KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

03-07-2008 ITIBARIYLE LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DİKKATBEBEKYOK::::::::::::::::::::6 TEMMUZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM ::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ:::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
EİFECAN:::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
CAM::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA ::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
ZYNP1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZ
YAS23::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS :::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ
FUSFULU::::::::::::::::::::::::::::::::::::??????
NESLİHAN RONA:::::::::::::::::::::::::??????
AZEERDAL:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::BEKLEMEDE

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray::nazar:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray::nazar:

ELİFECAN ekledim canım senide a.s.

yascım,dıptıscım nolur yapmayınn,Allah beterinden korusun ben 1 yılda sadece 1 tane yumurta geliştirebildim 21.günde, o da tutarsa...hala yaşımız geçmedi,rahmimiz var,yumurtalıklarımızda,ha iğneyle,ha ilaçla doktorlar karşımıza geçip hiç olmaz demediki daha,nolur toparlanın kızlar..

elifecan beni hatırladınmıı,tedavilerimiz ve sorunlarımız benziyor diye konuşmuştuk bi ara,arkadaş listemde de kayıtlısın,görünmüyordun ne zamandır..canımm inşallah sanada uğurlu gelir listemiz..

semacım biraz daha iyiyim bugün ama içimde bişeyler kırılıp döküldü. hralda 11. gün 6mm olması benim direk iğneye başlıyor olmam demek. bilmiyorum doktor nasıl bir tedavi uygulayacak benneyaptımki resmen canımdan can gitmiş gibi oldum. sanırım fazla ümitlendim ondandı. iyiki ilaçsız yumurta takibi yaptırmamışım. en azından ilacın işe yaramadığını öğrendik. of bu iğneler nasıl olacak şimdi. karından yapılıyormuş diye duydum :uhm: tırsarım ben yaaa senağlama

yascım,dıptıscım nolur yapmayınn,Allah beterinden korusun ben 1 yılda sadece 1 tane yumurta geliştirebildim 21.günde, o da tutarsa...hala yaşımız geçmedi,rahmimiz var,yumurtalıklarımızda,ha iğneyle,ha ilaçla doktorlar karşımıza geçip hiç olmaz demediki daha,nolur toparlanın kızlar..

elifecan beni hatırladınmıı,tedavilerimiz ve sorunlarımız benziyor diye konuşmuştuk bi ara,arkadaş listemde de kayıtlısın,görünmüyordun ne zamandır..canımm inşallah sanada uğurlu gelir listemiz..

evet canım hatırladım.bayadır yoktum.hem aklımdan bebek fikrini çıkarmak için hemde kpssye hazırlanıyodum.şimdi rahatım ders çalışmıyom.ama işe gidiyorum tabi.inş.bu liste uğurlu gelir canım ya.ama herşeyin hayırlısı tabi.ben bu ayda adet olursam doktor rahim filmi istiyo.onu yaptırdıktan sonra iğne tedavisine geçelim diyo bakalım nolcak.bugun çok dua edelim ya.sizler benim dualarımdasınız.

arkadaşlar,sitede şu an pek kimse yok ama görünce cevaplarmı sınız?bugün adetimin daha 19.günü...........hiç olmamıştı daha önce de....eee benim 3 gündür göğüslerimin uçları çok acıyor...ikiside...acaba ne olabilir ki?üzülüyorum...içeri batık gibi dururlardı...dışarı ok gibi oldu...fena bişey olmasın allahım....

arkadaşlar,sitede şu an pek kimse yok ama görünce cevaplarmı sınız?bugün adetimin daha 19.günü...........hiç olmamıştı daha önce de....eee benim 3 gündür göğüslerimin uçları çok acıyor...ikiside...acaba ne olabilir ki?üzülüyorum...içeri batık gibi dururlardı...dışarı ok gibi oldu...fena bişey olmasın allahım....

CANIM ŞUAN BENİMDE 3-4 GÜNDÜR AYNI ...FÜZE GİBİLER...EL DEĞMEYE GELMİYOLAR ÇOK ACI VAR...BUDA HAMİŞLİK BELİRTİSİDİR..BELLİ OLMAZ..BELKİ YERLEŞİYODUR SENİN UFAKLIK :dance:

sudecim....el değmiyor,çok ısısı yüksek ,ateş gibi...bugün biraz hafifler gibi ama hala acı var.......

kızz fena bişey olurmuuuu,bu çok güzel bişey,hemen sevinmeyelim sonra üzülmeyelim diye bağıra çağıra yazmıyorum ama bu direkt belirti,zaten çok erken başlarmış bu belirti..Allahım sen yüzümüze bakk..şimdi ilaç,iğne etkisidir diycem ama senin ilk ilaç kullanımın değil ama bu belirti ilk...şükürler olsunn,hayırlara çıksın inş..korkmaa inşallah bu güzel şeylerin belirtisi arkadaşım,kalbini karartma...

yok yok...MAYSİ cim.....daha çok erkendir de benim azcık iridir göğüsler o yüzden böyle uçlar hani utandım ama,,,dimdik pek görmemişimdir...acıyor canım,,,,ısısı yüksek soğuk olurdu genelde....kötü birşey getirmeyi istemem aklıma....

arkadaşlar yazdıklarınızı okuyamadım en yakın zamanda okuyacağım.inşallah yeni hamişler vardır.
maysimirnacım msjlarını aldım senin ve cümle kk üyelerinin kandili mübarek olsun.teşekkür ederim güzel arkadaşım
kırmızıları gördük çok şükür.rosemcim beni 4 temmuza yaz garanti olsun:)bu arada dr a gidebilirmiyim bilmiyorum.evdeki misafirler durumu bilmiyor.onları bırakıp da çıkmam zor.bu ay ilaca araverebilirim.bir ara dr umu arayacağım tabi ki.
sizleri çok öpüyorum.hoşça kalın

kırmızıbeyazım arkadaşım hemen kötüye yorma canım.bencede ii bişe.bence erken de deil.yani ayın ortasını geçmişsin.ben sana dedim bu ay hepimiz hamiş kalcaz diye.ayrıca canım ben sabahtan başladım dualara.rosem,dıptıs,sudenaz,rockwell,wavy,maysimirna,fusfulu,duyguusal ve diğerleri aklıma gelsikçe size de dua ediyorum...akşamda kuran okuyacam.allahım bugün dualrımızıkabuletcek bak görürsünnn.ay kız çok sevidim heeeee.

bişi sorucam sizlere kısa bir istatistik yapalım. azıcık benim merakımı giderelim :eek: ilaçlarınızı kaçıncı gün almaya başladınız? bittikden sonra dr kaçıncı gün gittiniz ve yumoşlarınız kaç tane kaç mm di? merak ettim :çok üzgünüm:

bişi sorucam sizlere kısa bir istatistik yapalım. Azıcık benim merakımı giderelim :eek: Ilaçlarınızı kaçıncı gün almaya başladınız? Bittikden sonra dr kaçıncı gün gittiniz ve yumoşlarınız kaç tane kaç mm di? Merak ettim :çok üzgünüm:

5. Gün başladim bünde 1 adet...11.günü gittim 2 adet 16mm lik yumoşum vardi..o günün akşami iğneyle çatlatildi..bi daha gitmeme gerek kalmadi...

ya arkadaslar sıze bısey sorcam. bıraz cahılce bı soru olabılır ama gulmeyın ve kızmayın oldumu.:eek: ben dr la konussam bana klomen yazar mı. yumurtlamamda sorun varmı yokmu
bılmıyorum.henuz o asamaya gelmedım ıltıhap vardı onu temızlemeye calısıyorum.ama bı yandan da hemen hamıle kalmak ıstıyorum. bu anlamda bana yardımıcı olur mu klomen ilaci . yanı ortada bı rahatsızlıgım yokken (olup olmadıgını bılmıyorum) bole bi ilac kullansam desteklemek amacli iltihap temizlenmisse. fisfisfis
dusuncelerinizi bekliyorum

tesekkulera.s.

03-07-2008 ITIBARIYLE LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

FUSFULU:::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZ
OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZ
BİRBELEMİR::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZ
DİKKATBEBEKYOK::::::::::::::::::::6 TEMMUZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::::::::::::7 TEMMUZ
ETUUBA:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZ
ROSEM ::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZ
GÜLCEZA::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZ
KIRMIZIBEYAZ:::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZ
EİFECAN:::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::::::::::12 TEMMUZ
CAM::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZ
MAYSİMİRNA ::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZ
ZYNP1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZ
YAS23::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMMUZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZ
DIPTISDIPTIS :::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZ
NESLİHAN RONA:::::::::::::::::::::::::??????
AZEERDAL:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::BEKLEMEDE

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray::nazar:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray::nazar:

FUSFULU ekledim canım senide. rosem olmadığından bi süre benle ve sudenazzla idare ediceksiniz :dance:

bişi sorucam sizlere kısa bir istatistik yapalım. azıcık benim merakımı giderelim :eek: ilaçlarınızı kaçıncı gün almaya başladınız? bittikden sonra dr kaçıncı gün gittiniz ve yumoşlarınız kaç tane kaç mm di? merak ettim :çok üzgünüm:

canım ben ilk ay 5nci gün başladım 5gün günde 2 kere kullandım.sonra10ncu gün gittim büyümemişti.12gün yine büyümemişti.en son 15nci gün büyümüştü çatlattık.31nci gün hastalandım.çatlatmadan 17gün sonra hastalandım:1hug::enbuyukkk:
bu ay 4ncü gün başladım doktorumun isteğiyle.yine günde 2 doz.13ncü gün gittim 19mm di.ogün çatlatma iğnesi oldum.yani salı gün.işte böyle.

ya arkadaslar sıze bısey sorcam. Bıraz cahılce bı soru olabılır ama gulmeyın ve kızmayın oldumu.:eek: Ben dr la konussam bana klomen yazar mı. Yumurtlamamda sorun varmı yokmu
bılmıyorum.henuz o asamaya gelmedım ıltıhap vardı onu temızlemeye calısıyorum.ama bı yandan da hemen hamıle kalmak ıstıyorum. Bu anlamda bana yardımıcı olur mu klomen ilaci . Yanı ortada bı rahatsızlıgım yokken (olup olmadıgını bılmıyorum) bole bi ilac kullansam desteklemek amacli iltihap temizlenmisse. Fisfisfis
dusuncelerinizi bekliyorum

tesekkulera.s.

canim benimde hiçbi rahatsizliğim yok..yumurtluyorumda yumurtalarim sağlam kist yok..herşey normal ama olmuyor diye bide böyle deneyelim dedi...yani sanada verebilir isterse tabiki hiçbi sorun oluşmaz...dr.una kalmiş bişey..ikna etmen lazim..ben mesela 9.denememde verdi anca...

eeeeeeee nerdesiniz benden başka kimse açıklamadımı?dıptıscım senin kaçıncı ayın klomende tatlım??sende yaz bakalım doktorun doğrumu yapıyo bizimkilere benziyomu?

dıptıscım ben zaten adeti lekelenmeyle gördüm,doktor bekleyelim dediği için 5. gün başladım,12.gün ancak 13,5 ve 14mm 2 tane görüldü,sonra 6 defa daha gittim,biri geriledi diğeri 20mmyi 19. hatta 20.gün buldu zorla..bu arada benim ilk klomen deneyişim..

X