KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

hepinize merhabalar kızlar daha yeni gelebiliyorum ama dayanamadım,sudenaz,fusfulu o okuduğunuzu ben yazmıştım canım,o doğru 5-7.günler arasında düşüyor genelde hamilelikte yerleşme zamanı yani,yada öncedende yazmıştım,1 günlük düşüş çok önemli değil,devamlı düşme ya da 2 günde bir derecenin azalması önemli,yani geri yükselirse korkulacak birşey yok canım,bu arada bunu fertilityfriend diye birsiteden okudum,bana nurayahmet(samira) önermişti,ateşimi hergün oraya kaydediyorum,kalbinizi karartmayın,öptüm hepinizi,bu arada kırmızıbeyazcım çok mutlu oldum,sende listedesin yufffffuuu,şimdi biraz daha işim kaldı,onuda bitireyim,gelirim birazdan,öptümm hepinizi...

benide yazar mısınız listeye ? lütfeeeeeeeennnnnnnnnnn
9 temmuz

Son düzenleme:
****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU::::::::::::::::::::::::1TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM :::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA :::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS ::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
:hooray::nazar:

Son düzenleme:
liste çok güzel olmuş ..bu aydan sonra şu kupa ve nazar boncuğu tüm isimlerin yanında olsun inşallah

sundenazcım,canım inşallah sırayla alt listeye terfi ederiz arkadaşım da dr umuza bebişimizi görmeye gideriz bundan sonra
maysimirnacım hoşgeldin,valla bu sitede o kadar çok şey okudum ki alim oldum diyebilirim ama senin yazdığını tutamamışım aklımda :eek:umarım iyisindir.göbişine iyi bak olur mu?
rosemcim yeni liste pek güzel olmuş,renkli renkli.eline sağlık canım.bir gün listeleri süslemek yerine bebişlerimizin odalarını süsleriz inşallah hayırlısıyla.
herkese listemizin uğur getirmesi dileğiyle:1hug::nazar:

yenı lıstemızı begenmenıze cok sevındım kıslar..:dance:
ıcımıze ferahlatan bır lıste olsun ıstemıstım canlı canlı sımdılık bu kadar susledım ınsallah hamıslerımız teker teker cıkınca daha da guzel suslerız.
fusfulu dedıgın gıbı ınsallah bebıslerın odalarını da suslerız..buarada ılk hamıs adayı sensın ınsallah guzel haberlerını alırız..:teytey:

aminnnnnnnnnn..
göbiş iyi fusfulumm,hoşbulduk hala çatlayamadı yalım(izmirce galiba demek) benim yumurta hala ağrıyo soldan soldan,asıl bizim öncü göbiş ne alemde,misafirlerini atlattınmı canım çok yorma kendini sakın...
evet maşallahh listemiz pek güzel :nazar:,o yüzden de çok uğurlu gelecek hepimize inşallah elinize yüreğinize sağlık kızlar..
bu arada ben 13 temmuz yazdırdım ama doktorun önerdiği son ilişki gününe 14 eklersek 15 temmuz.15 temmuz yazalım olurmu 13 yerine canlarımm size zahmet geçen aya göre bir hesapta yapamıyorum geç çatladığından..
sudenazcım senin çatladıktan sonraki gün ateşin kaç derece artmıştı canım hatırlıyomusun...
öptüm hepinizi,kendinizee çok dikkat edin arkadaşlarımmŞeniz

*************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::1 TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222:::::::::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ROSEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ:::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA::::::::::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZ
MAYSİMİRNA:::::::::::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
(((ESLEM)))::::::::::::::::::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZZ
SEMA3455:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS:::::::::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZ

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPH ENE

PAPATYAAAA EKLEDİM CANIM..BİRAZ BİZE BAHSEDERMİSİN..HANGİ İLACI KULLANIYORORSUN..? NE ZAMANDIR KULLANIYORSUN? KAÇINCI DENEMENİZ BU TADAVİYLE? NEDEN BU TADAVİYİ UYGULUYOSUN? ÇOK MU SORU SORDUM YAVVVVVVV

CEVAPLARSAN SEVİNİRİZ yerimseniben

klomen kullanıyorum canım adetin 3.gününden itibaren günde 2 tane kullandım 3 tane yumurta oluştu çatlatma iğnesi kullandım sonuç bekliyorum canım daha önce 4 ay falan kullandım ama sonuç alamadım hsg çekildi o ay hamile kaldım ama kalp atışı olmadığından kürtajla bitti 2 ay aradan sonra bu ay tekrar başladım canım :1hug:a.s.

Son düzenleme:
aminnnnnnnnnn..
göbiş iyi fusfulumm,hoşbulduk hala çatlayamadı yalım(izmirce galiba demek) benim yumurta hala ağrıyo soldan soldan,asıl bizim öncü göbiş ne alemde,misafirlerini atlattınmı canım çok yorma kendini sakın...
evet maşallahh listemiz pek güzel :nazar:,o yüzden de çok uğurlu gelecek hepimize inşallah elinize yüreğinize sağlık kızlar..
bu arada ben 13 temmuz yazdırdım ama doktorun önerdiği son ilişki gününe 14 eklersek 15 temmuz.15 temmuz yazalım olurmu 13 yerine canlarımm size zahmet geçen aya göre bir hesapta yapamıyorum geç çatladığından..
sudenazcım senin çatladıktan sonraki gün ateşin kaç derece artmıştı canım hatırlıyomusun...
öptüm hepinizi,kendinizee çok dikkat edin arkadaşlarımmŞeniz

tamam canım duzelttım lıstemızı..:dance:

teşekkür ederim canım anladım.dün geceden beri ne kadar da genişlemişsiniz.bende o listeye giricem günü sabırsızlıkla bekliyorum.diğer ay bende ismimi bende görmek istiyorum.inşallah bu ay listedeki herkes silinir hamiş olurda diğer ay ilk baş ben olayım ve yine hepimiz silinelim her ay yazılanlar diğer aya kalmaz inşallah:enbuyukkk:

günaydın arkadaşlaara.s. umarım herkesler iyidir.bugün 29. gün.hala adet olmadım.heyecanla bekliyorum.ben kan testi yaptırmak istiyorum da,hangi gün yaptırayım sizce yarın yaptırsam çıkar mı?ne dersiniz.bu arada benim adetlerim hiç geç kalmaz erken gelirdi hatta.bir cevap verirseniz sevinirim.
ben bugün akşama kadar yokum arkadaşlar anneme gideceğim.merak edersiniz söyliyim dedim:1rolleyes:
rosem canım inşallah sırayla hamile kalıcaz valla içime öyle doğuyor benim.her şey güzel olacak.
maysimirnacım,sen o yumurtaya gözün gibi bak canım.ilgi alaka göster:eek:o bebiş olacak bebiş.bu arada yalımı duymamıştım.o da iyiymişyerimseniben
hepinizi öpüyorum,p.tesiniz harika geçsin

kızlar selam bende gonophene kullandım bu ay. Çarşamba kontrolüm var. Çatlamamışsa çatlatma iğnesi vuracak galiba doktor. Beni de listenize yazın 17 temmuz adet tarihim sanırsam. Ben ilk kez kullanıyorum ..

YAS23:::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlaara.s. umarım herkesler iyidir.bugün 29. gün.hala adet olmadım.heyecanla bekliyorum.ben kan testi yaptırmak istiyorum da,hangi gün yaptırayım sizce yarın yaptırsam çıkar mı?ne dersiniz.bu arada benim adetlerim hiç geç kalmaz erken gelirdi hatta.bir cevap verirseniz sevinirim.
ben bugün akşama kadar yokum arkadaşlar anneme gideceğim.merak edersiniz söyliyim dedim:1rolleyes:
rosem canım inşallah sırayla hamile kalıcaz valla içime öyle doğuyor benim.her şey güzel olacak.
maysimirnacım,sen o yumurtaya gözün gibi bak canım.ilgi alaka göster:eek:o bebiş olacak bebiş.bu arada yalımı duymamıştım.o da iyiymişyerimseniben
hepinizi öpüyorum,p.tesiniz harika geçsin

canım kan testı yaptırsan tabıkı artık cıkar.hatta ıdrarda bıle cıkma ıhtımalı var...demek ılk defa adet gecıkmesı yasıyorsun hadı bakalım hayırlısı olsun ınsallag guzel haberler alıcaz..:teytey:

X