KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

amma bereketli oldu haziran darısı temmuzun baaşına inşallah kırmızı beyaz suzanşan bi de ben temmuzda hamiş olcaz ben çok umutluyum:9

teşekkür ederim canım ya. çok şaşkınım geçen ay klomene başladım ve regl oldum. sonra tekrar gidecektim doktora yarındı radevu test yaptır dedi arkadaşlar idrar testi yaptım ama negatif çıktı. yani bende üstüne görme olmuş. yarın gidiyorum gelişmleri yarın daha net anlatırım. ayy ay allah bu duyguyu herkese tattırsın:dance:

canım tebrik ederim bende buay umutluydum ama adet oldum yarın randevum var adet olmama ragmen benimde karnımda şişlik var ama kan testi yaptırdım çarşamba günü kan degerim 0 çiktı dr göstermeden geldim inşallah buay olur klomende son ayım allah bebegini saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım bugün ikinci hamişsin kk :dance:

evet sema temmuz a başlıyoruz...senden bi ricam olacak...perşembe gecesi recep başlıyor....ve kandil....o geceyi değerlendir...kimseyi kabul etme..kendinle başbaşa kal...çok çok dua et...o gece ...bak görürsün kısa sürede muradın olacak....eeeee

sema....soruyordum sana şu an SAMSUN da hava nemi var mı?yani nasıl orası?

RO SEM CİM sema çabuk çabuK yazıyor ya...ben bile 10 dk.da anladım ne kastettiğini....sonuna bak biz li yazmış...canım...hepimizin duaları birbirimize...benim tatlı arkadaşlarım...

tebrik ederim babyface. Senin gibi hamişleri görünce bizimde morallerimiz düzeliyor. Benim bu ay ilk gonophene kullanışım. İnş. hepimiz bi dahaki aya hamiş haberimizi veririz.

dıptısdpıtıs canım vajinal ultrasonla bakıyo benim doktor.zaten başka türlü yumurtak-lıkları o kadar net görmesi mümkün değil sanırım.ilaca başlamadan bakmadımı doktorun tatlım?
benim adetimin 3.günü yine vajinal ultrasonla bakılıyo.kontrol için.ilacı kullanmak için uygunmu diye?

beni 5. gün çağırmıştı ultrasonla karın üstünden baktı. kist falan varmı diye bakmış. çok şükğr temizdi. bugün ilaç bitti çarşamba günü kontrolüm var. :teytey: semacım sende ilaç kullanırken zaman zaman kasık sancısı oluyormu?

rosem hepimizi için hergün dua ediyorum allahım inşallah kabul eder.kırmızı beyaz haberim var kandilden.tamam hepimiz birbirimiz için dua edelim önce.sonra kendimize edelim başkası için ettiğn dua daha etkili olurmuş.samsun yanıyo anacım nem hat safhada.heran yapış yapışız valla.denize de başlayamadım doktor bebiş derken.benim ev denize çok yakın 4 bina ötede deniz.ben biraz böyle aceleci bi yapıdayım pırpırık der kocişim.ondan öle yazmışım rosem kızma tatlım.

rosem cim...bunu bi kere daha sormuştum sana galiba,yaşadığın yer YURTDIŞI MI?öyleyse türkiye ye gelirken hani isterler ya ...alaman çikolatası falan getirsene gızzzz,eskiden öyleydi değil mi?almanya dan kuzenlerim gelecek diye yazı nasıl beklerdim...ayakkabı getirsinler diye bana...sanki burda yoktu...yok mu ya çocuklulk işte.....

beni 5. gün çağırmıştı ultrasonla karın üstünden baktı. kist falan varmı diye bakmış. çok şükğr temizdi. bugün ilaç bitti çarşamba günü kontrolüm var. :teytey: semacım sende ilaç kullanırken zaman zaman kasık sancısı oluyormu?

geçen ay olmamıştı ama bu ay çok oldu.kasıklarım sızladı battı.hele ialcın son günü amanın valla yattım bütün gün.benim pko var.yani kist var bende ama doktor geçen aydan hiç bişe bırakmamışsın dedi.sen özelemi gidiyosun yoksa devlete mi?belki ondan vajinal yolla bakmamışlardır.benim doktorum hiç çekinmeden her seferinde vajinal ultrason yapıyo allahtan kadın doktorum.yoksa regliyken hayyatta baktıramazdım alttan:eek:klava:

rosem hepimizi için hergün dua ediyorum allahım inşallah kabul eder.kırmızı beyaz haberim var kandilden.tamam hepimiz birbirimiz için dua edelim önce.sonra kendimize edelim başkası için ettiğn dua daha etkili olurmuş.samsun yanıyo anacım nem hat safhada.heran yapış yapışız valla.denize de başlayamadım doktor bebiş derken.benim ev denize çok yakın 4 bina ötede deniz.ben biraz böyle aceleci bi yapıdayım pırpırık der kocişim.ondan öle yazmışım rosem kızma tatlım.
tamam canım..dualarımıza devam hadı bakalım..ınsallah bu ay daha bereketlı olur..:dance:bende bır lıstemızı guncelleyeyım..

rosem cim...bunu bi kere daha sormuştum sana galiba,yaşadığın yer YURTDIŞI MI?öyleyse türkiye ye gelirken hani isterler ya ...alaman çikolatası falan getirsene gızzzz,eskiden öyleydi değil mi?almanya dan kuzenlerim gelecek diye yazı nasıl beklerdim...ayakkabı getirsinler diye bana...sanki burda yoktu...yok mu ya çocuklulk işte.....
ay canım ya bır kez daha sordunmu bılmıyorum gormedım sanırım ozur dılerım..:eek:yok canım yurtdısında degılım tamamen yurt ıcındeyım .:roflol:

geçen ay olmamıştı ama bu ay çok oldu.kasıklarım sızladı battı.hele ialcın son günü amanın valla yattım bütün gün.benim pko var.yani kist var bende ama doktor geçen aydan hiç bişe bırakmamışsın dedi.sen özelemi gidiyosun yoksa devlete mi?belki ondan vajinal yolla bakmamışlardır.benim doktorum hiç çekinmeden her seferinde vajinal ultrason yapıyo allahtan kadın doktorum.yoksa regliyken hayyatta baktıramazdım alttan:eek:klava:

evet canım ben özele gidiyorum. devlette pek ilgilenmiyorlar gıcık oluyorum :eek:klava: doktor erkek ama mecburen gidiyorum :roflol: sanırım bundan sonra vajinalle bakacak. bu arada bende hiçbirşey gözükmüyor problem olarak. bu arada çok merak etiğim bir konu var. pko nasıl anlaşılıyor? benimde son 2 aydır adet düzensizliğim var. daha doğrusu yumurtlamalarım hep 1 hafta geç oluyor. endişelenmeye başladım gamyoncuiremsu

Benim adetin 4. günü karından baktı ama bu çarşamba gideceğim vajinal ultrasonla bakacak. Kızlar benim doktorum erkek. Valla ayaklarım geri geri gidiyor. Ben nasıl gidicem ya...

evet canım ben özele gidiyorum. devlette pek ilgilenmiyorlar gıcık oluyorum :eek:klava: doktor erkek ama mecburen gidiyorum :roflol: sanırım bundan sonra vajinalle bakacak. bu arada bende hiçbirşey gözükmüyor problem olarak. bu arada çok merak etiğim bir konu var. pko nasıl anlaşılıyor? benimde son 2 aydır adet düzensizliğim var. daha doğrusu yumurtlamalarım hep 1 hafta geç oluyor. endişelenmeye başladım gamyoncuiremsu

rosemcim pko olman için çok sayıda ufak ufak gelişmemiş yumurtan olması lazım sanırsam. Bir de adet düzensizliği falan olması lazım. Yani pko olsan doktorun anlardı canım heralde.

Benim adetin 4. günü karından baktı ama bu çarşamba gideceğim vajinal ultrasonla bakacak. Kızlar benim doktorum erkek. Valla ayaklarım geri geri gidiyor. Ben nasıl gidicem ya...

canım benımde en son gıttıgım doktor erkektı ınan erkek doktorlar daha nazık davranıyor ellerı daha hafıf oluyor bırde oyle bakmıyorlar bıle..zaten ultrasonu oyle bır kullanıyorlarkı gozlerı kapalı bıle muayene edebılır halleder..sen canını hıc sıkma zaten yanında hemsıresı vardır o sana yardım eder canım..

arkadaşlar bişi sorcam 1 yıllık evliyim hiç korunmadık ama çocuk içinde hiç uğraşmadık geçenlerde de adetim bozuldu doktora gittim yumurtaların tembel deditatlicadiarzu çocuk istediğimi de söleyince bana klomenle progentan verdi ama daha alıp kullanmadım adetimi bekliyorum bu ilaçlar hakkında bi bilgisi olan varmı

SEMA...demek samsun da facia...ve denize 4 bina...vay canım arkadaşım benim...sırf o SIPA lar yüzünden şu halimize bak...nelere sabrediyoruz...eşim hep BEBİŞLERE SIPA lar der...ben de alıştım...şey -------kızmazsanız---- bi anımı aktarabilir miyim?şimdi iğneyi yemiş gelmişim eve...kocam da gece yeni gelmiş avrupa kupa maçı oynuyor...dr.da saat verdi..ilişki için...seslendim gelmedi....salon kapı arkasından çamaşırımla cilve yaptım gelmedi,,,,en sonunda koridorda bi bağırmışım...sus diye yanımda bittti....o koridor da 2 dk.da işimi hallettim...ay ayıp mı oldu?salona geri dönerken söylenen söylene..diyor ki.duydum ben...ulen sıpa bi doğ.bak ben o etlerini ısırmazmıyım..senin yüzünden golü göremedim diye....çok hoşuma gitmişti...hem yatağa koşuyordum akmasın,,hem göbeğim hoplaya hoplaya güldüm..eeee na pim tutmadı......

X