KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

arkadaşlar merhaba, lütfen bana da bişeyler yazın moralim çok bozuk. Dün doktor kontrolüm vardı. Yumurtalarıma baktı ve 3 adet yumurta vardı ve en büyüğü 10 mm di. Yani senin yumurtaların gelişmiyor bu ay olmaz boşa geçti dedi. Bi dahaki ay günde 3 adet gonophene kullanacağımı söyledi. Kızlar ben şimdi pcos'um galiba değil mi? senağlamasenağlamasenağlama

benim doktor geçen ay büyüyene kadar çağırdı 3ncü kez gidişimde istenen boydaydı.ilaca geç tepki veriyosundur.dozu artırması ii işte bi dahaki ay etkili olur.he bide doktoruna söle belki erken başaltır.ben bu ay 4ncü gün başladım 2*1 kullandım.

kızlar ya benim doktor klomende bu ay son dedi.2nci ayım benim bu ay.iğnelere geçcekmişiz.sizin kaç tane büyüyo yumuşlarınız.benim 2ay da 1er tane.bu ay 19mm solda bi tane.ama 5 tane 4 tane olanı duydum acaba diyorum ondan mı iğneye geçicek.? bide benim hep solda geçen ayda soldaydı.doktora dedimki sağda bi problemmi var oda yok canım ne alakası var.isterse 1sene hep soldan büyür yumurtan onun bi standartı yok dedi?bilgisi olan varmı?:uhm:a.s.

cnm benmde iki aydır soldan ve 1 tane yumurtam büyüyor ama dr um istediğimiz aslında bu diyor.tabi 2 yada 3 te iyi ama fazlası zarar.tedavimin ilk başında 7 tane büyümüştü sanki ne oldu iptal ettik o ayı.dr um riske girmeyelim dedi.yani olacaksa zaten olur allah hayırlısını versin yeterki.doktorunun klomenden sonra iğneye geçmeside normal sonuçta yöntemler deneliyor.

benim doktor geçen ay büyüyene kadar çağırdı 3ncü kez gidişimde istenen boydaydı.ilaca geç tepki veriyosundur.dozu artırması ii işte bi dahaki ay etkili olur.he bide doktoruna söle belki erken başaltır.ben bu ay 4ncü gün başladım 2*1 kullandım.

senin kaçıncı gün büyüdü ve kaç günde bir adet oluyorsun. bana 5. gün başlayacaksın günde 3 tane kullanacaksın dedi. Ya çok korkuyorum ya hiç büyümeyip hep küçük kalırsa.

cnm benmde iki aydır soldan ve 1 tane yumurtam büyüyor ama dr um istediğimiz aslında bu diyor.tabi 2 yada 3 te iyi ama fazlası zarar.tedavimin ilk başında 7 tane büyümüştü sanki ne oldu iptal ettik o ayı.dr um riske girmeyelim dedi.yani olacaksa zaten olur allah hayırlısını versin yeterki.doktorunun klomenden sonra iğneye geçmeside normal sonuçta yöntemler deneliyor.

canım öle tabi ama 2ay olcak bu ay klomenle.acaba erkenmi ki ya.aman hamiş olurumda bu ay kurtulurum şu ilaçlardan.ya 6 senedir. pko yüzünden doğum kontrol hapı kullandım.geçen sene haziranda bıraktım evlencem diye.şimdi de bu ilaçlar.anlamadım gitti.maden pko yumurtlama tembelliği yapıyo neden doğom kontrol ilacı veriyolar ki.sonuçta ben her ay adet oluyodum zaten.hemde ilaçtan önce tam gününde oluyodum. ilacın yan etkisi geçmiştir diyo doktorum o da kızdı eski doktorlara bu kadar zaman kullanılırmı diye.e kilo da aldım tabi ilaçlardan.şimdi 8kilo faazlam var.romatizmam olduğu için yürüyüşten başka spor da yapamıyom.hep diyetteyim.valla pilava makarnaya hasretimsenağlama

senin kaçıncı gün büyüdü ve kaç günde bir adet oluyorsun. bana 5. gün başlayacaksın günde 3 tane kullanacaksın dedi. Ya çok korkuyorum ya hiç büyümeyip hep küçük kalırsa.

canım ben 32 yada 31günde 1 oluyorum günde 2 tane kullandım 5gün bsşlsyıp geçen ay.bu ay 4ncü başlayıp günde 2 tane yine.geçen ay geç büyüdü die erken başlattı doktorum...bu ay olmazsa bi dahaki ay büyür cicim ya.iğnelere geçer olmadı için rahat olsun..benim 1 tane ama ben bu ay çok umutluyum sende öle düşün..:1hug::enbuyukkk:

canım ben 32 yada 31günde 1 oluyorum günde 2 tane kullandım 5gün bsşlsyıp geçen ay.bu ay 4ncü başlayıp günde 2 tane yine.geçen ay geç büyüdü die erken başlattı doktorum...bu ay olmazsa bi dahaki ay büyür cicim ya.iğnelere geçer olmadı için rahat olsun..benim 1 tane ama ben bu ay çok umutluyum sende öle düşün..:1hug::enbuyukkk:

bana bu ay olma ihtimali yok dedi doktorum. Ama senin gelişmiş güzel yumurtan varmış. İnşallah senin olur. Dua ediyorum herkes için. Bu ay sizin yüzünüz güler inşallah çünkü benden umut yok.. :KK43:

kızlar 2 ay klomenden sonra bu ay gonaphene başladım ama karnım çok şişti ve sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım agrıyor klomende sadece yumurtalar çatlayınca agrım oluyordu ordan anlıyordum çatladıgını bu hissetiklerim gonaphenin yan etkisi olabilirmi

merhaba arkadaşlar
bende beklemedeyim
klomen kullndım bu ay

merhaba talım hoşgeldin ilk ayınmı tedavide bende klomen + ovitrelle kulandım salı iğne oldum.8aydır deniyoruz.tedavide 2nci ayım pko var bide.işte böle sende tanıt kendini tatlım...:içelim::enbuyukkk:

kızlar 2 ay klomenden sonra bu ay gonaphene başladım ama karnım çok şişti ve sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım agrıyor klomende sadece yumurtalar çatlayınca agrım oluyordu ordan anlıyordum çatladıgını bu hissetiklerim gonaphenin yan etkisi olabilirmi

olabilir canım, bende de karın şişliği ve kasık ağrısı yaptı. Ayrıca mide bulantısı da olmuşdu arada benim.

benim bugün doktora gitmem gerekiyordu ama gitmedim :KK43:(
ilaçlarımı tam bitirmedim, büyümemişlerdir
ama kasık ağrım ve akıntıma göre yumurtlama günümü anladım galiba

benim bugün doktora gitmem gerekiyordu ama gitmedim :KK43:(
ilaçlarımı tam bitirmedim, büyümemişlerdir
ama kasık ağrım ve akıntıma göre yumurtlama günümü anladım galiba

merhaba, ilaç olarak ne kullanıyorsun. Doktorunu bi arayıp sorsan, belki gel bi bakalım diyecek. Belki büyümüşdür.

klomen kullanıyorum canım
bu ilaçları artık kullanmak istemiyorum, çok kilo almaktan korkuyorum
benki 46 kilodan 49 a çıktım ve bu kadar çabuk kilo aldım normalde çok zor alırım ve hemen veririm ama bu sefer tam tersi oluyor, ilaçlar şişmanlatcak beni

kızlr ben geldim sohbert odasında çoğunşuk hamişler var ondan burası daha ii.nereye kayboldunuz ki???

arkadaşlar merhaba, lütfen bana da bişeyler yazın moralim çok bozuk. Dün doktor kontrolüm vardı. Yumurtalarıma baktı ve 3 adet yumurta vardı ve en büyüğü 10 mm di. Yani senin yumurtaların gelişmiyor bu ay olmaz boşa geçti dedi. Bi dahaki ay günde 3 adet gonophene kullanacağımı söyledi. Kızlar ben şimdi pcos'um galiba değil mi? senağlamasenağlamasenağlama

senin gene iyiymiş. benim 1 tane olmuş ve 6mm senağlamasenağlamasenağlama

03-07-2008 ITIBARIYLE LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DİKKATBEBEKYOK::::::::::::::::::::6 TEMMUZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM ::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ:::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
CAM::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA ::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
ZYNP1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZ
YAS23::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS :::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ
FUSFULU::::::::::::::::::::::::::::::::::::??????
NESLİHAN RONA:::::::::::::::::::::::::??????
AZEERDAL:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::BEKLEMEDE

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray::nazar:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray::nazar:

AZEERDAL ekledim canım seni

senin gene iyiymiş. benim 1 tane olmuş ve 6mm senağlamasenağlamasenağlama

nasılsın dıptıscım biraz daha iimisin.canım hemen öle yılmak ok ama dimi?bak benimde olmazsa bu ay. bidahaki ay iğnelere geçcez hem iğnlerde gebelik şansı daha yüksek he.unutma cicim.:1hug::enbuyukkk:

arkadaşlar merhaba bende gonaphene kullananlardanım.tedaviye 2 ay önce başladım.1.ay yumurtalarım istenilen büyüklüğe gelmedi.geçen ay gonaphenenin dozunu artırdık ve yumurtam gelişti.çatlatma iğnesi yaptırdım.ama malesef adet oldum.ama koyu kahverengi geldi hep.sonra adetin 5.günü gittim doktora.napcaz sana ya diye doktorda düşünüyodu.sonra ultrasonla baktı ve yumurtam çatlamamıştı.bu ay ilaç kullanmadım artık.kendiliğinden çatladı ve progesteron testi yaptırdım yumurtlama olmuş mu diye sonuç güzel çıktı.şimdi adet günümü bekliyorum.sizlerde dua edin bugun ya.bu kandil günü edilen duaların geri çevrilmeyeceğini söylüyor peygamberimiz.hepimiz inş.en yakın zamanda sağlıklı bebişlere kavuşuruz.REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR.................

Ha bu arada adet tarihim 12 temmuz.inş.hayırlı bir ay olur.listemizdeki herkeste hamile kalır inş.

selam arkadaşlarımm,sabah kutlamıştım kandilinizi ama tekrar söyliyim,dualarım hep sizinle,kandiliniz mübarek olsun..
sudenazzzzz canımm az kaldı gününe,gününü bekle o zaman tekrar yap bakalım o zaman burda hepbirlikte çığırıcaz:teytey:
yeni gelen arkadaşlarım hoşgeldiniz,inşallah sizede uğurlu gelecek listemiz..semacım doğru söylüyorr,bu ay çok uğurlu geçecek inşallah,semacım benim dualarımda sizinle olacak,Allah kabul etsin..

X