KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

kızlar selam bende gonophene kullandım bu ay. Çarşamba kontrolüm var. Çatlamamışsa çatlatma iğnesi vuracak galiba doktor. Beni de listenize yazın 17 temmuz adet tarihim sanırsam. Ben ilk kez kullanıyorum ..

aramıza hosgeldın canım..lıstemıze eklendın..ınsallah lıste sans getırır..:dance:

30-06-2008 ITIBARIYLE YENI LISTEMIZ..:dance::dance:

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU::::::::::::::::::::::::1TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM :::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA :::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
YAS23:::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS ::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
:hooray::nazar:

Son düzenleme:
günaydınnn klomenci kader arkadaşlarımmm
günümüz hepimiz için ve listemiz için uğurlu olsun umarım hepiniz iyisinizdir canlarım,fusfulum ne güzel anneciğinle güzel güzel vakit geçir yormadan kendini,ben 12 yıldır ailemden uzak olduğum için hep çok özenmişimdir istediğinde anne baba kardeşi görebilmeyi...
rosemcim seninde az kaldı nasıl heyecanlımısın nasıl oldu ağrıların...sudenazcım sen nasılsın,senin ateşinle ilgili soruyu dün cevaplamaya çalıştım ama benimde sorum var dünde sormuştum ya canım senin çatlamadan sonraki gün kaç derece arttı ateşin benim çatladı denen günden sonra hiç oynama olmadı nerdeyse..
kırmızıbeyazcım,hemşerim sen neler yapıyosun,kendini çok yormak yok tamammı...
listedeki ve yeni listeye girecek bütün arkadaşlarımm hepinizin günü aydın olsun...a.s.

günaydınnn klomenci kader arkadaşlarımmm
günümüz hepimiz için ve listemiz için uğurlu olsun umarım hepiniz iyisinizdir canlarım,fusfulum ne güzel anneciğinle güzel güzel vakit geçir yormadan kendini,ben 12 yıldır ailemden uzak olduğum için hep çok özenmişimdir istediğinde anne baba kardeşi görebilmeyi...
rosemcim seninde az kaldı nasıl heyecanlımısın nasıl oldu ağrıların...sudenazcım sen nasılsın,senin ateşinle ilgili soruyu dün cevaplamaya çalıştım ama benimde sorum var dünde sormuştum ya canım senin çatlamadan sonraki gün kaç derece arttı ateşin benim çatladı denen günden sonra hiç oynama olmadı nerdeyse..
kırmızıbeyazcım,hemşerim sen neler yapıyosun,kendini çok yormak yok tamammı...
listedeki ve yeni listeye girecek bütün arkadaşlarımm hepinizin günü aydın olsun...a.s.

canım merhaba..benımde gunume az kaldı sayılır hafıf hafıf heyecanlanmaya basladım tabıkı.keske hemencecık durumumuzu ogrenebılsek ne gusel olurdu..
agrılarım azaldı canım.bazen kasıkta hafıf bır agrı oluyor ama sımdılık o kadar yogun degıl..
yalnız bırsey var..:dance:goguslerım cok acıyor..ozellıkle ucları..ılk defa basıma geldı.:dance:bakalım fazlada umutlanmak ıstemıyorum ama ınsallah ıyıye haberdır bu....:1closedeyes::nazar:

canım merhaba..benımde gunume az kaldı sayılır hafıf hafıf heyecanlanmaya basladım tabıkı.keske hemencecık durumumuzu ogrenebılsek ne gusel olurdu..
agrılarım azaldı canım.bazen kasıkta hafıf bır agrı oluyor ama sımdılık o kadar yogun degıl..
yalnız bırsey var..:dance:goguslerım cok acıyor..ozellıkle ucları..ılk defa basıma geldı.:dance:bakalım fazlada umutlanmak ıstemıyorum ama ınsallah ıyıye haberdır bu....:1closedeyes::nazar:

maşallahh rosemcim göğüs acıması çok iyi Allahım inşallah yanıltmaz bizi ama bende de adet öncesi falan hiç olmaz öyle bi acı,bende hep ordan anlarım belki diyordum kendime,inşallah herşey çok güzel olacakk

maşallahh rosemcim göğüs acıması çok iyi Allahım inşallah yanıltmaz bizi ama bende de adet öncesi falan hiç olmaz öyle bi acı,bende hep ordan anlarım belki diyordum kendime,inşallah herşey çok güzel olacakk
canım ınsallah husrana ugramayız.:nazar:adet oncesı olan gogus gergınlıgınden farklı bıraz canım bu..benım normalde de goguslerımde hassasıyet olur ama bu bıraz farklı..cokta umutlanmak ıstemıyorum neyse hayırlı olsun bekleyıp gorucez..:çok üzgünüm:

arkadaslar benimde adetim yaklasinca gogus gerginligi olur dokununca sizlar gecen ay cok erken basladi adetimden hemen sonra ve nerdeyse bi dahaki adetime kadar devam etti, bu sefer sabahlari ozellikle dokununca sadece uclari sizliyo yazilarinizi okuyunca ve bu defa sadece ucu olunca acaba dedim ama cok erken degilimi adetim 12 temmuzda

arkadaslar benimde adetim yaklasinca gogus gerginligi olur dokununca sizlar gecen ay cok erken basladi adetimden hemen sonra ve nerdeyse bi dahaki adetime kadar devam etti, bu sefer sabahlari ozellikle dokununca sadece uclari sizliyo yazilarinizi okuyunca ve bu defa sadece ucu olunca acaba dedim ama cok erken degilimi adetim 12 temmuzda

canımm ya ben bu forumlarda çok okudum dedimya Allah inşallah yanıltmaz hiçbirimizi ama varsa bebiş o acıma çok erken başlıyormuş,bende henüz öyle birşey yok hala çalışma aşamasındayız,Allah hepimizin gönlünden geçeni versin canım..

Arkadaşlar size şunu söyliyim eğer yumurtlamaınızdan hemen sonra göğüs uçlarınızda sızlama acı varsa şüphelenenbilriisniz.. ben dış gebelik geçiridğimde hissetmiştim.. hemde erken yumurtlamışım..adetimin 10.günü göğüs uçlarım hiç olmadığı gibi acıdı ve sızladı.. ordana şüphelenmitim kendimden.. ama adet olunca şok olmuştum.. meğer dış gebelikmiş:KK43:ama hamileliğin en belirgin belritisi bence o.. hadi iyi şanslar size kıslarr.. bu acı adet öncesi göğüs hassaasiyetinden farklı oluyor benden söylemesi:))

arkadaşlar bende 3 aydır klomen kullanıyorum hiç bi sorun yok sadece geç yumurtladıgım için kullanıyorum listeye benide ekleyin inş ugurlu gelir adet olmam gereken tarih tam belli degil ama ortalama olarak10 temmuza kadar beklicem olmazsam dra gidicem olursamda gidicem gerçi 3. günü hadi inş hepimize ugurlu gelir listemiz hayırlısı olsun bakal9ım.

slm Kizlar Bende Klomen Kullanyorum Bu 2. Ayimdi Sanirim Benim De 10 Temmuz Da Adet Olmam Lazim Beni De Listeye Ekler Misinz Inşallah Bu Liste Hepimize Uğur Getirir

Bugün Test Yaptirdim şimdi Geliyorum Hastaneden Kantestinde Pozitif çikti Ayy çok şükür Ya

30-06-2008 ITIBARIYLE YENI LISTEMIZ..:dance::dance:

GÜLCEZA:::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZ

EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE

Son düzenleme:
Bugün Test Yaptirdim şimdi Geliyorum Hastaneden Kantestinde Pozitif çikti Ayy çok şükür Ya

CANIM TEBRIKLERRRRRRRRRRRRR...:nazar::teytey::hooray:
PEKI BU AY HANGI ILACI KULLANDIN HEMEN LISTEYE ALIYORUM SENI..
SAGLICAKLA KUCAGINA ALIRSIN INSALLAH BEBISINI..

kıslar bırden heyecanlandım yahu yenı gelen arkadaslarımız hosgeldınız.a.s.
ve hamıslık haberı cok guzel geldı..:hooray:buarada GURBET GELINI benımde adet tarıhım 10 temmuz ama gogus ucları cok fena acıyor.:dance:.

30-06-2008 ITIBARIYLE YENI LISTEMIZ..

GÜLCEZA:::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZ

EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN

Son düzenleme:
babyface çok sevindim,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahh,nazarlardan saklasın sizi..:nazar::nazar::nazar:

bakın listemiz nekadar uğurlu oldu,bugün hep hamişlik haberleri,şükürler olsun,bu kadar dua ve iyi dilekle inşallah hepiniz o alttaki listeye geçeceksiniz,çok sevindimm,darısı bütün listedeki arkadaşlarımın başına...

babyface çok sevindim,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahh,nazarlardan saklasın sizi..:nazar::nazar::nazar:

bakın listemiz nekadar uğurlu oldu,bugün hep hamişlik haberleri,şükürler olsun,bu kadar dua ve iyi dilekle inşallah hepiniz o alttaki listeye geçeceksiniz,çok sevindimm,darısı bütün listedeki arkadaşlarımın başına...

babyface ın hamıle olmasına hepımızı cok sevındık bızım ıcın cok guzel bır umut oldu ..ama kendısı sanırım heyecandan bır daha gelıp cevap yazmadı..:1hug:babyface kacıncı ayında hamıs kaldın?ben senı klomen dıye yazdım ama klomen kullandın demı?bıraz bıze anlatırsan sevınırız canım..a.s.

CANIM TEBRIKLERRRRRRRRRRRRR...:nazar::teytey::hooray:
PEKI BU AY HANGI ILACI KULLANDIN HEMEN LISTEYE ALIYORUM SENI..
SAGLICAKLA KUCAGINA ALIRSIN INSALLAH BEBISINI..

teşekkür ederim canım ya. çok şaşkınım geçen ay klomene başladım ve regl oldum. sonra tekrar gidecektim doktora yarındı radevu test yaptır dedi arkadaşlar idrar testi yaptım ama negatif çıktı. yani bende üstüne görme olmuş. yarın gidiyorum gelişmleri yarın daha net anlatırım. ayy ay allah bu duyguyu herkese tattırsın:dance:

X