Kocalara işveli cilveli dayak :)

number one! :))) bayıldım harikasınızz durmak yok yola devam:)))

kendiliğinden olanıda başka tabi,inan hepsinin tadı ayrı:))
bu arada bana uzak demeyin bikaç kez yeltenirsen kesinlikle verim alıcaksın:)

Ben suna hep inanıyorum
Bir evlilikte ayrıntı kadında gizlidir .Bir kadın kocasını vezirde edebilir rezilde....

Herseyden önce insanın bir birey olarak ne istediğini bilmesi gerekir hayatı paylaşmak adına aynı zamanda fedakarlık yapmasınıda...

Hemen hemen hersey sexten ibaret değildir ki en fazla 1 hafta 10 gün idare edilebilir

Peki ya sonrası....Bence değişim kökten uca olmalı

Biz kadınlar sanırım biraz sabırsısız içimizde biriktirip biriktirip ya birden patlıyoruz...Yada tutamadan bir onda pöykürüyoruz ...

Yaşanması gereken güzellikleri es geçmekle baslıyor hersey...Zaten belli bi yastan sonra monotonluk baslıyacak ....

Biraz kırılgan ve alıngan olmayı kenara bırakmalı ...Bkz. Eskiden kadınlar nasıl erkeklerini evlerine bağlarlardı? Yada evlilik bu kadar sadık devam ederdi?

Hizmet etmekten gocunmayarak (tabiki köle gibi değil) ama gerektiği yerde dur demesini bilerek

Biz ne yapıyoruz herseye izin veriyoruz kabulleniyoruz..Baktı ki bi anda patladık kocalara ters tepti ne halin varsa gör iki gün sonra kabul edersin yada barısırsın devam ederiz gibi düşünüyorlar boyle değil işte...

Zemini oyle bi hazırlamalıyız ki ne olduğuna anlam veremeden şaşkınlık içerisinde olmalarını sağlamalıyız....( o hallerine bayılırım eşimin)

kısaca asırı tepki sürekli trip atma uzun süre küs kalma yatak ayırma özellikle sofrada huzursuzluk çıkartma bi erkeği en cok iten davranıslar...

yaaa kızlar o kadarda her lafı yutmayalım yani azcıkta konuşalım sesimiz çıksın yani..
güleryüz tatlı dil tamamda gerekince tripte hakkımız..
bi zahmet onlarda biraz gayret göstersin...

biz nereye kadar verebiliriz ki karsiligina alamayinca?

ah bi yutabilsek bizde...

sen istedigin kadar konus karsindaki konusmayi bilmedikten sonra yine birsey degismiyorki canim yaaa...

ah keske senin söyledigin gibi tepki alsak bizde alisiriz elbet öyle davranmaya karsiligini aldikca ama....

mesela esim sabah durduk yerde mesaj atti...ne kadar mutlu oldum karsiligini verdim simdi yine tik yok...

bu durumda daha ben ne yapabilirimki...baglanti koptu....kopardi...mesaj yazmayi sevmiyor olabilir ama cokmu zor bea...karsindakinin esinin bir tebbesümüne degmez mi?

Biz akşamdan sonra az önce görüştük aradı akşamın hesabını ayrıca soracam dedi bana
Ben bugün ne romantizm ne aşk bişey yapamıcam vicdanım rahatsız ediyo bi yandan ama napiim ya
Hep neşeli olmayı, hiçşeye takmamayı ne çok isterdim, bu insanın elinde demeyin valla ben yapamıyorum istediğim halde bigün deniyorum 2.gün yine aynıyım

bence sen biraz geri çek kendini kendi haline bırak kocanı...
yeni daha olay biraz bekle soğuyunca bi adım atarsın....

dün ben bunu yapınca benım delırdıgımı falan sandı korkutma benı neler oluyo ıyımısın gel bıraz oturup konusalım falan dedı.
yaptıgımda duş aldıktan sonra kendımı banyoya kapatıp makyaj yapmak,kapıdan bana bakıncada sırıtmak..yüzündekı korkuyu görmenız lazımdı koptum:))
sende sadece bugüne özel kırgınlıgını ertelesen,birden taktık degıstırıp iyi davran akla pakla güzel davran öp kokla.
baktın tepkı aynı sessiz kal bişey deme kavga etme sadece tepkısız kal bakalım ne yapacak

süpersin canım allah bozmasınn

zorla yapılmazki mesajlar yazmalar lalcim.
yazmış sabah, vermişsin yanıtını, tebessüm ettirmiş seni,
fazlasını bekleme.
beklediğin için içerleniyorsun.

eşleri nasıllarsa öyle kabul edebildiğimiz sürece iyi hissederiz. kıyaslayarak, beklenti içerisine girerek kendimizi zorlayacağımıza
onu olduğu gibi kabullenmeye zorlamalıyız kendimizi.

karşılıklı ilerler bunlar. zamanla da rayına oturur. temelde sarsıcı problemler yoksa tabi..

benım koca hala yemek pesınde ::))

ben : kocacım yarın ramazan zaten bugun dısarı cıksak nasıl olur

koca: orucu senınle acıcam

deli yaaa

Dün alttan almak için evin içinde peşinde fino köpeği gibiydim,ben alttan aldıkça o yok şöylesin yok böylesin dedi.BEn evime gidicem duşumu alıcam odama geçip kitap okuycam belki nette takılırım sizlerde olursanız anlatırım gelişmeleri.Ama konuşmuycam,yanıma gelirse biraz sakinleşmeye,dinlenmeye ihtiyacım var bu konuyu bugün konuşmayalım ben yalnız kalayım diycem.Sizce nasıl?

aynen....
bencede seni kırdı madem bu kadar iyi niyetinde anlamıyo en güzeli böyle yapman..
herkes tatlı dilden anlamaz zaten..

Helal olsun canım sana, sen bu konuda kitap falan okudun mu ilişkiler üzerine, tam olması gerektiği gibi davranıyosun.Ben çok kitap okudum ne yapmam gerektiğini biliyorum az çok ama uygulamada sıkıntı var bende

Ne kadar tatlısın:)
kavun konusu için değil tabi. şekerler ince bir fikir, ince ve samimi:)
--

'başbaşa romantik bir yemek yiyin' hala bu önerinin açılımını merak ediyorum:44:

teşekkürler:)
bu yemek işi şöyle zamanlarda oluyo galiba..galiba diyorum çünkü hiç eşimle dışarda mum ışığında'' kremalı ıspanak yatağında ördek yemedik'':))gendelde bizim yemeklerimiz ben hastayken veya tembelliğim tuttuğunda çıkıp yediğimiz yemekler oluyo..dediğin gibi hamburgeri yerken romantiklik olmuyo haliyle..ama herşey tekdüze olunca ,monotonluk hayatınızı ele geçirince hem değişiklik olsun hemde soğuyan duyguları canlandırsın diye yapılabilir ve tercihen evde olsa daha iyi olur..bencede böyle mum ışığında kasıntı yemek yemek yerine kahvaltı yaparken eşinin çayını doldurunca sandalyeye geçmek yerine eşinin dizine oturup atıştırmayı tercih ederim(dikkat bu önerim 60 kilo ve altı bayanlar içindir adam sakatlanmasın sonra:)

............................................................

Son düzenleme:

sana konusmayi yazayim o halde(sizden kopya cektim; kizmayin):

o: gelinim yanimda olunca dünyalar benim oluyor
ben: seninle evliligimde bir kez pisman oldum o da seninle evlenmekte bu kadar gec kaldigim icin
o: o zaman yine evlenelim
ben: tutuklayip kirsalar kalemimi, elimle yazarim seni sevdigimi
cevaplar belki birbiriyle cok alakali degil ama yeterince sicak degilmi anlamiyorum?

hala mesajlarla bombalamak yersiz olmazmi?

evet zorla yapilmaz...bundan sonra ben yazsamda cevap beklememeliyim sanirim...

aslina bakarsan onu zorlamiyorum ki acik acik...sende beni özledinmi demiyorum seni özledim diyorum....

he beklenti icindeyim o farkli ama o bunu bilmiyorki

Son düzenleme:
bu arada kocişler kıldan tüyden hoşlanmaz nefret ederler
kendinizi salmayın
bıyığınızı,kaşınızı,yüzünüzü,bacaklarınızı oranızı buranızı sürekli bakımlı tutun..
eminim öylesinizdir ama hani bazen kendini salıverenler olabiliyor
şimdi ise yaz ve güneş kendini çok fazla hissettiriyor üzerimizde..
hele dışarda yüzlerde tüy varsa sakal gibi görünüyor ve çok itici bi görüntü bu
gerçekten çok ciddiyim bu konuda
sonra vay efendim kocam şu mini etekliye baktı,vay efendim şu bikinili hatuna gözünü dikti çarşıda sokakta şortlu kızlar dikkatini çekiyor demeyin:)
erkekelr ışıl ışıl bakımlı cilt severler tabiri caizse cillop gibi :)
bilginize:)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…