Klomeni kaçıncı kullanımda hamile kaldınız?

Yesldenz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
212
66
31
Merhaba kızlar 3 ay sonra bebek için 1. Senemiz dolacak. Benim de eşimin de tüm tahlilleri temiz. Doktorumla bir ay klomen bir ay boş şeklinde ilerliyoruz. Bu ay 2. Kullanımı yapacağız. Yalnız doktorum sağlıklı bulduğu için ilk klomende çatlatma iğnesi kullanmadı. Sizler kaçıncı klomen kullanımında hamile kaldınız? Klomenle hamile kalanlar lütfen destek verir misiniz?

ben 6 defa kullandim klomen bende catlatma ignesi olmadim hic ama bi sonuc alamadim malesef

Bende çok kez kullansım 10a yakındır. 1kezde çatlatma iğnesi oldum. Hepsi negatif. Bende işe yaramıyor klomen

Merhaba ben 7.ayimdaki çocuk istemimde hamile kaldim 5.ayda klomen kullanmistim ama catlatma ignesi olmamistim o ay hamile kalmadim sonraki ay bisey kullanmadim bu ay 5 gun gunde 1 kez klomen kullandim alarm kurup her gun ayni saatte, kontrole gittigimde bir yumurtam 23 mm bir yumurtam 18 mm olusmustu doktorum bana ikiz olabilecegini soyledi ve yarin catlatma ignesi yap dedi , yaptim. Son adet tarihim 20 subat . 20 marta 5 gun kala kan verdim 5,19 cikti ondan 2 gun sonra kan verdim 24,89 cikti yaklasik bir hafta-on gundur inanilmaz rahim ve kasik agrilarim var gece uykudan uyandiriyo hatta, 2 gundur de cokk az miktarda kahverengi lekem var. Allah tum isteyenlere versin en sagliklisindan bebisler

Bana da ilk klomen kullanımında çatlatma iğnesi kullandırmadi doktorum. Amin inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin. Şu an durumunuz ne değeriniz pozitif çıkmış. Lekelenmeniz devam ediyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…