Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

kizlarrr cok sukur adet olmadim ki gun kaldi Allahim herkesin gonlundekini versin.......

birinci ince olan kaybettigim bebegim den kalan silik cizgili test
kizlar sisko testide yeni yaptim 5 dak sonrami yoksa icindemi belirdi bilemiyorum artik yaa adetimi bekliycem gelmesse 3 gun sonrasi test yapicam
Eki Görüntüle 285336

İlk klomenli ayın mı? Daha önce hangi aşamalardan geçtin? İnşallah hemen tutar, bebişe kavuşursun canım. Benim 6 yıllık evli olup, 4.5 yıldır uğraşan arkadaşıma ilk kez bir doktor klomeni günde 2 doz verdi ve ilk ayında çift çizgi ! :) Çok mutluyuz :) İnşallah sen de, ve tabii ben de ve tabii hepimiz bu mutluluğu yakında yaşarız.

kizlar sisko testide yeni yaptim 5 dak sonrami yoksa icindemi belirdi bilemiyorum artik yaa adetimi bekliycem gelmesse 3 gun sonrasi test yapicam
Eki Görüntüle 285336

Adetin gecikmeden mi yaptın testi? Yukarıda bahsettiğim arkadaşım adeti 10 gün gecikince yaptı ve test idrarı görür görmez 2. çizgi çıkmış.Fakat silik çizgi olup hamile olanları da burda çok okudum. Gebelik yeni olduğu için silik olabilir. Bence sabırlı ol, adetin 5-7 gün gecikinc tekrar yap.

cnm adetime daha iki gun var gecmedi bile yani acaba diyorum klomen de etki edermi hormon ilaci yaa cift cizgi gorulebilirmiki bilemeiyourm zaman herseyin ilaci bekliycem insAllah

cnm adetime daha iki gun var gecmedi bile yani acaba diyorum klomen de etki edermi hormon ilaci yaa cift cizgi gorulebilirmiki bilemeiyourm zaman herseyin ilaci bekliycem insAllah

Canım klomen kullandığın için silik ikinci çizgi çıkmış olabilir mi, açıkçası hiç aklıma gelmemişti, sanmıyorum... Ama işte her zaman en doğrusu, test için adet gecikmesini beklemek... Çünkü böyle muallak bir sonuç çıkınca, acabalar soru işaretleri bitmediği gibi, daha da alevlenebiliyor. Ama sabırsızlanmanı da çok iyi anlıyorum. Sen iyisi mi adetin 7 gün gecikmeden hiçbirşey yapma, kendini farklı şeylerle meşgul etmeye çalış, düşünmemeye çalış. O zaman yaparsan kesin sonucu almış olucaksın, sık dişini. Tabi bu arada kendini oyalarken yoğun ev işleri yapayım deme :), bebiş varsa rahatsız olmasın :)

merhaba arkadaşlar. bebek istiyoruz. geçen ay ilk kez klomen ve duphaston kullandım. adetlerim çok düzenli olmasına rağmen bu ay 2 gün gecikti. duphaston 1 kasımda bitmişti. 1 kasım günü kan testi yaptırmıştım bhcg--0 çıktı. ACABA DUPHASTON, DÜZENLİ OLAN ADETLERİMİ DÜZENSİZLEŞTİRMİŞ OLABİLİR Mİ BU AY??

duphaston adet söktürücü diye biliyorum ben,,,adetin düzenliyse niye duphaston kullandın anlamadım...
:26::26::26:

duphaston adet söktürücü diye biliyorum ben,,,adetin düzenliyse niye duphaston kullandın anlamadım...
:26::26::26:

hyr cnm sadece söktürücü olarak kullanılmıyor. olası bi gebelik durumunda bebeğin tutunmasını sağlıyor yani rahim duvarını kalınlaştırıyor..

enteresan,,,
benimde 1-2 defa gecikmelerim olmuştu dr.bu yüzden verdi
verirken de en iyi adet söktürücü bu dedi üstüne basa basaklomen yumurta gelişimi için kullanılırken kalınlaşan rahim duvarı gebeliğe hazır duruma gelmişken duphaston bu aşamada bana çok yanlış geldi nedense...
ama bu konuda çok da ısrarlı davranamam
zira dr.lara olan güvenim tamamen bitmiş durumda

Son düzenleme:
hyr cnm sadece söktürücü olarak kullanılmıyor. olası bi gebelik durumunda bebeğin tutunmasını sağlıyor yani rahim duvarını kalınlaştırıyor..

tatlım ben de bir süre duphaston kullandım ve adet kanamalarımı çok azalttı.senin gecikmene de neden olmuş olabilir.çünkü bunu duymuştu

tatlım seni yanlış anlamadıysam ufak bir yanlışın var.Ben de klomen ve duphastonu beraber kullandım.Duphaston raim duvarını kalınlaştırıp düşüğü engelliyor ve olası bir gecikmeyi engelliyor

hangi topic canım. özelden mesaj at da ben de giriyim. bu ay da yok tatlım ya 5.95 olan değerim 2.14 olmuş cumartesi yani düşmüş. dolayısıyla gebelik yok. ben yine aldım kolmeni bu ay da zaten adet olucam yarın günüm ondan sonra kullanmaya başlarım. şehir dışındayım doktora da gidemiyorum bu ay kendim kullanmaya başlıcam.

İlk klomenli ayın mı? Daha önce hangi aşamalardan geçtin? İnşallah hemen tutar, bebişe kavuşursun canım. Benim 6 yıllık evli olup, 4.5 yıldır uğraşan arkadaşıma ilk kez bir doktor klomeni günde 2 doz verdi ve ilk ayında ! :) Çok mutluyuz :) İnşallah sen de, ve tabii ben de ve tabii hepimiz bu mutluluğu yakında yaşarız.

ilgilendiğin için teşekkürler canım.bende endometriyoma vardı bir sene önce ameliyat oldum.kanallarımın ikisi kapalıymış.biri ameliyatta açıldı.iki ay kadar menapoza girdim ilaçla. sonra işte hamilelik denedik ama bu arada kistlerim tekrarladı ve bi tanesi patladı.Son üç aydır yine menapozdaydım.bir ay önce tekrar kanal filmi çekti doktorum.kanallar yine kapanmış bir senede biri biraz açıldı.şimdi adetimin üçüncü ilk kez klomen kullanıcam.çok heyecanlıyım.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 285336

canım inşallah vardır ya sen çatlatma iğnesi vurulmuşmuydun ? eğer vurulmadıysan kesin hamilesin bence ama adetinin 2 gün geçmesini bekle ve testi tekrarla.

klomen etki etmez böyle canım sadece çatlatma iğneleri vurulduğu günden itibaren 14 gün süre ile etki ediyor. sen bu ay sadece klomen mi kullanmıştın canım neler hissediyosun şuan belirtilerin adet belirtisi gibi mi yoksa daha mı farklı?
bende geç büyüdüğ bu ay 20.günümde vuruldum çatlatma iğnemi sonuç 14 gün sonra belli olur dedi doktorum 13 kasımdan sonra yapıcam test ama sanki var bişiler yumurtam zor büyüdü 16 mm den sonra da iğnemi oldum ama Allahım olacak dedikten sonra olur biliyosun aynı ilk gebeliğimdeki gibi belirtilerim ama adet de olabilirim daha 1 hafta beklemem lazım test yapsam bile şuan doğru sonucu göstermez.senin için hayırlısını diliyorum canım..

cnm ben vurunmadim cat ignesi sadce klomen kullandim ve ayin 11. gunu kasik agrisi cektim bende ayin 23-26 ve 04 lerinde denem yaptim
bak simdi derler ya hamile isen rahim yukari cikar saga yattim afedersin parmagimi iceri soktum ve koca bir boyluk vardi rahim yukaridaydi
akintim sapsari belim ve kasiklarim da igne gibi batmalar var gogusler asagi cekiyor sanki bu sekilde benim bacakalrim agriri asiri dercede basim agrir adet olmadan iki gun once falan henuz yok ole birsey bekliycem cuma iki gun gecmis olacak bide su var adetten iki gun once iliski gerceklesirse adeti one ceker bebk yoksa adet olursun yok varsa gelmez bu gece bu yontemi deniycemmmm:)))))

canım mrbb duphaston adetelrı duzenlılestırır ve bebek varsada dusuk tehlıkesını ortadan kaldırılması ıcın vermıstır doktor...bend ekullandım ama gunu gunune oldu adetler tabı bı ıkı gun gecıkmeden bısı olmaz.yanı doktorun dedıgı bu

hayırdır neden doktoruna olan guvenın bıttı..

Canım allah kolaylık ve sabır versin kurban olduğum allahım tez zamanda bebişini göndersin dualarım hep sizinle. Canım kızım 4 aylık oldu kusmalarım geçti ama birtürlü idrar yolu enfeksyonundan kurtulamıyorum sancım oluyor ödüm kopuyor yüreğim ağzıma geliyor kızıma birşey olacak diye doğurmadan hiçbirşey garanti değil allahım hayırlısıyla kucağıma almayı nasip etsin. Eşimle öyle böyle gidiyor canım be evet o da çok heycanlı baba olacak kolay değil ::)) kendine iyi bak öpüuorum yanacıklarından..

Merhaba canımm benim isminizi görünce bile heycanlanıyor ve gözlerim doluyor babanı ne zaman kaybettin başın sağolsun seninle o kadar ortak yönümüz varkii benim babam da ben 16 yaşındayken felç geçirdi düzenli olmayan adet im tümüyle düzensizleşti ve dr stresten dedi şu an 27 yaşındayım pko luyum ve ilaç almassam 2 3 ay adet olamıyorum anlicağın bendede aynı problemler var allah yardımcımız olsun sizi çok seviyorum allaha emanet olun. SEVDE ve UMUTLUM22 den haberin varmı hiç görüşüyormusun onlarıda çok merak ediyorum..

canım 22 yaşında annemi 3 sene öncede babamı kaybettim . allah rahmet eylesin çumlemizin ölmüşlerini anne baba kaybı çok zor başa gelmeden bilinmiyor . evet canım ortak noktamız çok ama benim yaş ta var baya sen gençsin. canım benim 2. yi hemen düşünmekle iyi edeyorsun allah arattırmadan kızına kardeşte verir inşallah . bende dıvına diye bir ilaca başladım cyclo gibi yarısı ostrojen yarısı pregesteron onunla yola devam artık çocuk falan hayal oldu . hayıt hapı var agnucaston onada başlayacagım önümüzdeki ay . bu gun menapoz bölümünde okudum biri 20 li yaşlarda erken menapoza girmiş dr lar dönör falan demişler istememiş menapoz tedavisine başlamışlar cyclo ile hayıt hapınıda kullanmış 6. ayda kendiliginden hamile kalmış allah ol dedimi oluyor işte . gülüm sevde arasıra giriyor benim gibi ama umutlum girmiyor artık siteye bende 2,3 arkadaşı takip ediyoru sen,sevde ,ecelf gibi onlarında hayırlı haberlerini alırım inşallah minimini yi hatırlarsın dogurmuştur artık herhalde haber falanda vermedi mehil de girmiyor onuda merak ediyorum .canım cokk iyi bak kendine bıdık dogunca resmini koyarsın umarım topige çok öptüm.

hayırlısı olsun canım yaaaaa....üzülme demicem biliorum ki yııkılmışsındır..herşeyin hayırlısı tatlım...allah daha kötü şeyler yaşatmasın zor olsun ama iyi olsun dimi....sıkma canını..özelden mesaj attım onada bakarsın canım
iyi bayramlar herkese....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…