Kocalara işveli cilveli dayak :)

kırdın kalbimi canın sağolsun..zaten yüreğimin ilk kırgınlığı değilki..

kaç kez ağladım için için..kaç kez yalvardım allaha ikimiz için..

bir gram huzur du istediğim, evliliğimiz için..

olmayınca olmuyormuş işte..en iyisi zaman..

ben oyalandım tatlım birazda sen oyalan..

hehehehe attım işte

kırdın kalbimi canın sağolsun..zaten yüreğimin ilk kırgınlığı değilki..

kaç kez ağladım için için..kaç kez yalvardım allaha ikimiz için..

bir gram huzur du istediğim, evliliğimiz için..

olmayınca olmuyormuş işte..en iyisi zaman..

ben oyalandım tatlım birazda sen oyalan..

hehehehe attım işte

saol cnm açıkladığın için bunu bile iki kere okudum valla :):)

ilk arayı ısıtmak lazm da bi taraftan da ben niye uğraşıyom diyorum

Ne güzel siz eskiye dönebilmişsiniz.Bizde aynen dediğin gibiyiz şu anda.Oğlumuzu hayatımızın odak noktası yaptık.Bizimkiside onca engele rağmen aşk evliliği.Doğumdan sonra aldığım kilolar yüzünden beraber olurken çok rahatsız oluyordum dediğin gibi görev gibi geliyordu.Ama kilolarımın hepsini verdim eski halime döndüm.Cinsel hayatımız o zamana göre daha iyi.Aslında eşim odun gibi değildir.Gayet sıcakkanlı,anlayışlı,romantik ,esprili,benim sözüme önem veren biridir.Belki de onun bu hale gelmesine benim odunluğum neden oldu.Bende aksine ciddi,disiplinli ve özellikle son zamanlar çok sinirliyim.Eşim hayatı akışına bırakıp plansız yaşamayı sever bende durum tam tersi.Bu yüzden son zamanlarda iyice uzaklaştık.Eskiden tartışmalarımız sadece aileler yüzünden olurdu.Şimdi özellikle benim hiç bişeye tahammülüm kalmadı sebebini bilmiyorum ama en ufak şeye patlıyorum.O da bana sen çok değiştin eskisi kadar beni sevmiyorsun önemsemiyorsun diyor.Yani anlayacağın herşeyi benim hal ve tavırlarım değiştirdi aslında.Bunun farkındayım o yüzden bundan sonra elimden geldiği kadar değişeceğim. Dediklerini dikkate alacağım şöyle başbaşa yemeğe çıkma fikri şu aralar süper olur.:)

Bizim durumlar limoni..

O yüzden mesaj filan atasım yok..

Rutin de hatta öğlen yemeğine birlikte çıkarız ama benim hiç çıkasım yok bugün..

hayirdir ne diyor yani özel degilse tabe?

yok özel degil,yazayım sabah arabada gelırken bana bıktım artık ısteklerınden kavgalardan saah 9la aksam 6 arası huzurluyum gibi bi laf etmıstı
sonrasında az önce napıyosun askım yazdı
calısıyorum hayatım sen napıyosun yazdım akabınde şöyle
o:daha samimi neler yazabılırsın yaratıcı ol,hadş bekliyom
ben:yazmak isterdim ama gerek yok romantzme,sabah dedık ya realıst olmak lazım diye.hem sen huzuru ancak 9-18 saatlerı arasında bulabılıyodun bu zaman diliminde huzursuzluguna neden zaman ayırıyosunkı?
o:aramızdakı en buyuk fark ne biliyormusun?
ben:evet,ben heryönüyle mükemmel bir insanım sende kıymetımı bilmeyen hayatında oldugum için şansına şükretmeyen birisn ama önemlı degıl istedigin gibi yaşa,ve tavsıyem huzur dolu saatlerını boşa harcama degmez,ben mukemmel oldugumun farkındayım deger bılmeyenler utansın.hadı kolay gelsın
o:sanada kolay gelsin küçük hanım

olay bu kızlar,ben yüklenmıs gibi gözüküyorum ama sabah sadece sende arada romantık ol dedıgım için burnumdan getırdı ettıgı lafada uyuz oldum.onada dokundu sanırım ettiği laf oyuzden sırnaştı ama kırılmışkende insan rol yapamıyo.
bundan sonra ne yapayım

Başbaşa yemeğe çıkıp romantik olmanın anlamını bilmiyorum ben. İnsan yemek yerken nasıl duygulu romantik olur.
Biz yemeğe çıkacaksak ne bileyim köfteciye gittik diyelim, köftecide nasıl duygulu olunur?
Veya evde?

bu tam benlikmiş:)

ilk rövanş için haklısın o hatalı
ama ikincide o haklı
sana kedi gibi yanaşmaya çalışmış sabahki hatasının farkında tek suçu dile getirip özür dilememek şu durumda
fakat sen ona istediği beklediği cevabı vermemişsin,sivrilmişsin.)

sen onun tabağına sar :) o senin tabağına:)))
onun ayranından iç mesela rujun bulaşsın o da bunu görecek ordan içecek kesinlikle.! psikolojik:))
köftenden bi ısırık al,kalanını ona uzat bide güzell bi gülücük patlat..olay bitmiştir:)

selam kızlar, pöfffff dün ne güzel mesajlar atmıştım cevaplarıda gelmişti sizden aldığım gazla tabiii
akşam uyuyakaldım yine yorgunluktan adam bıktı zaten bendennn salonda uyumuşum 22.30 da 00.30 civarı kaldırdı beni geçtik yatağa ama ama amaa sonuç hüsran oldu.Ben uyuyup kalktıktan sonra tık olmuyo bende kızlar yaa, bıktım bu uykumdan,bi türlü zinde kalamıyorum iş,çocuk,ev yoruyo beni hemen sızıyorum geceleri,çok üzülüyorum yaa

dip not kızlar dip not :

Aşırı yüz bulan ve her dediğini yaptıran aşk usandırır,iyi bir yemeği çok yemek te mideyi bulandırır

elossa haklisin ama ben olsam bende ayni davranirdim sanirim....hatayi biz nerede yapiyoruz...neden söylenilen laflari yutamiyoruz ve konusma farkli boyutlara geliyor?

yaratıcı ol, romantik ol demekle olacak şey değil ki bu.
sev beni demez insan. seviyorum seni der.
ilgi, alaka, sevgi, soyut duygular kendiliğinden gelişir, dürterek gelişmez.
varsa vardır, gelir.
12 sene oldu evleneli. bir gün demedim romantik olsan biraz.
değil çünkü.
içten gelir bir his bu.
arzuladığım gibi davranırım. sakınmam. onda da olmayanı istememeliyim. yapmacık davransın istemem.

aksine yaratıcı ol deyince insan tıkanır. söyleyeceği varsa da duraksar.

birbirini kabullenmek ile alakalı durumlar.

elossa haklisin ama ben olsam bende ayni davranirdim sanirim....hatayi biz nerede yapiyoruz...neden söylenilen laflari yutamiyoruz ve konusma farkli boyutlara geliyor?

Bende aynıyım canım hemen alınırım,gücüme gider hassasta değildim ama çocuktan sonra böyle oldum sanırım.Bide benim kızdığım olay ben bişey söylerken dikkat ediyorum onu kırmamaya çalışıyorum hakaretvari asla konuşmam ama o nasıl konuşabiliyo ağzından çıkmadan bi düşünsün istiyorum ama yoooook

ben şimdi tepkımı bellı etmesem güleryüzlü tatlı dilli olsam diycekkı ohh be neyse sorun yapmamıs aynen devam ugrasmaya gerek yok
tabı ben lafları yutmakla kalmayıp gönül alma derdıne düşmeyen bi adamla olucam içime oturcak
ortada kırgınlık varsa tepkı bellı etmek laızm
o mesajlara bakarsanız ben kavga etmedım zaten
sadece kendıme deger verdgımı ve onun tavırlarından ötürüde ona sitem ettim
kavgaya yönelık bişi varmı orda kızlar allah aşkına
sustu sindi işte haksız oldugu için

yaaa kızlar o kadarda her lafı yutmayalım yani azcıkta konuşalım sesimiz çıksın yani..
güleryüz tatlı dil tamamda gerekince tripte hakkımız..
bi zahmet onlarda biraz gayret göstersin...

bebek bir şekilde büyüyor inan ben çok pişmanım doğumdan sonra eşimle geçiremediğimiz zamanlar için...hemen taktiklere başal canım.hem emin ol bebekten sonra erkekler dahada sahipleniyo önemsiyo eşlerini,şöyle bi düşünüyorumda bende doğumdan sonra neler yaptım adamcağıza gıkı çıkmadı..her isteğime koşmaya çalıştı..sizin evliliğiniz bizmkine çok benziyo valla bizde aşk evliliği hemde ailemin çok razı olmamasına rağmen...şimdi annemler gıptayla bakıyo evliliğimize şükürler olsun...eşini kendinden soğutma ,zaten öyle odun biri değilmiş inan bu büyük bir artı..çok planlı davranma, sanırım sende mükemmiletçisin bende öyleydim aman bebek,ev ,işleri,dışardaki işler herşey kontrolüm altında olsun herşey dörtdörtlük olsun...ama bana bişey kazandırmadı bende herşeyi akışına bırakmayı öğrendim..hayat böyle daha kolay,başbaşa bir gecede olsa biyere gidin eşine unutulmaz bi gün geçirt bak gör nasılda herşey yoluna giriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…