Kocalara işveli cilveli dayak :)

birşey dicem ama kızma ......

ben yazdığından bişi anlamadım şuan da kafamda başka şeyler var ondan olabilir ama vall anlamadım kızma ne olur

pazara çıkacak mısın yazmış sevgilin

-senin aklın pazarda tabi şimdi- anlamıyorum demekte haklısın:)

meyve sebze pazarını kenara koy.

cumartesiden sonraki pazar gününden söz ediyorum ben.

pazar gününe çıkartmayacak mısın beni diyeceksin. pazara çıkartmayacak n'apıcaksın bana sevgilim anlamında.

hani derler ya beklemekten ağaç oldum burada.

erkekte der kıza, gel bakalım da meyvelerini görelim.

bu anlamda da meyve pazarı dedim :)

canım öyle düşünme silkelenmelisin ama:S

canım kesinlikle denemeli denetmelisin çikolata sosunu:))))

Boğa burçları bi ayrı, bi hoş bayanlar.
Kaç tane tanıyosam hepsi doğuştan işveli cilveli.

o nasıl bir dans ya tırsar benim herif

ahahaha aynen yaa nişanlım güler valla delirdin mi diye.

Sizce bu doğru mu?
İnsan kız arkadaşlarıyla buluşup iki dedikodu yapıp kız kıza eğlenmez mi?
Tamam sevgilimiz, nişanlımız, eşimiz arkadaşımız olmalı herşeyi paylaşabilmeliyiz ama bazı şeylerde arkadaşlarla güzel.
Bence insanların kendilerine ayırdıkları zamanlar olmalı.
İlla gece gezmeleri demiyorum ama bi gün çıkar arkadaşlarla kafa dagıtılır.
Eğlenceli bi mekanda dans etmek vs değil bahsettiğim. Manzaraya karşı bi çay içip keyifli bi sohbet olabilir.
Eskiden gittiğiniz mekanlara tekrar arkadaşlarla ugramak gibi.
Bence güzel durumlar ve her insanın buna ihtiyacı var.
Henüz evli değilim ama evlendiğimde eşim isterse arkadaşlarıyla görüşebilir. Her akşam değil belki ama o isteyince ''hayır, gidemezsin! demem.'' Daha sonra duyarım çünkü..
Onunda bana böyle davranacağını düşünürsek.
Hissetmek istediğimizi hissettirmeliyiz sevdiğimiz adamlara.

aynen dedigin gibi esimin böyle davranmasi hayal sanirim...Allah iliskinizi nazarlardan korusun insallah

herkes geri sarıyo şimdi sayfalar o kadar çabuk ilerliyo ki bulamadım:26:

yazdigim cevaplardan bakin isterseniz

Son düzenleme:
evet bende yetişemiyorum yazılanlara..konu hızlı ilerliyor..

kocası pazara çıkcakmısın diye soran arkadaş..naptın cevap yazdınmı

aynen dedigin gibi esimin böyle davranmasi hayal sanirim...Allah iliskinizi nazarlardan korusun insallah
her çiftin ilişki dinamiği farklı lal,cim. kıyaslama sakın. kendini mutsuz etmekten öteye gitmez.

burada seksten bahsediyoruz ama temelinde huzursuzlar olan bir ilişki için öncelikle o problemler konuşulmalı. halledilmeli.

üç senelik evlilik karmaşa için normal aslında. beşinci altıncı seneden sonra bazı şeyler rayına oturdu örneğin.

yaş ilerlemesi ile birlikte insan birbirini daha iyi tanıyor. kabulleniyor. sürtüşmeler azalıyor. tahammül artıyor.

sıkıntınızın ne olduğunu yüzeysel ortaya çıkanlardan ziyade bir iki adım gerisinde olanlardır. birlikte onlarla fikir yürütüp konuşmalısınız diye düşünüyorum.

benim dünüm,bugünüm yarınım..herşeyimsin...

okadar harika okadar şahane okadar tatlı biriyimki..bana değersin..

.....................................................................

Son düzenleme:

biz tabiki görüşüyoruz arkadaşlarımızla,haftanın 1 gecesi ya onlar bizde ya biz onlarda...bilemedin 10 günde bir...
zaten toplu halde kalabalık oluyoruz senelerdir alışkın olduğumuz,neredeyse kardeş gibi birbirimizi sevdiğimiz bir grubumuz var..eşimle başbaşa giidilecek yerlere başbaşa gidiyoruz ama toplu halde zevk alınacak mekanlara(yemek-eğlence-sahil v.s.) birbirimizi haberdar edip toplanıp gidiyoruz..yani vıcık vıcık arkadaşlık dostluktan hoşlanmıyorum dozunda olunca herşey daha hoş oluyor,daha güzel anılar oluyor ve bunun akabinde de eşim yada ben hadi ben gidiyorum şu arkadaşımla şurda oturucaz burda çay içicez kahve içicez deme ihtiyacı hissetmiyoruz..izin almak demişsiniz,bizde öyle bişeyin sözü bile olamaz çünkü o raddeye gelmiyor iletişimimiz..kimse kimseden izin almak istemiyor çünkü o hale gelmiyor iletişimimiz..kim neyin neyden rahatsız olucanı bildiğinden dile getirilmiyor diyim kısaca..
kız arkadaşlarımda inanılmaz derecede çok var ve hepsiyle zaten gün içinde telle,internetle görüşüyor iletişimi asla koparmıyoruz..

aminn canım cümlemizin korusun

Son düzenleme:

hee anladım biraz geç oldu ama jeton düştü bide iki kere okuıdum :):):)

hee anladım biraz geç oldu ama jeton düştü bide iki kere okuıdum :):):)

kırdın kalbimi canın sağolsun..zaten yüreğimin ilk kırgınlığı değilki..

kaç kez ağladım için için..kaç kez yalvardım allaha ikimiz için..

bir gram huzur du istediğim, evliliğimiz için..

olmayınca olmuyormuş işte..en iyisi zaman..

ben oyalandım tatlım birazda sen oyalan..

hehehehe attım işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…