klomen ve ovitrelle kullanan ve tek yumurtayla hamile kalan var mı??

Bana iğne yaptı çatlamasını beklemeden bugün.sizinki kendi kendine çatlıyor demekki çok güzel.
Kendi çatlayanlar istenilen seviyeye grlrmeyen yumurtalar 8mm iken görümüyor sonra çatlatma zamanı geldiği son kontorole gittiğimde sadece 1 tanesi 20 mm ulaşmış diğerleri yokolmuş oluyor bende bugun tek gelişen yumırtam için çatlatma iğnesi yaptırdım perşembe sabah aşılama olacak

Bnmde 1 tane ve 20 mm idi.
hayırlı olsun sizede.
Hemen hemen aynı zamanda belli olacak durumumuz bu ay.

Aynen umarım bu ay ikimizede hamile kalmayı nasip eder rabbim siz sadece catlatma iğnesimi denediniz aşılama olmadı değil mi hiç
Amin.
Ben klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bu ay ilk ayım.
Tutmazsa 2 kere daha deneyeceğiz aynı şekilde.
Onlarda tutmazsa rahim filmi ve aşılama dedi bugün.
Siz direk aşılamaya mı geçtiniz?

Amin.
Ben klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bu ay ilk ayım.
Tutmazsa 2 kere daha deneyeceğiz aynı şekilde.
Onlarda tutmazsa rahim filmi ve aşılama dedi bugün.
Siz direk aşılamaya mı geçtiniz?
Ben gecen ay çatlatma iğnesi denedim olmadı malesef bu ay direk aşılamaya geçtim cok geç kalmak istemediğim için doktoru ben ikna ettim genetik olarak ailemdeki kadınlar erken menrpoza giriyoe 35 40 yaş gibi o yüzden zaman geçmesin dedim bu ay olmassa bi ay tedaviye ara verip tekrar aşılama deneyecegim sonra da tüp bebege gececegim

Amh testi yaptırdınız mı?menapoz hakkında bilgi veriyormuş.

Yaptırdım aslında doktorum risk görmedi temiz cıktı ama ben yinede cok ertelemek istemiyorum yaşımda küçük değil 32 yaşına girdim eşim 40 yaşında ondan ertelemedim
Aynı yaştayız bende 32 yaşındayım.4 ay denedik baktık olmuyor başladık sırasıyla.bende dr um aşılama dedi ama sanki direk tüp bebek mi daha iyi olur acaba diye düşünüyorum.3 ayım var araştıracağım biraz daha.

Direk tüp bebege geçmeme sevebim maddi oldu biraz aslında tüp bebektr de 100 100 garanti yokki olmayabişiyor aşılama daha uygun fiyatı o yuzden bi çnce deneyelim aşılamayı dedik bakalım inşallah sonuç alırız valla artık bu sorun o kadar fazla insanda varki cevremde herkes ya pko hastası yada yumurtaları catlamıyor rabbim hepimize şifa versin inşallah. Ama bu ay baya bi rahatım olmayacak gibi ni his var içimde o yüzden ümit beslemiyorum

Çok pahalı çoook tüp bebekte aşılamada.
Bende bu aydan ümitsizİm olmayacak biliyorum.
Göğüslerim çok acıyor sanırım yine prolaktinim yükseldi.
Ayrıca evet eskidenmiş o herhalde bir gecede hamile kalmalar.

Şehir olarak nerdesin sen tüp bebek yada aşılama için fiyat aldın mı

İstanbuldayım ben.
Fiyatları hep kk den öğrendim.
İlaçlarda çok tutuyor ama ben ilacımı ucuz alabiliyorum bari.
Benim kurumum karşıladı bi kosmını 250 tl veriyoruz viz sadece oda prof farkı ve ilaçların bir kısmı tüp bebek için yarısını karşılıypr kurumum oda 5000 tl tutuypr gittiğim hastahanede anadolu sağlık hastahanesine gidiyorum gebzede

Burada yaklaşık 10 bini buluyormuş ilaçlarla iyi merkezler.sizinki uygunmuş.

Kurum dediğiniz raporunuz mu var?
yok ben özel bir bankada çalışıyorum SGK lı değilim özel sandık bizimkisi onların acıbadem ve anadolu sağlık ile anlaşması var yarıya düşüyor ücretler Tüp bebegi sadece bu iki hastahanede yaptırabiliyoruz diğer hastahaneeri tercih edersem sadece yüzde 20 indirim uygulanıyor o zaman da cebimde 8 bin gibi bi rakam cıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…