KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

kırmızı beyaz nerdesin kız?arkadaşım ne zamandır sızlamalar başladı gögüslerinde.üşütmedin dimi?sden yinede çok elleme de bakalım kaç gün devam etcek olmadı pazartesi ben doktoruma kendşme olmuş gibi sorarım daha erken gitcek varsa o sorsun olurmu?tam olarak nasıl bi anlat?olmadı anneme sorim cicimkendime olmuş gibi ona olmuşmu hiç???

fusfulumm canım arkadaşım şükürler olsun görmüşsün adet yeni bir aya başlayabiliriz ve ne güzel kandille hemde..
kırmızıbeyazcımm kötü değil iyiye yoralım çünkü ilk defa oluyomuş bak...
semacımm Allah razı olsun,kalbinden geçen bütün dualar,iyi dilekler sana dönsün arkadaşım..

hepimiz kader ortağıyız yanyana olmasak yüzlerimizi hiç görmesekte.insan en yakınlarına anlatamadıklarını anlatabiliyo burda.hepinizden allah razı olsun .kim kimi dinliyo bu zamanda.hemde hepimiz destek oluyoruz işte.ben bu ay bu siteyi bulmakla kendime çok ii bişey yapmış oldum. sizi seviyorummmmmmm

dıptıscım doktor seni tekrar çağırmadımı??? merak ettim benimki 3 kere daha çağırmıştı.çünkü ilaç vücutta depolanıp yumuşlar büyümeye devam ediyomuş.doktorum öle dedi bana.bende çok üzülmüştüm .doktor ilk ayın olur böle demişti.seninde ilk ayın dimi bu??

ben size anlatayım ben 8 aydır bebek için uğraşıyorum. 1 sene doğum kontrol hapı kullandım. hapı bıraktıkdan 4 ay sonra bebek istedik. şanslıydım ilk aydan hamiş kaldım ama düştü. daha sonra yeniden denemeler başladık. 3 ay sonra martta yeniden hamile kaldım. doktorum bile şaşırdı. oda düştü. sonra araştırma yapmaya başladılar. meğer benim yumurtalarda anomali bir durum söz konusuymuş. evet yumurtam oluyor ama boyutları küçük ve kalitesiz bu yüzden döllense bile sonu hüsran oluyor. bu ay ilk defa tedaviye başlamıştım senağlama ve sonuç hüsran. canımdan can gitti 6mm duyunca. bende 11. gün gittim ilaca 5. gün başladım ve 1 tane kullandım. bilmiyorum son 2 aydır hep normalinden 1 hafta sonra yumurtluyorum belkide ondandır diye düşünüyorum. adetlerimin arası 36 günü buluyor artık. kafam çok karıştı benim yaaa. doktor beni 1 hafta sonraya çağırdı. acaba daha erkenmi gitsem :uhm:

ben size anlatayım ben 8 aydır bebek için uğraşıyorum. 1 sene doğum kontrol hapı kullandım. hapı bıraktıkdan 4 ay sonra bebek istedik. şanslıydım ilk aydan hamiş kaldım ama düştü. daha sonra yeniden denemeler başladık. 3 ay sonra martta yeniden hamile kaldım. doktorum bile şaşırdı. oda düştü. sonra araştırma yapmaya başladılar. meğer benim yumurtalarda anomali bir durum söz konusuymuş. evet yumurtam oluyor ama boyutları küçük ve kalitesiz bu yüzden döllense bile sonu hüsran oluyor. bu ay ilk defa tedaviye başlamıştım senağlama ve sonuç hüsran. canımdan can gitti 6mm duyunca. bende 11. gün gittim ilaca 5. gün başladım ve 1 tane kullandım. bilmiyorum son 2 aydır hep normalinden 1 hafta sonra yumurtluyorum belkide ondandır diye düşünüyorum. adetlerimin arası 36 günü buluyor artık. kafam çok karıştı benim yaaa. doktor beni 1 hafta sonraya çağırdı. acaba daha erkenmi gitsem :uhm:

bence bi tel açda daha erken git belki büyümüştür canı ilk ay heömen hemen herkesin böle oluyo canımmmmm.takma kafanı benimde ölydi.e geçen ay büyüdü güzelce çatladı ama tutmadı.senin küçükde olsa tutuyo yumşun büyüdüğü anda hamişsin allahın izniyle.bence doktorunu erken gelimmi diye ara bi...:1hug:

kırmızı beyaz nerdesin kız?arkadaşım ne zamandır sızlamalar başladı gögüslerinde.üşütmedin dimi?sden yinede çok elleme de bakalım kaç gün devam etcek olmadı pazartesi ben doktoruma kendşme olmuş gibi sorarım daha erken gitcek varsa o sorsun olurmu?tam olarak nasıl bi anlat?olmadı anneme sorim cicimkendime olmuş gibi ona olmuşmu hiç???

SEMOŞ...........vallahi böyle seslenmekde bi hoş oluyor...sanki senelerden beri tanıyor gibi...canısı,3 gündür var...benim iridir bayağı 90 giyerim de....olsun canım bana bi zararı yok......uçlar içeri girmiyor..kazık gibi kaldı...ama çok acıyor...ilişki de bile böyle olmazdı...korktum açıkcası...el değmeye gör...sütyen içine zor alıyorum acısından...yoksa ilaçlar mı yapmıştır..........ama geçen sene 5 ay GONAPHENE aldım...olmadı böyle....bu senede KLOMEN geçen ay ilk aldım...olmadı böyle...........yoksa ben hastalandım mı?hormonlarla oynaya oynaya....ne oldu bana yarab?

yok yok benim gece yarım da gelir...karnımıda doyurdum..ama adamcağıza yemek yok...ben de tavuk çıkarttım açılsın..yaparım...yakında bıdaklıycam...........

SEMOŞ...........vallahi böyle seslenmekde bi hoş oluyor...sanki senelerden beri tanıyor gibi...canısı,3 gündür var...benim iridir bayağı 90 giyerim de....olsun canım bana bi zararı yok......uçlar içeri girmiyor..kazık gibi kaldı...ama çok acıyor...ilişki de bile böyle olmazdı...korktum açıkcası...el değmeye gör...sütyen içine zor alıyorum acısından...yoksa ilaçlar mı yapmıştır..........ama geçen sene 5 ay GONAPHENE aldım...olmadı böyle....bu senede KLOMEN geçen ay ilk aldım...olmadı böyle...........yoksa ben hastalandım mı?hormonlarla oynaya oynaya....ne oldu bana yarab?

canım zaten bana herkes semoş der rahat ol...ben alışkınım.çok da severim böle denmesini.canım ilaçlardan olamaz.hani ilişkide oldu desen haberin olurdu.bak canımhiç stres yapma ben pazartesi doktora gidim hemen sorcam tamammı???ama bak sana sölüyom daha temmuz gelmeden sölediğim gibi.bu ay olcak hepimizin bak görürsün.içini ferah tut.aklına ii şeyler getirrrrr.....ayrıca benimde göğüslerim 90.küçültücü sütyen kullanıyorummmmm..1 yada 2 beden küçüldüğü yürükende hoplamalarını engelliyo.kullanmadysan bi dene:1hug::enbuyukkk:

yok yok benim gece yarım da gelir...karnımıda doyurdum..ama adamcağıza yemek yok...ben de tavuk çıkarttım açılsın..yaparım...yakında bıdaklıycam...........

kırmızıbeyaz olmadı bide balık burcuyum de tam olsun.haha bende sıkıştığımda tavuk yaparım fırın poşetin varsa fırına buzluda atabilirsin.ben üstüne az zeytinyağı bi de toz kırmızı biber sürüp yallah fırına....benimki terasra kuşlarıyla ilgileniyo...annemler geldi bugün bana.ama dönüyolar istanbula.eeee 14gün oldu geçen hafta bende köydeydim ya ma yinede özlemişim şimdi onlar gidince gene kimsesiz kalcam samsundaaaasenağlama

kırmızı beyaz bi de istersen gögüslerini karbonatlı suyla bi temizle tatlım ya her ihtimale karşıııı.emzirenler öle yaparrrrr.ii gelir bence bi dene

vallahi semoş....balık burcuyum..şabat 20.dokun hemen zırlayayım...zati dünden hazırım...tam bi evci evim önemli.eşim önemli.hep hayatta kendimden önce başkalarını düşünürüm...........hıııı şimdi gördüm karbonatlı su....var..yaparım tabi .......hııı bi de ailem önemli...ailem bi yana..........çok da anaç ımdır...bi de ana olsam ..........ALLAH ALLAH...DUY SESİMİ YARAB

vallahi semoş....balık burcuyum..şabat 20.dokun hemen zırlayayım...zati dünden hazırım...tam bi evci evim önemli.eşim önemli.hep hayatta kendimden önce başkalarını düşünürüm...........hıııı şimdi gördüm karbonatlı su....var..yaparım tabi .......hııı bi de ailem önemli...ailem bi yana..........çok da anaç ımdır...bi de ana olsam ..........ALLAH ALLAH...DUY SESİMİ YARAB

3mart bende.pek evcilimdir bende ama bu kış bıktım sürekli evdeydim de ondan...zırlama işi bendede aynen hiçbişe yapamazsam ağlarım bi güzelll..pek gevezeyimdir.gözlerim iri iri.balıkların öle olur genelde....afroditte balık burcu ya ondan herlade.:1hug:

aramızda kalsında bazen bende kocam arada işi olduğundan geç gelse diye bekliyom valla yalnızlığı seviyom ben.cnbce izlerim.çayımı demlerim ohhhh.rahatça uzanıpppppp keyif yaparım ama benimki süt kuzusu gibi hep dibimde olmayı sever.görsen bi de 1,86 110 kilo hahaha.bende 1,62 65 kilo yaaa,yanyana ne komik duruyoz hesap et...

sema cım....yemin olsun.benim favori kanalım CNBC-E..EŞİM HİÇ SEVMEZ...BU NE BU ALT YAZILI DİYE...HANİ dizileri var ya....bitiyorum...mutsuz evkadınları....CSI-N.........HANİ CİNAYETLERİ ÇÖZÜYORLAR YA...BEN O SURADA HA BABAM TIKIN...GÖZLER FALTAŞI...HEM YAZI OKU...HEM CİNAYETLERE BAK.......aman demek burçlar doğru bi şekilde...........

hehe kocişin başını şişiriyom kimse yoksa.....valla balığız işte tipik.balık kadınları çok dağınık olurlarmış.bendede var ama yükselimbaşak olduğundan arada da titizlik tutmuyo değil haniiiii

sema cım....yemin olsun.benim favori kanalım CNBC-E..EŞİM HİÇ SEVMEZ...BU NE BU ALT YAZILI DİYE...HANİ dizileri var ya....bitiyorum...mutsuz evkadınları....CSI-N.........HANİ CİNAYETLERİ ÇÖZÜYORLAR YA...BEN O SURADA HA BABAM TIKIN...GÖZLER FALTAŞI...HEM YAZI OKU...HEM CİNAYETLERE BAK.......aman demek burçlar doğru bi şekilde...........

cold case ,heroes,without a trace valla senerdir cnbc e izlerim aynen kocişimde diyoki ya türkçe bişeler açda bende izliyimmmm.işte bölee ama kıskançlık yoktur bende sakin sessiz uyumluyumdur.ama hemen kaynaşamam kimseyle.he bi de süper fal bakaarım kendim hariç herkese:teytey:

X