Klomen ve Ovitrelle ile ilk denemem, gelin bu süreci birlikte geçirelim

Benimde battım 29 Haziran gonal f kullandım ovitrele yaptım 17 ve 20 mm en büyük olacak şekilde gelişti yumurtalar beklemedeyim ama stresten dayanamadım 7. Ve 8.gün test yaptım negatifti sonra 9. Gün erken gebelik testi yaptım çok silik hayalet çizgi oluştu aşırı silikti bugün de kaset test yaptım 10. Gün başta çıkmadı ama yaklaşık bir saat sonra oda çok aşırı silik hayalet çıktı galiba kafayı yedim
Zaten tutacağı varsa tek ilişki yeterli canım

Bugün kaçıncı günün test yaptın mı
Bence sende de birşeyler var canım istersen kan ver
Bazı arkadaşlar 14. Günde bile iğne etkisiyle pozitif görüyor sonra negatif oluyor diyorlar kafam karıştı

7. güne kadar iğne etkisi ile kasık ağrısı bel ağrısı olmuştu. 12. Gündn snraa da cok fazla göğüs agrısı kasık batması vucüt ısısı yükselme var. Ben olacağından aslında pek ümitli değilim. Ama cidden sunu öğrendim kafanıza çok fazla takıldığı an olmuyor cidden

Bazı arkadaşlar 14. Günde bile iğne etkisiyle pozitif görüyor sonra negatif oluyor diyorlar kafam karıştı
Peki öncesinde takip yapmışmıydın hcg hormonunun önce testte belirgin çıkması sonra yavaş yavaş kaybolması gerekiyor diye biliyorum kaybolduktan sonra tekrar belirirse gebelik oluşuyor demektir

Benimde daha ilk denemem, pco olduğumu da 2 ay önce öğrendim ondan öce düzenli adet döngüm vardı hiç sorun yaşamazdım evlendikten sonra kilo artışım oldu 160 boyum 70 kg a çıkmıştım son zamanlarda hayatımda ki en fazla kilo aldığım dönemdi ve kiloyla çok bağlantısı varmış meğer 2 ayda 8 kilo verdim yediklerime dikkat ederek biraz umutluyum bu ay için o yüzden vücudum eski dengesini sağlığını kazanmış gibi hissediyorum merakla bekliyorum artık

İlk kez böyle birsey okudum şimdi bnmde kafam karıştı ama. Doktorların sayfasında dahi 12. Günden snra sonuc alabilirsiniz diyor ama.

Benm bu 2. Denemem ama diyorum ya hala acaba yanılma payı varmıdır diye korkuyorum. Şimdi yine eczane testinden yapcam pozitif çıkarsa kana gitcem. Allah'ım hepimizin hakkında en hayırlı olanı versin

Peki öncesinde takip yapmışmıydın hcg hormonunun önce testte belirgin çıkması sonra yavaş yavaş kaybolması gerekiyor diye biliyorum kaybolduktan sonra tekrar belirirse gebelik oluşuyor demektir
Yok gün gün bakmadım sadece 7.8. günde test yaptım negatifti ama saatler sonra bakmadım tekrar bende anlamadım nasıl olacak doktorum bana 16. Günde test yap dedi gebe isen gel dedi çok sabırsızım günler geçmiyor

Bide bende pıhtılaşma var resmi tatil giiriyor araya gebe oldugumu tatilde anlayacam doktorada gidemem iğnede alamam şayet pozitif çıkarsa nasıl olacak ki böyle iğnesiz bir hafta beklemek sıkıntılı olacak

Bide bende pıhtılaşma var resmi tatil giiriyor araya gebe oldugumu tatilde anlayacam doktorada gidemem iğnede alamam şayet pozitif çıkarsa nasıl olacak ki böyle iğnesiz bir hafta beklemek sıkıntılı olacak
Doktoruna danış yinede ama coraspin yada ecoprin kullansan bence iyi olur

Benm bu 2. Denemem ama diyorum ya hala acaba yanılma payı varmıdır diye korkuyorum. Şimdi yine eczane testinden yapcam pozitif çıkarsa kana gitcem. Allah'ım hepimizin hakkında en hayırlı olanı versin
Bugün kaçıncı günün canım bize haber et mutlaka

Bence senin pozitif daha fazla stres yapma hatta kan ver ki hcg nin yükselişini takip et hamilesinnnn

Canım sen ne durumdasın bide yumurta ölçülerin nasıldı

Foto atsana iğneyi hangi tarihte yapmıştın bide 20 mm oldugu gün direk yaptın mı yoksa doktor sana ertesi gün mü yap dedi
Dünden beri yaptıklar. Ertesi gün iğneyi yaptırdı. İğneninde 2. Ve 3. Günü ilişki oldu. Aynı 8 ine yapmuştım iğneyi canm

Eklentiler

• IMG_20230622_093648.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…