Kocacım vajinamın renginden çok rahatsız

Tipki boyutu degil islevi denildigi gibi,rengi degil yine islevi derim ben..
Ona bakip yuzunu 3 haftalikken asacak erkeginnnde .....tey allam yaa.

şakamısınız? böyle bir konuyu bir bayanın paylaşabileceğine inanmıyorum..

konuyu nerden tutsak elde kalır ;
cinsel seks yapma fırsatı sex başka ne amaçla yapılır? cinsellik değil midir ?

Ağızdan öpüşürken sorun olmuyordu derken ; başka nerden öpüşülüyor :26:

Turşu mu kuruyorsunuz tuz limon sirke vs
Ayrıca cinsel organınızı beğenmemesi de tuhaf bir organ ne kadar farklı olabilir ki?

siz ne bilirsiniz ağızdan öpüşmeyi cinsel seksi yeşil vajinayı

senin profilinde karmaşık ilişki mesleğin ise grafiker...kocacığın ise demir kesim ustası ve görücü usulü evlilik yapıyorsun..evde koca bekleyen kızlar gibi..daha 20 gün önce üye olmuşsun kk ne..kocan senden tiksinmiş olabilir mi acep?sen erkeksinde buraya kızları konuşturup kendini tatminemi geldin..sayın bayyyyyyaaaaaan?

Son düzenleme:
konuyu nerden tutsak elde kalır ;
cinsel seks yapma fırsatı sex başka ne amaçla yapılır? cinsellik değil midir ?

Ağızdan öpüşürken sorun olmuyordu derken ; başka nerden öpüşülüyor :26:

ay canım beni güldürdün ama valla içimden geçenlere tercüman olmuşsun

Ay kizlar alemsiniz valla nereden neler cikramissiniz😉haklisinizda Hani 👍

Saglikli gunler

Cinsel sex.
Agzindan mi opmus? Aklima firat karikaturleri geldi. Koptum burda.

Yeni konularini bekliyorum arkadasim. Guldurdyn gece gece

Yorumlari okumadim ama dalga gectiginiz o kadar belli ki. Cok bos bir insansiniz heralde boyle bir senaryo yazmaya vakit bulmussunuz. Onu yerine kendinizi geliştirecek etkinliklere katilsaniz cok daha iyi. Kocaciginizla agizdan öpücüsünce (baska nerden öpüşülürki) sorun yok demek. Bu arada gecede demir mi döküyor kocaciginiz. Kilot cikarmak falan gercek cok komik olmus. Yesil vajinada ilkkez duydum. Isvicreli bilim adamlari icin ideal bir deneksiniz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cinsel sex esnasinda agizdan optugunuz icin o haki yesil, biraz dikkat hepsi gececek...
Nasil mi?
Satiri tulbente sar, uzerine et koy, yastiginin altina koydugun gibi evdeki butun camlari ac, sonra bir seyler yap iste burasi kilit kisim degil...
1 hafta sonra tesekkur telefonumu bekliyorum canim...

ahahahahahhahaha

Niye guluyorsun ki, ise yaradigi kanitlanmis bir yontem ama bu!!!

offf gece gece ne güldün yaaa

Yesil renk vajina dunyada cok bulunmaz . :26:Uzayli olabilir misin acaba.

offf lucky ya öldürdün beni yazarken zorlanıyorum gülmekten vajinadaki siyah ve yeşilin dayanılmaz uyumu bencede kocası kıymetini bilsin dünyada ilk ve tek

Marka reklamı yapar gibi olacak ama perwollun siyahlar için bi ürünü vardı onuda dene.Siyahlar daha siyah beyazlar daha beyaz yok lan olmadı sen beyazlasın istiyordun

offf gece gece ne güldün yaaa

offf lucky ya öldürdün beni yazarken zorlanıyorum gülmekten vajinadaki siyah ve yeşilin dayanılmaz uyumu bencede kocası kıymetini bilsin dünyada ilk ve tek

Kizim belki uzayda tutulan bir renk. Bizden farkli diye dislamayalim arkadasi.

Marka reklamı yapar gibi olacak ama perwollun siyahlar için bi ürünü vardı onuda dene.Siyahlar daha siyah beyazlar daha beyaz yok lan olmadı sen beyazlasın istiyordun

Kizim belki uzayda tutulan bir renk. Bizden farkli diye dislamayalim arkadasi.

ayyy stii gülerken yataktan düşüyodum valla ölücem şimdi gözümden yaş geldi Allah senide benim gibi güldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…