Kocacım vajinamın renginden çok rahatsız

ya belki erkek değildir sonuçta farklı renkte vajinalar mevcut. bir hastalıığıda olablir aslında. bende küçükken demir üzerinde yürürken düşmüştüm yeşil ve morumsu bir leke kaldı bende. ondan pek yadırgayamadım konu sahibini aslında kızlar ben :KK14:

ya belki erkek değildir sonuçta farklı renkte vajinalar mevcut. bir hastalıığıda olablir aslında. bende küçükken demir üzerinde yürürken düşmüştüm yeşil ve morumsu bir leke kaldı bende. ondan pek yadırgayamadım konu sahibini aslında kızlar ben :KK14:

diğer konusuna bakarsan dalga geçtiğini görebilirsin. ayrıca sorununu yazarken cinsel sex, ağzından öpmek gibi vurgular resmen dalga amaçlı:KK14:

diğer konunuzda da birinin şarkısının sözlerini paylaşmışsınız.. ruh sağlığı bölümünde!!! amaç nedir???

bir de kocasının demir kesim ustası olduğunu bilmenin yeşil vajina sorununa yardımcı olacak hanımlara nasıl bir getirisi olacak???

işte tam bu sebeple "paragrafta anlam"dan çok soru çıkıyor sınavlarda.. çünkü herkesin becerebileceği şey değilmiş değil mi????

yeşil vajinası olanları koruma altına alalım nesilleri tükenmek üzere :KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
Allah razı olsun konu sahibi arkadaştan yorumları okurken gülmekten karnıma ağrılar girdi.Yalnız konu sahibinin mizah anlayışını takdir ettim ve buradan tüm fake konu açacak arkadaşlara sesleniyorum açacaksanız böyle absürt,komik konular açın.Öyle acıklı acıklı,yok kaynım bana,ben amcama,amcam kayınçoma,sonra hepimiz uşağa... tarzı ajitasyonlu fake konulardan gına geldi.:KK37::KK37::KK37:

Son düzenleme:
Cinsel sex esnasinda agizdan optugunuz icin o haki yesil, biraz dikkat hepsi gececek...
Nasil mi?
Satiri tulbente sar, uzerine et koy, yastiginin altina koydugun gibi evdeki butun camlari ac, sonra bir seyler yap iste burasi kilit kisim degil...
1 hafta sonra tesekkur telefonumu bekliyorum canim...

Hahahhaha allahim nasıl güldüm gece gece :KK70:
Allahda seni güldürsün

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK9:gece gece tam yatacaktım öldüm gülmekden alah razı olsun arkadaşlar ya konu sahibininde hakkını yiyemem tabi yalnız şunu merak ettim ben cinsel organınızın rengine takılmışsınızda kilodu çıkarır çıkarmaz suratı asılıyor demişsiniz çıkarma şeklinizden kaynaklanıyo sorun bence birde burda bize anlattığınız gibiyseniz eşinize karşıda adamın durumu vahim demir doğrama yapmasında gece gündüz napsın adam off çok güldüm ya limon tuz vs yakar da kararan dirsekler için buhar banyosu ardından vazelin sürün güneşlendirin diye bişey okumuşdum yap bakalım işe yarayacakmı buda bi fikir :KK53:

Allah razı olsun konu sahibi arkadaştan yorumları okurken gülmekten karnıma ağrılar girdi.Yalnız konu sahibinin mizah anlayışını takdir ettim ve buradan tüm fake konu açacak arkadaşlara sesleniyorum açacaksanız böyle absürt,komik konular açın.Öyle acıklı acıklı,yok kaynım bana,ben amcama,amcam kayınçoma,sonra hepimiz uşağa... tarzı ajitasyonlu fake konulardan gına geldi.:KK37::KK37::KK37:

Su saatte herkes uyuyurken resmen kahkaha attim yorumuna. Millet uyanacak artik guldurmeyin yaaa :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
X