Kocaeli KK Bulustu

BenPembePeri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
774
1
Kızlar çok güzel bir sohbeti kaçırdınız!!!

Biz iki kişiydik ama yinede çok keyifliydi...:dance::teytey:

Artık gelmeyenlere birşey diyemiyoruz :enbuyukkk:

burcuacar001cu8.th.jpg

arkadaşım eminim güzel sohbet olmuştur ben söylemiştim bebeğim 45 günlük biraz huysuz babanneside bakmayınca gelemedim.inan saat 18 :15 de içim cız etti yani

canım iki kişide olsa beş kişide olsa buluşmuşsunuz ne güzel ayrıca çok güzel görünüyosunuz...

dostluğunuz daim olsun arkadaşlar...
önemli olan gönüller bir olsun...
eminim çok eğlenceli geçmiştir...
sevgiler...

ah kızlar iki kişi bıraktınız bizi ama olsun bakalım umudumuz birdahaki sefere 10 kişiyi görmekti.biz çok eğlendik :teytey: birbirimizi tanıdık:1hug: bir baktık saat olmuş 19,30 şaşırdık. teşekkür ederiz kk iyiki varsınsırnaşık şey

Ohh ne güzel dostluğunuz daim olsun kızlar
keyifli ve güzel bir buluşma olmuştur eminim
nice buluşmalar dilerim sizlere a.s.

k1zlar bende gelmek cok 1sterd1m ama 1nan1rm1s1n1z bulustugunuzu s1md1 okudum ve cok üzüldüm :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::1shok::uhm::a015:

Kızlar çok güzel bir sohbeti kaçırdınız!!!

Biz iki kişiydik ama yinede çok keyifliydi...:dance::teytey:

Artık gelmeyenlere birşey diyemiyoruz :enbuyukkk:

burcuacar001cu8.th.jpg

dostluğuz daim olsun a.s.
nedense bizkoceliler birtüllü bulluşamıyoruz buluşmagünü oldumu hepimiz birşeyleri bahane edim birtüllü gidediyoruz yada gitmiyoruz bende buna dahilim
başka illerdeki buluşmaya bakıyorumda negüzel herkes katılmış tanışmış kaynaşmış
bizlerde yani bazılarımız BÖÖÖÖÖ diye kaçıyoruz
kimse üstüne alınmasın bende gitdemedim buluşmaya
HEPİNİZİN BAYRAMI MUBAREKOLSUN NİCE BAYRAMLARAa.s.

Bu hesaba göre benim denyo çaklıtı gördüğüm günde buluşma sayılıyor demek ki -tatlicadiarzu-
Ama ben o günü buluşma değilde kör talihin bana acımasız bi oyunu olarak görüyordum:nazar:

Bu hesaba göre benim denyo çaklıtı gördüğüm günde buluşma sayılıyor demek ki -tatlicadiarzu-
Ama ben o günü buluşma değilde kör talihin bana acımasız bi oyunu olarak görüyordum:nazar:

Çaklıt kadar kafana taş düşsün emi. Ne istersin benim gibi tatlı, güzel, zeki cici bir kızdan.

Koskoca kocaeliden sadece iki kisi mi ? Uygun (yilbasindan sonra) bi zamanda bende bulusmak istiyorum kizlar... yerimseniben

X