Kocacım vajinamın renginden çok rahatsız

sanzatu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2014
2
0
Ben yedi haftadır evliyim,görücü usulü evlendik.Evlenmeden önce bir hafta falan birlikte vakit geçirebildik,vajinamı hiç görmedi yani evlenmeden önce,cinsel seks yapma fırsatımız olmadı.Evlendik sonra toplamda üç kez birlikte olabildik.Kocam demir kesim ustası ve gece gündüz çalışıyor neredeyse. Ama üçünde de suratından anladığım kadarıyla mutsuzdu.Ağızdan öpüşürken falan sorun olmuyordu ama ne zaman külodumu çıkarsam yüzü asılıyordu bir garip oluyordu.Ben artık bu durumdan rahatsız olmaya başladım,aklıma kötü şeyler de geliyor.Mesela az önce iş yerine gidiyorum diye çıktı,korkmasam çıkıp takip edecektim moralim artık çok bozuldu.Vajinamın rengi yeşille siyah karışımı bir şey ve dudakları sarkık bir kaç arkadaşım limonla tuz sür haftada 3 kez dedi ama tahriş olmasından korktum.

Bana yardımcı olabileceğiniz bir durum var mı ?

bence bir kadın doğum uzmanına görünmen gerekiyor

bence de bir uzmanla görüş. iç dudakların küçülmesi için ameliyat olursun belki.

eşine rahatsızlığının nedenini sorsana,niye suratın asıldı diye sor.Belki de sorun o değildir,ya da kendisiyle ilgilidir.Renge takılan erkeklere de gıcık oluyorum.Kendileri mükemmel ya!

Şu an yanımda kuaför bir abla var. Konunuzu okuduk ve kara üzüm suyunun faydalı olacağını söyledi.
Kara üzümü sıkıp onun suyunu sürecekmişsiniz. Bilinen bir şeymiş.
Hanımların %80'inin vajinaları aynıymış o yüzden üzülmemenizi tavsiye ediyor.
Renk aydınlatıcı kremlerde varmış, düzenli sürerseniz onunda işe yarayacağını söyledi.

ben böyle bi anlatış şeklı gormedım.. :44: kusura bakmayın nıyetımı yanlısda anlamayın ama ya kendinizi anlatabılme kabılıyetınız yok.. ya kelıme hazneniz yeterli değil.. ya eğitim sevıyenızden gelen bi durum var yada dalga gecıyorsunuz... :44:kalp kırdıysam affola..
bı bana mı garip geldi ya bayan ağzı değil bu olamaz..
ne demek gorucu usulu evlendık evlenmeden cinsel ilişkıye gırmeye fırsatımız olmadı :44:
kilot milot bukadar derıne ınmenıze gerek yoktu yani.. benmı buyutuyorum.. :44:

Bende senin gibi dusunuyorum büyütmüyorsun canım

cinsel olmayan seks nasıl oluyo biri bana acıklasın cabuk

baska yerden nasıl öpüşülüyo bunuda acıklayın

konuyu nerden tutsak elde kalır ;
cinsel seks yapma fırsatı sex başka ne amaçla yapılır? cinsellik değil midir ?

Ağızdan öpüşürken sorun olmuyordu derken ; başka nerden öpüşülüyor :26:

Son düzenleme:
Turşu mu kuruyorsunuz tuz limon sirke vs
Ayrıca cinsel organınızı beğenmemesi de tuhaf bir organ ne kadar farklı olabilir ki?

insanların işi gücü yok heralde gerçi yazma şekline bakılırsa ergen biri bu limon tuz sürme sen git direk kolonya dök açılır rengi
ağzında öpmüş çok fırat okumuş bu salça ekmekte yermisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…