur yaşattıgın bi anmı var kardeşımmm
benım psıkolojımı düşün birazda rahat bırak benı yaaaa diye baslıyorum bendee
onunla bişey yamaktan keyıf almıyorum cogunlukla cünkü hep jkavga çıkıyo
uyumlu olmak surat asmamak neşeli olmak falan filan

bunları herşeyi yutmak anlamına gelmiyorki..

konuşarak söyelemek lazım sıkıntını...

kocan hadi anneme gidiyoruz dediğinde oturup saatlerce bunun kavgasını yapmaya gerek yok mesela..güler yüzle GİTMİYORUM. DE BİTTİ...

KAVGA EDECEKSE ETSİN..BAĞIRACAKSA BAĞIRSIN..NE DİYECEKSE ETSİN..DUVARLA ORDA BENİM YERİME DİNLER ONU..SABAHA KADAR KUDURCAK DEĞİL YA..ELBET SAKİNLEŞİP GELİP ÖZÜR DİLECEK..ÇÜNKÜ BEN SADECE GİTMİYORUM DEDİM OKADAR..LAFLARI SIRALAYIP BAĞIRIP ÇAĞIRAN OYDU..HALİYLE VİCDANI SIZLAYACAK OLANDA O..BEN HANIMLIĞIMI BOZMADIM SAYGISIZLIKTA YAMADIM...ONA UYMADIM AMA O KENDİNİ REZİL ETTİ...
İSTEKLERİMİ ESKİSİ GİBİ YİNE SÖYLİCEM..AMA KISA VE ÖZ BİTTİ.KARDEŞİM..

LAK LAK LAK YAPMAYA GEREK YOK..BU ÖYLESİNE BİR ÖRNEK TABİ..HERKES KOCASININ HUYUNU SUYUNU BİLİYOR ONA GÖRE TAKTİK GELİŞTİREBİLİR..

BENİ ARKADAŞLARIMLA DIŞARIYA GÖNDERMİYOR DİYELİM..CANIM BENİMDE ONLARLA BİRLİKTE OLUP KAFA DAĞITMAYA İHTİYACIM VAR..ONLAR DİLEDİKLERİ GİBİ GEZİYORLAR EŞLERİ İZİN VERİYOR..SEN VERMİYORSUN BELKİ KENDİNE GÖRE HAKLI SEBEPLERİN VARDIR..SENİ ÇİĞNEMEK İSTEMEM..AMA SENDE BENİ ANLA BENİMDE İHTİYACIM VAR AŞKIM..

DEDİĞİN ZAMAN BUNA HANGİ ERKEK HAYIR DER YADA HANGİ ERKEK BUNUN İÇİN KAVGA EDER..HATİCEYE BAKMA NETİCEYE BAK..DEDİĞİNİ YAPTIRYORMUSUN EVET..EEEEE DAHA NE

canımmm yazdıkaşrın cok güzel ama işte bunları uygulayacagın kocanın kıvamıda önemlı
diyorum askım benım senın yerın ayrı sen benım en özelımsın kımse senın yerını alamaz ancak bı bayan bazen hemcınslerıne ıhtıyac duyar konusmak ıster dewrtlesmek ıster,bu eşini ikinci plana attıgı anlamına gelmez.
sadece bayansı bı duygudur,dısarda görüşmek yada evde bulusmak tercıh meselesıdır
ben evımde arkadaslarımı agırlamak ısterımmm keyıflı saatler geçırmek ısterım.benım mutlu olmam eşimide mutlu eder degılmı sevgılım.sen ne düşünüyosun??
ve kocamın cevabı:
ben evımde kımseyı ıstemıyommmm bız yeterız bırbırımıze madem benle zaman gecırmek ıstemıyosun ne halt etmeye evlendın
senın o arkadasların 5 para etmezz,sen benımle mutlu ol,olamıyosanda ne halın varsa gör ama bu konu bıdaha acılmıycak ıstemıyom kız mız.bıdı bıdı,gerisi kavga zaten..

Bana bir akıl verin neolur,kırgınım çünkü sürekli zeytinyağ gibi üste çıkıyor haklıyken haksız duruma düşüyorum.Bana sürekli aksisin,negatifsin,gerginsin diyor ama aslında o ortamı kendi oluşturuyor.Bütün gece ağladım.Konuşmak istemiyorum onunla ama 4 senedir beraberiz 24 saat hiç küs kalmadık.Belkide küs kalamaya ihtiyacımız var nedersiniz?Sabah uyanırken ayağım onun ayağına değdi ateş değmiş gibi oldum tepeden tırnağa kırgınım kocama.Canım acıyor:KK43:(

bak mesela bende o işte iyi değilim,dışarda bikaç kez romantik yemek ısmarlamıştı eşim adam yer ayırtmış ne güzel tamam herşey iyi,ama kasılmaktan daraldım ben her defasında güleceğim geldi sürekli:)))
insan kendini robot gibi hissediyor,yani ben öyle hissettim şahsen..
sanki beni biri kurmuş oraya bırakmış,kurma kolu dönene kadar rol yapayım istiyor,o durdumu herşey bitecek gibi bişi:)
ben o işi evde ççookk relax uyguluyorum ve inanılmaz güzel geçiyor gece:)
güzel bir masa hazırlıyorum siyah veya kırmızı örtü üzerine örtünün tam zıddı mumlar..2 kadeh,şarap v.s. öyle deli gibi hazırlanmayada gerek yok zaten yiyemiyorsunuz vakit yetmiyor:))))))
saçımı başımıda fönlemiyorum duştan nasıl çıktıysam öyle kuruluyor dağıtıyorum doğal,sıfır makyaj ama dün bahsettiğimiz file çorap veya babydoll giyip bekliyorum kocişimi..
şimdi erkek olalım 2. dk. ve böyle bir masa hazırlanmış olsun şahsımıza ve eşimiz bizi bu şekil bekliyor...
ne yaparsınız Allah aşkına bi söyleyin kızlar:))
buna tepkisiz kalacak ERKEK tanımıyorum ben! :)
olsa olsa Fatih Ürek kalır:)))
Harikasın:) Ben de bundan bahsediyorum,
o fileler çoraplar baş döndürücü zaten.
e giydin o giysileri
e niye giyinip kuşandığın da belli
yemek niye?
mantığı ne yemeğin?

relax diyorsun ya, ilişki davetinde olunduğu belli.
belirli olan ilişki geriyor beni galiba.
belki de ondan romantik masa sevemiyorum.
aslında şuh giysileri giyip beklemekte bana uzak.
kendiliğinden gelişip kendiliğinden sevişilmeye başlansa
kalkıp karşısında giyinip
yanına yanaşmak
daha mı spontene? saçma mı yoksa?

ben kocamı aradım

tatlım akşam dışarı çıkalım mı çocuklarla dedim..tamam çıkalım yavrum dedi..

tamam hayatım teşekkürederim..kolay gelsin iyi çalışmalar dedim..

neden resmi konuşuyorsun birimi var yanında dedi..yok hayatım nerden çıktı bu dedim..

sizi dışarı çıkartıyorum diye teşekkürettin de..kendimi bir anda arkadaşın filan sandım dedi..

yok aşkım ondan değil..sende bu sıcakta akşama kadar yoruluyorsun evde uzanmak dinlenmek istersin ama beni kırmayıp dışarı çıkartıcaksın ya o yüzden teşekkür ettim dedim..

yavrum benim beni düşünürmüş..canım karıcım gezdiririm tabi sizi..hemde nereyi istiyorsanız dedi..

tamam aşkım hadi görüşürüz dedik kapattık telefonu..

naberrr naberr kızlar..hehehehehe ...

ben mermileri atmaya başladım bilee....

X