KLOMEN yada GONAPHENE kullanıp cıft cızgıyı gormek ısteyenler listeye..

kıslar merhaba benim kocişinde aşağıda az işi vardı hemen nete girdim valla hep bilgisayardasın diye kızıyo.e okul bitti.malum öğretmen olunca.o da tatile girdi bütün gün beraberiz kovuyorum bazen evden.terasda taklacı güvercin besliyoz.oraya yolluyom hahahaha

oh işte nekadar güzel eşin evde biz her akşam yolunu gözlüyüruz bugünleri degerlendir canım buay sonunda güzel haberini alalım :dance:

02-07-2008 ITIBARIYLE LISTEMIZ..

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
BİRBELEMİR::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZZZZZZZZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZZZZZZZZZ
DİKKATBEBEKYOK::::::::::::::::::::6 TEMMUZZZZZZZZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::::::::::::7 TEMMUZZZZZZZZZ
ETUUBA:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZZZZZZZZ
ROSEM ::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
GÜLCEZA::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZZZZZZZ
KIRMIZIBEYAZ:::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZZZZZZZZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZZ
CAM::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZZZZZZZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZZZZZZZZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZZZZZZZZ
MAYSİMİRNA ::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZZ
ZYNP1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZZZZZZZ
YAS23::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMUZZZZZZZZZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::::::::::::2 0 TEMMUZZZZZZZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZZZZZZZZ
DIPTISDIPTIS :::::::::::::::::::::::::::::22 TEMMUZZZZZZZZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZZZZZZZZ
FUSFULU::::::::::::::::::::::::::::::::::::??????
NESLİHAN RONA:::::::::::::::::::::::::??????

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:hooray::nazar:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:hooray::nazar:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************:asigim:
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN
:hooray::nazar:

kıslar ben sımdı yatıyorum hepınıze ıyı geceler..lıstemızı buraya yazdım yenıden ben gelene kadar degısıklık tabıkı olucaktır.sudenaz arkadasım yada dıptıscım eger sıze zahmet olmazsa lıstemızdekı degısıklıklerı kaydedermısınız?.. sevgıler kıslar ..guzel haberlerınızı beklıyorum ınsallah..a.s.

evet kızlar bende çıkıyorum yarın görüşmek üzre rosem canım sende gezmeye gidiceksin zannedersem kendine dikkat et iyi eglenceler allah rahatlık versin arkadaşlar

evet kızlar bende çıkıyorum yarın görüşmek üzre rosem canım sende gezmeye gidiceksin zannedersem kendine dikkat et iyi eglenceler allah rahatlık versin arkadaşlar

dugune gıdıyorum canım..sızde kendınıze ıyı bakın ben gelene kadar ınsallah hamıs haberı alırız...a.s.

ben burdayım kuzucum hala bir ümit araştırma yapıyorum senağlama

Canım benim selam, bu akşam hiç pc başına oturacak durumda değildim bitanem ama sırf seni o kadar merak ettim ki, misafirleri yatırdım notebooku aldım yataktan yazıyorum karanlıkta sana. Sakın üzülme ne olursun üzülme, senin bir solda var, benim her ikisinde de var, rahim komple miyomla kaplı.. genede hamile kalamazsın demiyorlar bırak tüp bebeği, aşılama bile önermiyorlar. Artı üzülecek hiçbişey yok, benim kuzenin tek yumurtayla hamile kaldı, korkacak ve üzülecek bu kadar kendini harap edecek bişey yok inan bana. Herşey çok ama çok güzel olacak, sen kendini bu kadar üzersen o da üzülür, benim annem çok ağlak bu kadın bana hayatı zehir eder gelmez. Sen olumlu ol, pozitif düşün tüm kalbinle çağır onu o sana gelecek annesi tamam mı? Çok ama çok öpüyorum seni. Üzülmek yok.. Sevgiler. :)

Canım benim selam, bu akşam hiç pc başına oturacak durumda değildim bitanem ama sırf seni o kadar merak ettim ki, misafirleri yatırdım notebooku aldım yataktan yazıyorum karanlıkta sana. Sakın üzülme ne olursun üzülme, senin bir solda var, benim her ikisinde de var, rahim komple miyomla kaplı.. genede hamile kalamazsın demiyorlar bırak tüp bebeği, aşılama bile önermiyorlar. Artı üzülecek hiçbişey yok, benim kuzenin tek yumurtayla hamile kaldı, korkacak ve üzülecek bu kadar kendini harap edecek bişey yok inan bana. Herşey çok ama çok güzel olacak, sen kendini bu kadar üzersen o da üzülür, benim annem çok ağlak bu kadın bana hayatı zehir eder gelmez. Sen olumlu ol, pozitif düşün tüm kalbinle çağır onu o sana gelecek annesi tamam mı? Çok ama çok öpüyorum seni. Üzülmek yok.. Sevgiler. :)

senağlama son bir umut bakıyorum ama 11. günmüş bufün neslihancım senağlama 11. gün 6mm olurmu yaaasenağlama mahvoldum bugün. bide bu halimle misafir ağırladım halada evdeler yatılı misafirim var. üzüntümü bile rahatça yaşayamadım. bugün hep bir söz dilimdeydi

Daha Dilek Tutmadan Kaydı Elimden Tüm yıLdızlar

senağlama

herkese günaydınnn,bütün gün bütünnn istedikleriniz olsun inşallahh..yeni gün yeni umut hepimiz için...karamsarlık ve bütün sorunlar sizlerden uzak olsun klomenci arkadaşlarımm..Hepinizin kandili mübarek olsunn,bütün gün ettiğimiz dualarımız,kalbimizden geçen her dilek kabul görsün,dualarım hepinizle..

Son düzenleme:
günaaydınlar kandiliniz mübarek olsun inşallah allahım gönlünüzdekileri versin çok bekletmeden hayırlısıyla

Kandil mübarek
Bizleride mübarek kılsın
Dualarımız kabul
Günahlarımız aff olsun
Sağlıklı hayırlı Evlatlar nasip etsin Mevlam
a.s.

arkadaşlar merhaba benimde klomende 4.ayım bu...malesef henüz gebelik oluşmadı,ama doktorum yumurta yakibi yapmıyor...1.5 sene önce korunmayı bırakır bırakmaz hamile kalmıştım ama 6 haftalık düşük yaptım...13 aydırda bekliyoruz..umarım bu mübarek kandili günü ettiğimiz dualar kabul olur ve hepimiz bir an önce hamile kalırız...

amiin canım inşallah
benimde 4, ayım klomende
bende 1,5 yıldır bekliyorum hamile kalmayı, inşallah Rabbim nasip eder

canım arkadaşalarım regaip kandiliniz mübarek olsun.büyük ALLAHIM bu gece dualarımızı geri çevirmesin.bizimde diğer anneler gibi meleklerimiz olsun.ben bu gece sabah kadar dua edicem hepimiz için kocişe de söledim.o da akşam camiya gitcek size de dua edicek.kızlar ben haziran sonundan beri diyom.bakın bu ay hazirandan dahaa bereketli geçicek demedi demeyin.
dıptıscım ama ben sana ne dedim tatlım geçen ay benim 17nci günde çatlattık bacım doktorum hiç mühim deil günü dedi.içini ferah tut stres yapmada büyüsün yumuşun.

amiin canım inşallah
benimde 4, ayım klomende
bende 1,5 yıldır bekliyorum hamile kalmayı, inşallah Rabbim nasip eder

inşallah canım ama artık benim umudum kalmadı klomenle olmayacak sanırım benim...yumurtlama oluşuyor ama gebelik olmuyor malesef...sen kaç ay kullanıcaksın klomeni

ARkADAŞLAR HEPİNİZİN REGAİP KANDİLİNİ KUTLUYORUM

RABBİM BU GÜZEL GÜNDE HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN...

BU ARADA ARKADAŞLAR DÜN AKŞAM DAYANAMADIM TEST YAPTIM..İLK DEFA İKİNCİ ÇİZGİ KISMINDA ÇİZGİNİN GÖLGESİNİ GÖRDÜM YANİ ÇOK ZOR GÖRÜLÜYODU...KARDEŞİME EŞİME GÖSTERTTİM ONLARDA FARKETTİLER..BU SABAH TEKRAR YAPTIM BELKİ DAHA NET ÇIKAR DİYE YİNE AYNI GÖLGE GİBİ ÇIKTI...ATEŞİMDE 36.8 DEN BU SABAH 36.9 A ÇIKTI...ŞAŞKINIM AMA HALA İÇİMDEN HAMİLEYİM DİYEMİYORUM..KULLANDIĞIM İLAÇLAR HCG HORMONU İÇERİKLİ..ONDANMI ACABA DİYORUM..

SAKIN KAN TESTİ DEMEYİN..ŞUAN MÜMKÜN DEĞİL...ZATEN YAKINLARDA YOK..İZİNDE ALAMIYORUM..BUGÜN YENİ Bİ ARKADAŞ BAŞLADI İŞE ..ONU ÇALIŞTIRIYORUM..BELKİ YAZDIKLARINIZA YANIT VEREMEYEDEBİLİRİM GEÇ YAZABİLİRİM BİLGİNİZ OLSUN..PAZARTESİYE KADAR BİŞEY OLMAZSA DR.UMA ANCAK O ZAMAN GİDEBİLİCEM...BU ARADA YİNE HER SABAH TEST YAPICAM...

inşallah canım ama artık benim umudum kalmadı klomenle olmayacak sanırım benim...yumurtlama oluşuyor ama gebelik olmuyor malesef...sen kaç ay kullanıcaksın klomeni

kızlar ya benim doktor klomende bu ay son dedi.2nci ayım benim bu ay.iğnelere geçcekmişiz.sizin kaç tane büyüyo yumuşlarınız.benim 2ay da 1er tane.bu ay 19mm solda bi tane.ama 5 tane 4 tane olanı duydum acaba diyorum ondan mı iğneye geçicek.? bide benim hep solda geçen ayda soldaydı.doktora dedimki sağda bi problemmi var oda yok canım ne alakası var.isterse 1sene hep soldan büyür yumurtan onun bi standartı yok dedi?bilgisi olan varmı?:uhm:a.s.

arkadaşlar merhaba, lütfen bana da bişeyler yazın moralim çok bozuk. Dün doktor kontrolüm vardı. Yumurtalarıma baktı ve 3 adet yumurta vardı ve en büyüğü 10 mm di. Yani senin yumurtaların gelişmiyor bu ay olmaz boşa geçti dedi. Bi dahaki ay günde 3 adet gonophene kullanacağımı söyledi. Kızlar ben şimdi pcos'um galiba değil mi? senağlamasenağlamasenağlama

kızlar ya benim doktor klomende bu ay son dedi.2nci ayım benim bu ay.iğnelere geçcekmişiz.sizin kaç tane büyüyo yumuşlarınız.benim 2ay da 1er tane.bu ay 19mm solda bi tane.ama 5 tane 4 tane olanı duydum acaba diyorum ondan mı iğneye geçicek.? Bide benim hep solda geçen ayda soldaydı.doktora dedimki sağda bi problemmi var oda yok canım ne alakası var.isterse 1sene hep soldan büyür yumurtan onun bi standartı yok dedi?bilgisi olan varmı?:uhm:a.s.

canim zaten bahsettiğin 4-5 tane yumurtasi olanlar genelde iğne kullaniyolar....

canim zaten bahsettiğin 4-5 tane yumurtasi olanlar genelde iğne kullaniyolar....

hımm öledir dimi canım ya.bende diyorum benim 1 tane kadın bana nie böle ümitli konuştu diyorum senden çok ümitliyim bu ay yumrtan tam idealinde dedi.sana yazdım bişeler okudunmu sudenazcımm.erken gebelik testi yap demiştim.fortel diye bi test var.ben geçen ay çatlatmadan sonra 17.gün hastalandım.ona göre hesapla istersen:1hug:

X