Klomen ve Ovitrelle ile ilk denemem, gelin bu süreci birlikte geçirelim

Canım hayırlı olsun bu iğne etkisi olamaz mümkün değildir bariz belli gebesin hemen kan ver
Benim çıkan çizgiler iğne etkisi bile olsa düşün zar zor görüyordum tamamen hayalet çizgiydi her 2 test tede ki diğer ikisinde erken günde yapmama rağmen gene hayalet çıkmıştı. Senin bariz belli yükseliyor betan

Canım sen ne durumdasın bide yumurta ölçülerin nasıldı

Bugün 12. Gün dün negatif çıktı. Regl olmadım daha bakalım beklemedeyim.
Benim tek yumurtam gelişti. O gün kontrole gittiğimde 17 mmdi (ovülasyonda pik çıkmamıştı) doktor 2 gün sonra çatlatma iğnesi vurulmamı söyledi. (O gün ovülasyon pikti) tahminimce 19-20 mmdi yumurtam.

Son 3 gün az daha sabret canım inşallah Rabbim hayırlsı neyse onu versin
Allah razı olsun canım inşallah ama akşama doğru internet üzerinden tahliline bakabilirsin ben arada bakıyorum çıkıyor ordan hangi ildeysen onun adını yaz örneğin Samsun il sağlık müdürlüğü yaz orda laboratuvar sonuçları diyor bakarsın

Ortalama günde 2 mm büyür çatlatma iğne sonrası bir gün oluyor e bu durumda bence yumurtan 23 24 civarı olmuştur bence çatlayınca

Negatiften sonra pozitife döndüyse gebelik var demek olmuyor mu
Haklısın ama diğer pozitiflerim yaklaşık 1 2 saat sonra belirdi ordan biraz teredütlüyüm bide negatif çıkanlarada direk atmıştım bakmamıştım acaba onlarda sonradan silikleşti mi diye ondan bilmiyorum

Haklısın ama diğer pozitiflerim yaklaşık 1 2 saat sonra belirdi ordan biraz teredütlüyüm bide negatif çıkanlarada direk atmıştım bakmamıştım acaba onlarda sonradan silikleşti mi diye ondan bilmiyorum

Fotoğrafları var mı hiç?
Gerçi 9 günde gebelik çıkmaz ki :/// rahme tutunacak da döllenecek de hcg salgılayacak da 9 günde olmuyor bunlar ://

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…