Kocalara işveli cilveli dayak :)

Evet evet benimki de öyle.. Bazen bebekleşir iyice..İlgi ister.. :KK16:

Çok sevimli de bulurum.. :KK17:

Uzanır mesela ' Beni mi seveceksin, yüzümü mü okşayacaksın ? Oluuur ' der.. Kendi kendine :KK9: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Bunlar olumlu özellikleri tabi:KK19:

Eşim titizdir çok:KK37:bir ikizlere karşı bu titizlik çok geliyor.

Alışveriş delisidir. Benden çok kıyafeti var:KK25:
Birde ev kuşudur

teşekkür ederim canım estağfurullah,azıcık olsa payım oluyorsa çok mutlu oluyorum
çünkü bakın erkekler sinen kadından hoşlanmayı bırakın nefret eder içinden!
bu gerçekten böyle
ona saygı duymaz,isteklerine cevap vermez,geçiştirir ama hayatındada tutar..
ben hiç bir hemcinsim öyle olmasın istiyorum
YIRTIK olmalı her zaman! (anlamını bilmeyen başka yere çekmesin kavga etmeye uğraşamam) :))

sindim resmen sindirdi çünkü yorulduğumu hissediyorum hep mi ben uğraşacam dediğim çok oldu
ben gerçekçi akılcı
o eğlenceli haytı tiye alan işine gelmezse beyaz yalanları söyleyen bi adam oldu başıma
umursamazın teki bide hep ben eyleme geçecem

bende anlamadım ona göre eve gelip para mı bırakacak acaba o yüzden soruyor olabilr :44:
Yok. meyve sebze pazarı değil konu.

derler ya çekişmeli sevgililer, sabaha zor çıkarsın elimden,

bu minvalde düşün pazara çıkartmayacak mısın'ı :) meyve pazarı işin başka rengi tabi:)

ben kocaya bugün mesaj filan çekeyim diyordum ama vazgeçtim..sizi bilmem ama ben yavaş yavaş ilerlicem...önce ses tonumu yumuşatıcam..yani şöyle hemen herşeye zınarmıcam..cazgırlık yapmıcam ve kolay kolay suratımı düşürmücem..ayrıca kibar olcam kızlar..odunluğu bırakcAM..İLK HEDEFLERİM BUNLAR..

sanırım iki yada üç haftada buna alıştırırım herifimi..uysal bir kedi gibi görünce beni sanıyorum bağrına basacaktır hahahahahahahaha :KK52: :KK52:

bu zaman zarfında kendim atlamıcam üstüne kocamın canı istediğinde yatacam ama benimde havam yerindeyse tabi..değilse eğer göstercem ama elletmicem:KK51:

bazı zamanlarda masaj yapıcam kocacıma..bazı zamanlarda bana masaj yapmasını isticem..malum ikiz bebişllerim var bazen belim ağrıyor ..yapması lazım hehehe

ama neşemi hiç kaybetmicem..sadece onun için değil kendim için .çocuklarım için neşe kaynağı olucam..şöyle fıkır fıkır fettan bi hatun..
bir ay sonra filanda bilemedin iki ay sonra kocamın ruhuna sahip olmuş olcam tamamen...işlem tamam

ama sırada seks oyunları var..işte ozaman da bedenine yavaş yavaş sahip olucam..sevgili elossa cım çikolata sosun aklımda 2 ay sonra kocaya denerim belki..

ama şimdi nakış gibi işleme yolundayım :KK49:

bencede çok üstlerine düşmeyelim biraz kendimizi çekelim ama suratsız durmak yok..
ılımlı sakin sempatik olamaya çalışalım..
mesajdı maildi fln arada yapılırsa güzel olur...

merhaba kızlar

Taktiklerinize bayıldım !!!!

Ben 6 yıllık evliyim 14 aylık bir oğlum var.Doğumdan sonra eşimle resmen birbirimizi unuttuk bebişimize yoğunlaştık ve şu anda paylaşımlarımız o kadar az ki.Bu durumdan çok rahatsızım ama bu durumu aşmak için hiç bişey yapmıyorum.Birde doğumdan sonra annem bizimle yaşamaya başladı.Onun da etkisi büyük sanırım.Çok güzel taktikler paylaşmışsınız.Bende en kısa zamanda uygulamaya başlayacağım.Aranızda benim gibi çocuktan sonra birbirinden uzaklaşan var mı ?

merhaba canım bende 8 yıllık evliyim 3 yaşında bir oğlum var aynı durumu izde yaşadık ama geçici bir durum emin ol....biz daha bu sene eski günlerimize dönebildik,doğumdan sonra dediğin gibi sürekli bebekle ilgilenyrduk,ikimizde çalıştığımız için sabah git akşam gel bakıcımız var aileden birileri gelipte destek olmadı bununda stresi ve hayalkırıklığı oldu,sonrasında bebeğimle aynı odada uyuyordk eşim top atsan uyanmaz horluyordu bi de deli oluyordum uzun süre ayrı odalarda yattık.beraber oluyorduk ama ben hiç bişey anlamıyordum sanki görev gibiydi....tabi aldığım 20 kiloyu da verememiştim moralim bozuluyordu,eşim ben seni her halinle seviyorum desede bu kiloları verdikten sonra yalan olduğunu anladım :)) şimdi süperiz herşey eskisinden de güzel,aşk evliliğiydi bizimki kendmizle ilgili hiç tartışmadık 5 yıl flörtten sonra evlendik,tek tartışmalarımız aileler yüzündendi onlarlada mesafeyi koymayı öğrenince çok şükür bi sıkıntımız kalmadı...eşim sakin ,kibar,her istediğimi yapmaya çalışan ,dünyalar iyisidir...ufacık bir mesaj bile yeter ona:) bence sende kendini çok kasma bak annen sizdeymiş arada çocuğu bırakma imkanınızda var başbaşa bir akşam yemeği,yada bir hafta onu biyerlere gidin başbaşa kalın eskisindende iyi olacaksınız emin olun....izim yaptığımız hata ise bebeğimizi hayatımızın odak noktası yapmaktı yani herşey onun üstüne kuruyoduk tabi önemli bebek ama inanın biz birbirimizi unutacak konumda abrtmıştık olayı......

hem kocamdan ve akşam arkadaşlardan gerekli tiyoları aldım..zaten kocalarıda vardı..üstü kapalı bişeyler tartışıldı ..tabi herkes anlayacağını anladı..

erkekler zayıf varlıklar kızlar..zayıf..zayıf..

Yok. meyve sebze pazarı değil konu.

derler ya çekişmeli sevgililer, sabaha zor çıkarsın elimden,

bu minvalde düşün pazara çıkartmayacak mısın'ı :) meyve pazarı işin başka rengi tabi:)

birşey dicem ama kızma ......

ben yazdığından bişi anlamadım şuan da kafamda başka şeyler var ondan olabilir ama vall anlamadım kızma ne olur :KK50:

Bunlar olumlu özellikleri tabi:KK19:

Eşim titizdir çok:KK37:bir ikizlere karşı bu titizlik çok geliyor.

Alışveriş delisidir. Benden çok kıyafeti var:KK25:
Birde ev kuşudur

Ay bu kadar olur.. Benimki de aynı..

Aşırı titiz, herşeye muhalefet olur kimi zaman..:KK19: Kaynanam demişti zaten ben sana kaynanalık yapmam ama oğlum yapar diye :KK9:

Çok bilmiş..

Alışveriş konusunda normaldir.. evini sever hemende benimsedi , ailesi ısrar etmesine rağmen rahat etmem dedi ( 25 yıldır nerde kalıyordu sanki :KK9: ).. Ama dışarıya çıkmayı gezmeyi gezdirmeyi sever sağolsun..

yarın ramazana giriyoruz..herkesin ramazan ayı mubarek olsun..o yüzden kızlar bugün herkes kocaları alsın dışarı çıksan..doyasıya gezin tozun eğlenin anasını satayım :KK1: :KK1: :KK1:

hem kocamdan ve akşam arkadaşlardan gerekli tiyoları aldım..zaten kocalarıda vardı..üstü kapalı bişeyler tartışıldı ..tabi herkes anlayacağını anladı..

erkekler zayıf varlıklar kızlar..zayıf..zayıf..

benımkı 105 kılo,ruhu sıfırın altında:)zayıff karakterrr
bana dün ne dedı bılıyomsun o harıka ambıyansta,nasıldı lann:KK36::KK36:

ben 25 yaşında balık burcuyum eşim de 28 yaşında yay burcu:KK31:
birbirimizi 12 yıldır tanıyoruz çocukluk aşkıyız yani 10 yıl çıktıktan sonra evlendik 2.5 yıllık evliyiz:KK4:
artık çekirdek aile olmak istiyoruz bebiş istiyoruz:emir_bebek:
ben öğretmenim eşim de memur
:nazar::nazar::nazar:

valla nediyim helal olsun pekı bu yormuyomu sizi ya
ben sürekli dip dibe olmak ıstemıyorum bunu dıle getırıyorum ve sanırım bu yuzden benımkı eve arkadas cagırmama dahi tahammul edemıyo.biz birbirimize yeteriz hep bir olalım birlikte olalım..iyide arkadasım biraradayken kavga cıkarıp bana huzur vermeyen sen ama benden baskasıyla görüşme diyende sen
ee nasıl olacakk
valla tebrık ettım senı canım allah bozmasın mutlulugunuzu ama ben özgür alan istiyorummm

canım öncelikle çok teşekkür ederim aminnn inşallah
biz hiç sıkılmıyoruz zaten günün sabahtan akşama kadar olan kısmını işte geçiriyor,haftasonları 2 gün evde eşim
ve gerçekten evde inanılmaz eğleniyoruz,bazende afedersin malak gibi yatıyoruz yataktan çıkmıyoruz
haaa bu cinselliği çağrıştımasın sadece o değil...
yataktan çıkmadan film izlediğimizi bilirim ben saatlerce elime yapışır saçımla oynar hiç bırakmaz,kahvaltıyı unuturuz öğlen olur aklımıza gelir o derece yani:)
bazende sabahın köründe uyandırır hava daha aydınlanmadan hopppp koşa koşa kokoreççiye götürür eşofmanla alalade,sonrada gün ışır elimize bir simit alıp ikiye böler gülüşe gülüşe geliriz,bundan bile zevk alıyor benim kocam...bende bayılıyorummm
eşimin oynadığı bir online oyun var,onu oynarken bazen 3-4 saat nefesiz oynar ama ben hiç kızmam sıkmam,çünkü dibindeyimdir zaten
o ne zaman oyuna geçer ben hemen mutfağa giderim atıştırmalık bişiler hazırlarım içeceklerimizi hazırlarım nevaleyle dibinde biterim...o anda beni bir öpüşü varr dünyaya bedel!!
neden? çünkü onu dünyanın en huzurlu erkeği moduna sokan benim!
hemde o kadar işim olsa bile her işimi gücümü bırakırım bazen..sonra kalkar birlikte hallederiz yardımlaşarak..
sanıyorum karakterlede alakalı bir durum bu
yani her kadın bu ani hareketleri kaldıramaz,her erkekte yapamaz gibi

evet bu arada şimdi mesaj geldı
sabah kavga etmıstık ya arabada simdi mesaj atmış şımararak yapoşunnnn aşkımmm dıye
bende sırf taktık olayından ıyı davranıp çalışıyorum hayatım sen neyapıyosun yazdım:)normalde sanane yazardım

Ay bu kadar olur.. Benimki de aynı..

Aşırı titiz, herşeye muhalefet olur kimi zaman..:KK19: Kaynanam demişti zaten ben sana kaynanalık yapmam ama oğlum yapar diye :KK9:

Çok bilmiş..

Alışveriş konusunda normaldir.. evini sever hemende benimsedi , ailesi ısrar etmesine rağmen rahat etmem dedi ( 25 yıldır nerde kalıyordu sanki :KK9: ).. Ama dışarıya çıkmayı gezmeyi gezdirmeyi sever sağolsun..

Benimki de öyle. Bensiz gitmez bir yere öyle rahat edemem falan diyor tatilde şuanda annesinin yanına bile gitmedi. Duramıyormuş orda:KK9:

X