KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

ya Biyerde Okuduydum Ama Hatirlayamiyorum Tam Olarak..yerleşme Zamanindada Isi Düşer Sonra Yükselir Denilmişti.....sanki Böyle Bişey Okudum Diye Hatirliyorum...yoksa Benmi Böyle Düşünmek Istiyorum

kıslar merhaba ben geldım..bırkac saattır elektrık kesıktı nete baglanamadım..:eek:klava:
lıstemız cogalmaya baslamıs..ne gusel..ınsallah hep bırlıkte hamıs kalırız..
sudenaz yarında ısını olc bakalım kac cıkacak.ınsallah yuksek cıkar bırde hıc bellı olmuyor canım..
bazılarınkı dusuyor ama hamıs cıkıyorlar eger stres yapıyorsan olcmeyı bırak bence.
ben bu ay hıc ısı felan olcmedım ınsanı daha cok strese sokuyor cunku..:çok üzgünüm:

kıslar merhaba ben geldım..bırkac saattır elektrık kesıktı nete baglanamadım..:eek:klava:
lıstemız cogalmaya baslamıs..ne gusel..ınsallah hep bırlıkte hamıs kalırız..
sudenaz yarında ısını olc bakalım kac cıkacak.ınsallah yuksek cıkar bırde hıc bellı olmuyor canım..
bazılarınkı dusuyor ama hamıs cıkıyorlar eger stres yapıyorsan olcmeyı bırak bence.
ben bu ay hıc ısı felan olcmedım ınsanı daha cok strese sokuyor cunku..:çok üzgünüm:

EVET CANIM YARINKİ ISIM ÖNEMLİ GİBİ GÖZÜKÜYOR..YİNE Bİ DÜŞÜŞ OLURSA BU İŞ BİTMİŞTİR DEMEK..İNŞALLAH DÜŞMEZ :1no2:

EVET CANIM YARINKİ ISIM ÖNEMLİ GİBİ GÖZÜKÜYOR..YİNE Bİ DÜŞÜŞ OLURSA BU İŞ BİTMİŞTİR DEMEK..İNŞALLAH DÜŞMEZ :1no2:

dur bakalım hemen boyle olumsuz dusunme canım..sen yarın ısını olc ama yınede hıc bellı olmaz moralını bozma lutefn belkıde hamıssın bebısın sana tutunmasını boyle yaparak engelleyebılırsın..ıcını ferah tut..:1hug:

sude Cim......haziran 30 Gün çekiyor...hamişlerde 30 Da Kaldi...hergüne 1 Hamiş....yupppiiii....haziran Bereketine Bende Inandim...

hayal kurmak guzelde canım sonu husran olur dıye ınsan korkuyor..
acıkcası ben bebısın ısmınden cok herkese nasıl hamıs haberımı verırım dıye bazen hayal kuruyorum..:eek:ozellıkle de cadı kaynanama ve eltıme..:eek:klava::roflol:

bende haber vereceğim günü sabırsızlıkla beklerken eşim anasını,danasını sülalesini arayıp haber vermiş..o zevk kursağımda kaldı yani..kendi ailem tedavide olduğumu zaten biliyorlardı ve çok şaşırmadılar tabii çok sevindiler..ama en büyük zevk ne biliyormusunuz herkesin sizi arayıp tebrik etmesi..gitmek istemediğiniz bi çok yere gitmek istemeniz..herkes soruyo ya çok hoşuna gidiyo insanın ..

ya Biyerde Okuduydum Ama Hatirlayamiyorum Tam Olarak..yerleşme Zamanindada Isi Düşer Sonra Yükselir Denilmişti.....sanki Böyle Bişey Okudum Diye Hatirliyorum...yoksa Benmi Böyle Düşünmek Istiyorum

evet onu ben de okumuştum.hatta ben de ateş ölçüyordum yükseldi işte yumurtlama zamanı düştü sonra gene yükseldi.sonra bir baktım gene düşmüş.ama 2 gün falan ölçtüm düşük.sonra baktım stres yapıyor bende bıraktım.bu sabah 36,8 di gene yükselmiş.yani yarın gene düşük çıkarsa merak etme.bende de düşmüştü sonra çıktı.bir de salı günü kan testi pozitifse deymeyin keyfimesırnaşık şey benden sonra listede sensin dimi canım hadi hep beraber inşallah:hooray:

evet Onu Ben De Okumuştum.hatta Ben De Ateş ölçüyordum Yükseldi Işte Yumurtlama Zamanı Düştü Sonra Gene Yükseldi.sonra Bir Baktım Gene Düşmüş.ama 2 Gün Falan ölçtüm Düşük.sonra Baktım Stres Yapıyor Bende Bıraktım.bu Sabah 36,8 Di Gene Yükselmiş.yani Yarın Gene Düşük çıkarsa Merak Etme.bende De Düşmüştü Sonra çıktı.bir De Salı Günü Kan Testi Pozitifse Deymeyin Keyfimesırnaşık şey Benden Sonra Listede Sensin Dimi Canım Hadi Hep Beraber Inşallah:hooray:

evet Canim Senden Sonra Ben Varim...5 Temmuz.....ama Aslinda çatlatma Iğnesinden Sonra 14.gün Adet Olman Gerekiyo Diyolarya Eğer Tutmazsa..o Zaman 3 Temmuza Denk Geliyor..ama Kendi Normal Adet Tarihim 5 Temmuz....hangisi Geçerliki ? CADIARZU

bende haber vereceğim günü sabırsızlıkla beklerken eşim anasını,danasını sülalesini arayıp haber vermiş..o zevk kursağımda kaldı yani..kendi ailem tedavide olduğumu zaten biliyorlardı ve çok şaşırmadılar tabii çok sevindiler..ama en büyük zevk ne biliyormusunuz herkesin sizi arayıp tebrik etmesi..gitmek istemediğiniz bi çok yere gitmek istemeniz..herkes soruyo ya çok hoşuna gidiyo insanın ..

ınsallah o gunlerı bızde goruruz..:1hug:

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU::::::::::::::::::::::::1TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ROSEM :::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA :::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS ::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
:nazar:

Son düzenleme:

FUSFULU:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::1 TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222:::::::::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ROSEM:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ:::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA::::::::::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA:::::::::::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
(((ESLEM)))::::::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
SEMA3455:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS:::::::::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZZ
BASAK35:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE :nazar:
EYLUL166::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GONAPHENE :nazar:

sudenaz doktorum bana 14 le 15günde olman gerekiyo dedi ama ben 17günde adet oldum kendi reglimden 2gün önce bilgin olsun tatlım.ısı olayını ben hiç bilmiyorum ohyüzden yorum yapamıyorum...ama takam kafanı olur inşallah.senle aynı zamanlarda evlenmişiz...aman takma kafanıı....olcak bu ay sen içini rahat tut...

bilmiyorum ki sudenazcım dr bana çatlatma iğnesi vermediği için.sadece adet olursan gel dedi.beklemedeyiz bakalım.sen içini ferah tut.güzel olacak

bilmiyorum ki sudenazcım dr bana çatlatma iğnesi vermediği için.sadece adet olursan gel dedi.beklemedeyiz bakalım.sen içini ferah tut.güzel olacak

AY CANIM BANADA ADET OLURSAN 3.GÜNÜ GEL DEDİ..DEDİM İNŞALLAH OLMAM...DR.CUMDA GÜLÜYOR...ŞAFAK 6...YARIN YOKUM ARKADAŞLAR KOCİŞLE İZİNLİYİZ DENİZE GİDİCEZ :dance: SALI GÜNÜ GÖRÜŞÜRÜK İNŞALLAH O GÜN GÜZEL HABERLERİNİZİ ALIRIM..FUSFULU SENİNDE İNŞALLAH HAMİŞ HABERLERİNİ ALIRIM...a.s.

FUSFULU::::::::::::::::::::::::1TEMMUZZZZZZZZZ
OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
ROSEM :::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA :::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS ::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE
:nazar:

Son düzenleme:
oh oh pekde güzel olmuş umut listemiz ellerine emegine saglık canım benim :teytey:

X