Kocalara işveli cilveli dayak :)

canım ya seni yürekten tebrik ediyorum senden alınması gereken ne çok eksiğim var bi bilsen

teşekkür ederim canım estağfurullah,azıcık olsa payım oluyorsa çok mutlu oluyorum
çünkü bakın erkekler sinen kadından hoşlanmayı bırakın nefret eder içinden!
bu gerçekten böyle
ona saygı duymaz,isteklerine cevap vermez,geçiştirir ama hayatındada tutar..
ben hiç bir hemcinsim öyle olmasın istiyorum
YIRTIK olmalı her zaman! (anlamını bilmeyen başka yere çekmesin kavga etmeye uğraşamam) :))

Son düzenleme:

bende 26 yaşındayım kova burcuyum eşim 30 koç burcu 5 yıllık evliyiz ve çalışıyorum

dağıldı herkess

malesef....

benimki hemen odunlasti...bakin yine cevap yok....

simartmayacaksin iste...

benim ona cok fazla yaklasmamamdaki sebep sanirim onun bana istedigim gibi yaklasmamasi...isi oldu bittiye getirmesi sanirim...

bunu nasil engelleyebilirim....benim beklentilerimi anlamasini nasil saglayabilrim?

dun cok hastaydım ve akşam taş düşürdüm şükür ağrı olmadan bende anlamdım nası oldu :44::44: eşim ilgilendi kızımla ve benle bende bugun güzel bir şey yazmak istiyorum eşime ne yazabilirim üzerinize afiyet odunum bu konuda da

valla nediyim helal olsun pekı bu yormuyomu sizi ya
ben sürekli dip dibe olmak ıstemıyorum bunu dıle getırıyorum ve sanırım bu yuzden benımkı eve arkadas cagırmama dahi tahammul edemıyo.biz birbirimize yeteriz hep bir olalım birlikte olalım..iyide arkadasım biraradayken kavga cıkarıp bana huzur vermeyen sen ama benden baskasıyla görüşme diyende sen
ee nasıl olacakk
valla tebrık ettım senı canım allah bozmasın mutlulugunuzu ama ben özgür alan istiyorummm

yarın ramazana giriyoruz..herkesin ramazan ayı mubarek olsun..o yüzden kızlar bugün herkes kocaları alsın dışarı çıksan..doyasıya gezin tozun eğlenin anasını satayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…